Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas, dėl kompiuterio baterijos ir informacijos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Esu nusipirkęs šį kompiuterį (neseniausiai). Modelis: Asus G713IC-HX041W - AMD Ryzen 7 4800H, GeForce RTX™ 3050, 512 GB SSD

 71NqlGD0mkL._AC_SY450_.jpg.397e399f4382c220c323a82ff6746058.jpg

Ką tai noriu pasakyti? tai dėl baterijos vartojimo kai žaidžiu žaidimus, tokius kaip CS:GO, GTA V (FiveM) ir t.t. Ar reikia žaidžiant žaidimus man pilnai išjungti baterijos taupymo režimą, nors jeigu ir jis yra pilnai pakrautas? nes paskutinių momentu kažkaip jaučiu, jog jam vis tiek atsiranda lageliai / pastrigimai ~0.2-0.3 sec, kai įjungtas "Performance" ar "Silent" režimas, be to dar vienas klausimas ar kai žaidžiu žaidimus "Turbo" režimą visad palikti įjungta t.y ar nesusigenda greičiau jo dalys, jeigu tas "Turbo" režimas visad drožiasi?

Dėkoju už atsakymus, be to prašau komentuokit tik tais tie kurie supranta apie nešiojamus kompiuterius nes aš manau stacionarai ir nešiojami kompiuteriai yra 2 skirtingi dalykai ir skirtingos bėdos. AČIŪ.

Redaguota , nario Admin_Banned
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas manes padaryta "Ultimate Performance" visad, tai kazkaip nezinau nekeiciu as tu nustatymu. Jei zaidimai daug reikalauja resursu manau ir reikia auksciaucios performance baterijos nustatymu. Nes manau silent ar ten battery saver, tik filmams ir pns. Baterija rezimams nesidrozia. Tik ka esu girdejes seniau , kad jeigu pastoviai ant laido laikai nesiojama tai tada drozias beterija, nes patoviai ale krauna 100% .. Nors dabar naujoviu yra , ir dar zaidimu laptopai tai manau viskas cia gerai su tais rezimais ir baterija.

Redaguota , nario MynThOn
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Zero Two parašė:

jeigu taupai baterija tai kas be ko kad kris performance. Betkokiu atveju nelabai net ir apsimoka zaisti zaidimus is baterijos, nes issikraus per valanda

detalem problemu nekelia baterijos rezimai

Aj, ne Zero tai taip tai jo viskas oky, aš visad naudoju į bateriją prijungta nors ir pilnai tipo pakrauta, ir ten yra mygtukas ar taupymą įjungti tipo kai žaidžiu žaidimus. Nes faktas jeigu Notebook negaus elektros srovės iš baterijos - žaidimai strigs naujieji, kurie daugiau reikalauja apkrovos.

 1629238698_Ekranonuotrauka2022-12-18182753.png.6242340101496cb25a88cbf762c6a1b7.png

36 minutes prieš, MynThOn parašė:

Pas manes padaryta "Ultimate Performance" visad, tai kazkaip nezinau nekeiciu as tu nustatymu. Jei zaidimai daug reikalauja resursu manau ir reikia auksciaucios performance baterijos nustatymu. Nes manau silent ar ten battery saver, tik filmams ir pns. Baterija rezimams nesidrozia. Tik ka esu girdejes seniau , kad jeigu pastoviai ant laido laikai nesiojama tai tada drozias beterija, nes patoviai ale krauna 100% .. Nors dabar naujoviu yra , ir dar zaidimu laptopai tai manau viskas cia gerai su tais rezimais ir baterija.

Joo, va tie paskutiniai sakiniai klausimas man buvo. Tipo pakrautas 100 % baterija, ir jeigu aš toliau palieku kraut tipo 100%-1% > 99% ir vėl 100% ir taip jeigu 8-6 val kraunasi/išsikrauna/pasikrauna ar nesigadina, nes jeigu aš iš Baterijos išjungsiu ir naudosiu PC baterija tik, tai lagins man game, nes negauna sroves geros PC. O pas tave Performance režimas ar Turbo, nes nieko nekoregavau dar kai nusipirkau PC, tik Performance arba Turbo naudoju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, MynThOn parašė:

Pas manes padaryta "Ultimate Performance" visad, tai kazkaip nezinau nekeiciu as tu nustatymu. Jei zaidimai daug reikalauja resursu manau ir reikia auksciaucios performance baterijos nustatymu. Nes manau silent ar ten battery saver, tik filmams ir pns. Baterija rezimams nesidrozia. Tik ka esu girdejes seniau , kad jeigu pastoviai ant laido laikai nesiojama tai tada drozias beterija, nes patoviai ale krauna 100% .. Nors dabar naujoviu yra , ir dar zaidimu laptopai tai manau viskas cia gerai su tais rezimais ir baterija.

 

5 minutes prieš, Admin_Banned parašė:

Aj, ne Zero tai taip tai jo viskas oky, aš visad naudoju į bateriją prijungta nors ir pilnai tipo pakrauta, ir ten yra mygtukas ar taupymą įjungti tipo kai žaidžiu žaidimus. Nes faktas jeigu Notebook negaus elektros srovės iš baterijos - žaidimai strigs naujieji, kurie daugiau reikalauja apkrovos.

 1629238698_Ekranonuotrauka2022-12-18182753.png.6242340101496cb25a88cbf762c6a1b7.png

Joo, va tie paskutiniai sakiniai klausimas man buvo. Tipo pakrautas 100 % baterija, ir jeigu aš toliau palieku kraut tipo 100%-1% > 99% ir vėl 100% ir taip jeigu 8-6 val kraunasi/išsikrauna/pasikrauna ar nesigadina, nes jeigu aš iš Baterijos išjungsiu ir naudosiu PC baterija tik, tai lagins man game, nes negauna sroves geros PC. O pas tave Performance režimas ar Turbo, nes nieko nekoregavau dar kai nusipirkau PC, tik Performance arba Turbo naudoju. :)

bobuciu kalbos, nieko nenutiks jei bus pajungtas krauti, kaip tik atbulai, rekomenduojama visada buti prijungus laida kai imanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Zero Two parašė:

 

bobuciu kalbos, nieko nenutiks jei bus pajungtas krauti, kaip tik atbulai, rekomenduojama visada buti prijungus laida kai imanoma

Aaa supratau, reiškias jokiu klaidų nedarau. Tai yra jog galiu tą Akumuliatoriaus taupymą žaidimams įšjungti, o jeigu filmams tai įjungti, ir ne Performance/Turbo mod'ą palikti įjungta, bet Silent muzikai/filmams tipo.

DĖKOJU dar kartą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Admin_Banned parašė:

Aaa supratau, reiškias jokiu klaidų nedarau. Tai yra jog galiu tą Akumuliatoriaus taupymą žaidimams įšjungti, o jeigu filmams tai įjungti, ir ne Performance/Turbo mod'ą palikti įjungta, bet Silent muzikai/filmams tipo.

DĖKOJU dar kartą. 

gali turbo mode kad ir visalaika buti pajunges kol su laidu, o taupyma kada reikia taupyti baterija

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zero Two parašė:

gali turbo mode kad ir visalaika buti pajunges kol su laidu, o taupyma kada reikia taupyti baterija

A, okey. Pasinaudosiu tavo idėja. :) Vsio nebetrukdau gavau visa informacija iš tavęs. :) 

@-SanTa- gali rakinti, viskas oky.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino ir atrakino šią temą
2022-12-18 19:36, Zero Two parašė:

 

bobuciu kalbos, nieko nenutiks jei bus pajungtas krauti, kaip tik atbulai, rekomenduojama visada buti prijungus laida kai imanoma

What??? Niekas nerekomenduoja laikyti tiek telefoną, tiek kompiuterį visada ant laido. Taip, yra dabar technologijos, kurios apsaugos įrenginius nuo to fakto, kad visada prijungtas pakrovėjas, nors ir pakrautas 100%. Bet vis vieną baterija tuo atveju kaista ir karštis yra blogis. Ir šiaip, laikyti įrenginį visada ant 100% niekas nerekomenduoja, nes taip greičiau nusidėvi baterija ir dėl tos priežasties telefonų gamintojai pradėjo dėti funkciją, kad telefonas krautųsi tik iki 80-85% procentų, žinau, kad ir kai kurie nešiojami tokia turi.

Redaguota , nario darrel.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), darrel. parašė:

What??? Niekas nerekomenduoja laikyti tiek telefoną, tiek kompiuterį visada ant laido. Taip, yra dabar technologijos, kurios apsaugos įrenginius nuo to fakto, kad visada prijungtas pakrovėjas, nors ir pakrautas 100%. Bet vis vieną baterija tuo atveju kaista ir karštis yra blogis. Ir šiaip, laikyti įrenginį visada ant 100% niekas nerekomenduoja, nes taip greičiau nusidėvi baterija ir dėl tos priežasties telefonų gamintojai pradėjo dėti funkciją, kad telefonas krautųsi tik iki 80-85% procentų, žinau, kad ir kai kurie nešiojami tokia turi.

Kur rast kad krautu tik iki 80-85%?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Ne visi jį turi, man rodos, gal tik Dell jį idėjęs į Alienware serijos nešiojamus.

Legionas taip pat turi, turejau Y540 dabar turiu Legion 5 Pro, Conservation mode vadinasi "Lenovo Vantage" programoje

 

Del ROG serijos reikia ROG appse ziureti, kuriame galima valdyti kompo features

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Mantucha parašė:

Legionas taip pat turi, turejau Y540 dabar turiu Legion 5 Pro, Conservation mode vadinasi "Lenovo Vantage" programoje

 

Del ROG serijos reikia ROG appse ziureti, kuriame galima valdyti kompo features

Gali gal man ten prachekint, nes žiūriu ir matau špygą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...