Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas del interneto trikdžių


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, susiduręs esu su tokia problema, kuri jau ilgą laiką pas mane yra ir nelabai žinau ką tokiu atvėju daryti. Namų internetas prie kompiuterio prisijungia, viskas gerai, bet po poros menučių ar pusvalandžio jis atsijungia ir po minutės geros vėl iš naujo prisijungia. Problema yra tik ant to interneto, telefono mobilieji duomenis veikia kuo puikiausiai, nemanau, kad tai turėtu būti interneto problemos, nes kitiems kompiuteriams viskas veikia kuo puikiausiai. Any ideas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, maruse parašė:

Sveiki, susiduręs esu su tokia problema, kuri jau ilgą laiką pas mane yra ir nelabai žinau ką tokiu atvėju daryti. Namų internetas prie kompiuterio prisijungia, viskas gerai, bet po poros menučių ar pusvalandžio jis atsijungia ir po minutės geros vėl iš naujo prisijungia. Problema yra tik ant to interneto, telefono mobilieji duomenis veikia kuo puikiausiai, nemanau, kad tai turėtu būti interneto problemos, nes kitiems kompiuteriams viskas veikia kuo puikiausiai. Any ideas?

Su Telia internetu taip yra buve ant nesiojamo kompiuterio , bet savaime susitvarke.. Gal driver atnaujinti pabandyk gal tures itakos. Ta prasme Wifi , Ethernet. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man būdavo jog atsijungdavo internetas ir negalėjau prisijungti prie jo, net tekdavo laukti visą dieną kol susitvarkydavo, buvau modemą perkrovęs ir resetinęs, dar skambinau interneto tiekėjui, pasakė jog pas juos rodo jog viskas gerai su internetu. Tai pasirodo jog mano modemas buvo gan senas ir dėl to man su internetu buvo problemos. Bet nebūtinai tai gali tau būti, buvo dar pas mano nešiojama kompiuteri, kad interneto plokštė parėjo, kuri yra viduje kompiuterio, tai teko ja pakeisti ir tai problema išsprendė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patariu įsijungt Windows OS event viewer'į ir pažiurėt ar ten nieko nerašo dėl interneto ryšio problemų, arba nueiti į device manager ir paspausti ant Wi-Fi įrenginio driver'io ikonėlės ir nueiti į events skyrių ir peržvelgti ar ne driver'is tavo kompiuteryje streikuoja:

image.png.8ce78f30472cfc1079096f0b49169d86.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

yra 3 vietos kurios gali tureti problemu: kompiuteris, routeris, tiekejas.

Paziurek ar laidu prijungus interneta nekelia problemu, jei nekelia, wifi problema ant tavo kompo. Jei su laidu irgi taspats, ziurek ar routeris gerai veikia, tokiu atveju reiktu tiesiog laida is modemo prijungti i kompa, jei tada gerai viskas veikia, reiskiasi su routeriu problema, jei luzineja, reiskias su tiekeju (arba laidu :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Gali but kad range issue namie pas tave. Jei CPE yra lounge o laptopas tavo kambary gali but del to ir dingineja intikas. Prachekink intiko kabelius gal kur koks itrukimas, smarkiai uzlenktas kokioj vietoj, jei tik vienas irenginys grybauja, vadinasi bus device issue. Daug cia visko gali but, bandyk kreiptis i intiko tiekeja lai testuoja is ju puses, pazek ar negauni packet loss, gal kas DDoSina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...