Peršokti į turinį

fivem Los Palangeles RP - lprp.lt - Atnaujinta 23-03-04


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), Ditl parašė:

Labas,  Pirma, manau, reikėtų išsiaiškinti, o tik po to išsakyti savo nepagrįstą nuomonę. LunarRP nepanaudojo nei vieno leakinto skripto. Ir, deja, tau liūdna žinia, kad LunarRP atsirado pirmoji su tokiais scriptais. Tad tavo šita žinutė tik parodo, kad šneki, nežinodamas ką, ir rašai tik tam, kad rašyti. Kitą kartą geriau pasilaikyk savo nuomonę sau - atrodysi protingesnis (no offens). O projektui linkiu sėkmės ir daug kantrybės. :)

Labas, ir tau! Pirmiausia pradėkime nuo to, kad pusę scriptu kuriuos naudojo LunarRP kai aš buvau užsukęs kelis kartus į projekta būkime biedni, bet teisingi jie buvo leakinti, arba default, bet aš nieko blogo negaliu sakyti projekto kūrėjams, jie už tai gal mokėjo pinigus, bet būtų kvaila mokėti pinigus už sistemas kurios yra leakintos plačiame internete, todėl eikims toliau. Einame prie antros dalies, LunarRP atsirado pirmasis su tokiomis sistemos, ir tu iš dalies esi neteisus, kodėl? Nes mačiau, bent 3 ir daugiau projektų su panašiomis sistemomis, todėl būtų kvailą sakyti, kad LunarRP pradėjo vystytis su šiomis sistemos pirmieji. Trečioji dalis šis forumas yra įvariausių diskusijų, susijusių su plačiuoju internetu, todėl aš išreiškiu tik savo nuomonę, jeigu kažkam nepatinką mano nuomonė, galite praeiti mano komentarą ir tiesiog nekreipti dėmesio, visgi tai yra antra kartą pasikartosiu diskusijų forumas, žmonės bendrauja, komunikuoja ir t.t pats manau supranti ?

Redaguota , nario Hermis.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Hermis. parašė:

Labas, ir tau! Pirmiausia pradėkime nuo to, kad pusę scriptu kuriuos naudojo LunarRP kai aš buvau užsukęs kelis kartus į projekta būkime biedni, bet teisingi jie buvo leakinti, arba default, bet aš nieko blogo negaliu sakyti projekto kūrėjams, jie už tai gal mokėjo pinigus, bet būtų kvaila mokėti pinigus už sistemas kurios yra leakintos plačiame internete, todėl eikims toliau. Einame prie antros dalies, LunarRP atsirado pirmasis su tokiomis sistemos, ir tu iš dalies esi neteisus, kodėl? Nes mačiau, bent 3 ir daugiau projektų su panašiomis sistemomis, todėl būtų kvailą sakyti, kad LunarRP pradėjo vystytis su šiomis sistemos pirmieji. Trečioji dalis šis forumas yra įvariausių diskusijų, susijusių su plačiuoju internetu, todėl aš išreiškiu tik savo nuomonę, jeigu kažkam nepatinką mano nuomonė, galite praeiti mano komentarą ir tiesiog nekreipti dėmesio, visgi tai yra antra kartą pasikartosiu diskusijų forumas, žmonės bendrauja, komunikuoja ir t.t pats manau supranti ?

Iš tos serijos, pasakyk, kad nieko nesupranti apie FiveM, nesakydamas, kad nieko nesupranti apie FiveM.

Šiaip drąsu kaltinti serverį tokiais dalykais, bet Tavo atveju yra neracionalu ir kvaila. Nežinau kaip kelis kartus atėjęs į bet kokį serverį gali daryti tokias prielaidas, bet šiuo atveju, supratau iš Tavo viso paragrafo, kad visiškai nesigaudai FiveM rinkoje, kaip veikia skriptai ir funkcionuoja patys serveriai. Rekomenduočiau šiek tiek apsiskaityti, ypač kas vyko po Lapkričio 2021 metų, kaip tai paveikė visą FiveM bendruomenę ir visus šiuolaikinius skriptus bei sistemas, nes matau, kad Jūsų žinių bagažas truputelį užstrigo ties minėtu laikotarpiu.

Kad ir šio projekto reklamose demonstruojamų sistemų atrastumėme ir įžvelgtumėme panašumų tarp Jūsų pačiojo minėto Lunar projekto - drįsčiau neigti abejų projektų "Leak'intų" skriptų naudojimą.

O projektui palinkėsiu sekmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atnaujinimai:

medkirciai.png

MEDKIRČIO DARBAS

Medienos pjovimo darbas yra daugiafunkcinis ir susideda iš trijų nepriklausomų stadijų - medžių pjovimo, medienos rąstų dėjimo ant palečių ir medienos rąstų pristatymo. Tai reiškia, kad žaidėjai gali pasirinkti atlikti tik vieną iš šių stadijų ir nesijaudinti dėl to, kad negali tęsti ir užbaigti kitų darbų. Šis pasirinkimas suteikia didelę laisvę ir galimybes žaidėjams, leidžiantiems planuoti savo darbą pagal savo norus ir poreikius.

 

ukininkai.png

ŪKININKO DARBAS

Ūkininko darbas yra įdomi ir įvairiapusė veikla, kurią galima atlikti dviem skirtingais būdais. Žaidėjai gali paruoštą derlių pristatyti tiesiogiai į fermą arba įkrauti jį į furos priekabą ir nuvežti į toliau esantį Paleto Bay miestelį. Tai suteikia daug laisvės ir galimybių žaidėjams, leidžiantiems kurti savo strategijas ir pasirinkti patogiausią bei veiksmingiausią būdą.

 

FERMA.png

NUOSAVA FERMA

Nusipirkę savo fermą tapsite ūkininku ir turėsite daug atsakomybės. Jums reikės nusipirkti gyvūnų, tokiais kaip kiaulės, karvės ir vištos, ir rūpintis jais - juos maitinti, prižiūrėti ir užtikrinti jų gerovę. Tai turės tiesioginę įtaką jūsų gaminamai produkcijai, tokiai kaip pienas, kiaulių ir vištų kiaušiniai bei mėsa. Žinoma, atsižvelgdami į tai, kad kokybiški produktai priklauso nuo gyvūnų gerovės, turėsite skirti jiems pakankamai laiko ir dėmesio.

 

Redaguota , nario LosPalangeles
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • LosPalangeles pakeitė pavadinimą į Los Palangeles RP - lprp.lt - Atnaujinta 23-03-04
2023-03-03 09:55, sigua parašė:

Iš tos serijos, pasakyk, kad nieko nesupranti apie FiveM, nesakydamas, kad nieko nesupranti apie FiveM.

Šiaip drąsu kaltinti serverį tokiais dalykais, bet Tavo atveju yra neracionalu ir kvaila. Nežinau kaip kelis kartus atėjęs į bet kokį serverį gali daryti tokias prielaidas, bet šiuo atveju, supratau iš Tavo viso paragrafo, kad visiškai nesigaudai FiveM rinkoje, kaip veikia skriptai ir funkcionuoja patys serveriai. Rekomenduočiau šiek tiek apsiskaityti, ypač kas vyko po Lapkričio 2021 metų, kaip tai paveikė visą FiveM bendruomenę ir visus šiuolaikinius skriptus bei sistemas, nes matau, kad Jūsų žinių bagažas truputelį užstrigo ties minėtu laikotarpiu.

Kad ir šio projekto reklamose demonstruojamų sistemų atrastumėme ir įžvelgtumėme panašumų tarp Jūsų pačiojo minėto Lunar projekto - drįsčiau neigti abejų projektų "Leak'intų" skriptų naudojimą.

O projektui palinkėsiu sekmės. 

 

59 minutes prieš, Ditl parašė:

Žinoma, žaidėjai pasirinks kas ir kaip, bet serverio kūrėjams fantazijos pritrūko. Pasiūličiau sugalvoti kažką savo ir sukurti projektą kuriuo pats dydžiuotumeisi, o ne kopijuoti kitus serverius. Dabar apsijokėt prieš visą Fivem bendruomenę. Negerbiat nei savo darbų, nei kitų žmonių darbo. 

01AD80B0-6AD3-4B75-983A-325C950A0794.png

0D53ACD1-0AC7-4363-B37C-C76C94BBDBDB.jpeg

 

Labiausiai skaudu, kai mūsų lietuviu mažai, o vagiame vieni nuo kitų. Gaujų logotipai (betonas ir krilik) abu kurti tam tikrom žaidėjų grupėms. Abu kūriau aš ir tikrai tie logotipai nebus randami google. Rašybos klaidos taip pat degina akis kurios kaip nekeista buvo spalio / gruodžio mėnesį Lunar RP projekte. Taip pat tikiu yra ir tie patys bugai. 

Baisu kai nusikopijuoja viską ir "mes čia patys padarėm"... nepadarėt, nukopijavot, instaliavot naujai scriptus, bet palikot daug Luanar failų / sprendimų / CSS / vertimų / jpg ir png paliubomu raščiau ne viena serveryje savo kurtą... 

Mūsų glaudi lietuvių bendruomenė tikiu prisimins šiuos asmenis kaip vagis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip jau minėjau anksčiau, visi modai yra įsigyjami su licenzija arba naudojami nemokamai, pvz., GitHub. Taip pat jūsų aukštinamas serveris, naudoja originalius qb basic modus, kurie buvo pervadinti.

Taip išeina, jog turiu pirkti kitus modus, nors jis gali būti prastesnis už dabartinį, tik dėl to, kad jau kažkas kitas jį naudoja. Arba pvz. QBcore negaliu naudoti, nes jau kažkas kitas jį pirmas naudoja?

Žinutės autorius nėra joks komandos narys, taigi tai nėra mūsų problema, kad kažkas parašė.

Žmonės gali pasirinkti savo grafiti, kuriuos nori jog įdėtume, mes negalime kontroliuoti, iš kur rado jį ir prašė juos įkelti.

Jei kai kurie žmonės mano, jog yra nors vienas modas kūrį sukūrė Ln  ir yra įdėtas į mūsų serverį, tai prašau pateikti sąrašą.



Taigi, šiandien turėjome svečią, kuris atėjo į serverį naktį. Kai jis prisijungė, o serveris buvo tuščias, jis pasibuvęs ir apsidairęs, pradėjo rašyti į Discord kanalą apie tai, kaip išmokys visus serverio Dumpinimo metodus.  Tai iš pateiktų nuotraukų aišku kas čia buvo :) 

Matomai jau padrė, tai ko nori išmokyti kitus. 

Player FeaR (11) pressed a blacklisted key combination

image.png

Redaguota , nario LosPalangeles
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

is kur gavot krilik arba betono logo? atsiunte zmogus? ar kai voget scriptus nepastebejot? Idomu ar panarses po jusu serverio failus nerasciau "saudau uz bazara" batonelio ir kitu panasaus tipo sprendimu. Esate vagys :) negerbiat kitu darbo ir indelio i Lietuvos RP bendruomene. 

Lunare buvo uWu kavinėje "Žalai Mocho" (žalias mocho turėjo but). Spėkit kas nusikopino su klaida?... zodziu gali eit per serva ir rankiot lunara kaip puzle. Geda.

norit zaisti tikrai ispudingam serveryje eikit i Lunar ;) ten ne veltui kas pastovus update servo nes hebra dibra. o cia kopija to kas buvo pries puse metu Lunare. Tiek ziniu... 


 

Redaguota , nario Coldas
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir netikėjau, kad šitas serveris pasižymės kito projekto kopijavimu, bet matau, jog skaudžiai suklydau. Visų abejonės kaip matau pasitvirtino, kad ir šio projekto atstovai teigia, jog nenaudoja Lunar serverio failų, bet realybė kitokia.


Teigimas, kad naudojate tik QB failus nėra realistiška - nes tai yra serverio pamatas, a.k.a. frameworkas. Taip, jis yra pasiekiamas visiems, tačiau ką statote ant to pamato jau visiškai nebėra susiję su pačiu frameworku, todėl bandyti teisintis, kad naudojate originalius QB modus.... sorry - bet kvaila.

Akivaizdžiai matosi, jog naudojate kito projekto dumpintus failus, bandant užlipdyti viską ant viršaus ant visiems pasiekiamo QB coro. Praktiškai bandote vėl per naujo išrasti dviratį.

Projekto savininkams arba reikalingiems atstovams, programuotojams turėtų jaustis truputėlį atsakomybės ir gėdos, nes svetima gėda jau tikrai jaučiasi.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

image.pngimage.png

prieš 1 valandą, sigua parašė:

Teigimas, kad naudojate tik QB failus nėra realistiška - nes tai yra serverio pamatas, a.k.a. frameworkas. Taip, jis yra pasiekiamas visiems, tačiau ką statote ant to pamato jau visiškai nebėra susiję su pačiu frameworku, todėl bandyti teisintis, kad naudojate originalius QB modus.... sorry - bet kvaila.

Akivaizdžiai matosi, jog naudojate kito projekto dumpintus failus, bandant užlipdyti viską ant viršaus ant visiems pasiekiamo QB coro. Praktiškai bandote vėl per naujo išrasti dviratį.

Projekto savininkams arba reikalingiems atstovams, programuotojams turėtų jaustis truputėlį atsakomybės ir gėdos, nes svetima gėda jau tikrai jaučiasi.

Amm :) Kur aš rašiau, kad naudojami, tik QBcore basic modai ? Aš matau kiek daug žmonių nesupranta ir rašo, tik dėl to jog rašyti. :) Jau pirmame puslapyje įmečiau kurie modai yra pirkti ir ten matosi visi pirkti modai iš mano cfx licencijos. Matau teks įmesti dar karta :)   Galiu parodyti bet kurį modą kurį paprašysi iš kur jis yra.

Ai gėda yra pirkti modus? Bet kai didžioji dauguma serveriu pastatyti ant leakintu failu, tai visiems vienodai...Tuo labiau, net šitam forume pilna leakintu serverių ir scriptu kuriais visi dalinasi, bet tai niekam nemaišo :D

Nėra susiję? Nebejuokauk :) 

Akivaizdžiai matosi iš ko ? Aš vis rašau jog pateikit man bent viena scripta kurį sukūrė ln ir kuris dabar yra pas mus ? 

Tai pat akivaizdžiai matosi, kad visi tie žmonės yra iš ln, naujos anketos ir komentarai parašyti, tik į šitą forumo skilti. Vien jau discorde šiandien buvo keli žmonės iš šitos komandos, tai nenuostabu, kad kuriasi anketas vien dėl to jog parašyti čia. :) 

Jog ateina žmogus iš to serverio komandos naktį su mod meniu ir po to discorde rašo jog pamokys visus kaip dumpinti, tai čia normalu ? 

Redaguota , nario LosPalangeles
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki  , pat žinau aš ta "Lunar" serverį, ir tai kad yra kažkiek panašumu tai nereiškia , kad serverio failai yra kopijuojami ar kažkas panašaus  , kaip  ir skaičiau  prieš tai , kad  Savininkas įmetė visą lįstą modu kuris pats pirko su visomis licencijomis. Ir Jei jums reikia kažkokių  kitų  įrodymu tai atsiprašau. Ir reikia nepamiršti, kad modų  pardavėjai parduoda modą ne vienam serveriui ir jei atsitiko taip  kad sutapo nereikia vadinti serverio "Sudu kruva" ir pan. Gėdos turėkite.

P.S.

Ir jei pats "LN"  savininkas naktį bando įsilaužti i serverį  ir jame cytina   ir po to  čia sūdą mala tai viskas apie ji jau pasakyta. 

Tiesiog jaučia ir mato kad atsirado rimti konkurentai. Tai vietoj to kad ne šųdais drabstytus geriau eitu kažką naujo pas save padaryti . Ačiū

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdservis liks šūdserviu  ponas Savininke  :) Na ir kas kad tu pirkai tuos scriptus t.t ? jau su tokiais scriptais gal kokie 7-8 LT serveriai,jeigu tu nori tikrai turėti žmonių ir kad pastoviai jie ten žaistų turi sukurti kažką  Unique o ne tai kad ,,Aš pirkau VISUS scriptus tai mano serveris bus geriausias'' kelckų mastymas ;) tu jeigu bent 10 nematytų scriptų įkeltum pamatytum kiek žmonių žaistu :) tai žinai pinigai žaidėju nenupirks,pažiūrėk GTAlife.lt toks pat šūdservis atsidares su identiškais scriptais :) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip turbut yra lengviau nudumpinti Lunaro serverio failus, vertimus ir nusipirkti idealius scriptus su musu vertimais tai turbut lengviau, nei kazka naujo sugalvoti ir dar geriausiai kad bando teisintis, kad pirko, gerai pirko bet akivaizdus irodymai, kaip Jus musu vertimus, failus naudojate pas mus. Geda ir daugiau nepavadinsiu. Tikiuosi zlugsit, net nepradeje.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ZzwzLT parašė:

Na taip turbut yra lengviau nudumpinti Lunaro serverio failus, vertimus ir nusipirkti idealius scriptus su musu vertimais tai turbut lengviau, nei kazka naujo sugalvoti ir dar geriausiai kad bando teisintis, kad pirko, gerai pirko bet akivaizdus irodymai, kaip Jus musu vertimus, failus naudojate pas mus. Geda ir daugiau nepavadinsiu. Tikiuosi zlugsit, net nepradeje.

Tu pažiūrėk į žmonių kiekį serve jis jau žluges :DDD

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2023-03-24 20:06, 4mu.online parašė:

 KarosasKarosevičius 
kaip  tai žlugęs ? Tu pats nesupranti  ką rašai , serveris dar net nepaleistas pilnai  ir nereklamuotas , įdėta čia reklama tik  tam  kad surinkti  mažą kiekį žmonių kad žaistų  ir būtų  išsiaiškinta daugumą būgų  ar ko .

Pažiurėsim ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...