Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveikatos patikrinimo medicininė pažyma vairuotojui


3816540

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

jeigu kalbi kai žmogus laikosi teises, tai iš pat pradžių gi eina į pamokėles (teorija;praktika), tai ir pasiūlo tau už 20€ nuvykt ir susitvarkyt medicininę ir nieko daugiau daryt nereikia. užpildžiau pamenu anketą, paklausė koks minusas akių, pamatavo spaudimą laisvas, problemų laikant viską nekilo xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai ėjau aš, tai susimoki pinigus, patikrina akis, užpildai klausimus ir paleidžia, jeigu viskas tvarkoj. Mano atveju prikišinėjo kažką su širdim, bet kai patikrino viskas gerai buvo, tai du kartus nuvariau ir gavau. Jeigu su narkotikais nieko neturi praeitį tai pagal tai kiek supratau tau nereikia dėl jų tikrintis. O šiaip pas šeimos gydytoją nuvarai, tave nusiunčia ten kur reikia pasitikrint nėr ko galvos sukt.

 

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kai nuėjau, tai mano spaudimą patikrino, pas psichiatrą reikėjo nueiti, bet registruotis nereikėjo, tiesiog iškarto siuntimą davė. Ir atskirai reikėjo nueiti akių pasitikrinti. Pas psichiatrą nuėjus, tai tiesiog paklausė ar tau viskas gerai ir tiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-08-23 18:56, Kaxa parašė:

taip teisingai pats sau atsakei. rega ir ar ne deltonikas, psichiatras

 

2022-08-23 19:26, Ricci parašė:

jeigu kalbi kai žmogus laikosi teises, tai iš pat pradžių gi eina į pamokėles (teorija;praktika), tai ir pasiūlo tau už 20€ nuvykt ir susitvarkyt medicininę ir nieko daugiau daryt nereikia. užpildžiau pamenu anketą, paklausė koks minusas akių, pamatavo spaudimą laisvas, problemų laikant viską nekilo xD

 

2022-08-23 19:51, Mantucha parašė:

Nebijok, netikrins ar narkata

 

2022-08-23 20:35, Admin_Chilleris parašė:

Ten kiek esu girdėjęs nueini sumoki (reikiama suma) patikrina ir laisvas.

 

2022-08-23 21:53, lev parašė:

Šeip aš kaip laikiausi prieš 3 metus, tai buvo tik kad akys, spaudimas, psichologija, ir kraujo tyrimus padarė(BET TIK DĖL TO KAD SENAI DARĖ). :D Gali būt kad skirtingai visiems, ir tarp kaikurių miestu vis skirtingai, arba nuo klinikų priklauso.

 

2022-08-23 22:04, kranas parašė:

Užsiregistruoji pas psichiatrą, poto eini į komisiją jei reikia, pažymų neduoda 

 

2022-08-24 18:33, Vidmantas. parašė:

Kai ėjau aš, tai susimoki pinigus, patikrina akis, užpildai klausimus ir paleidžia, jeigu viskas tvarkoj. Mano atveju prikišinėjo kažką su širdim, bet kai patikrino viskas gerai buvo, tai du kartus nuvariau ir gavau. Jeigu su narkotikais nieko neturi praeitį tai pagal tai kiek supratau tau nereikia dėl jų tikrintis. O šiaip pas šeimos gydytoją nuvarai, tave nusiunčia ten kur reikia pasitikrint nėr ko galvos sukt.

 

 

prieš 13 valandas(-ų), darrel. parašė:

Aš kai nuėjau, tai mano spaudimą patikrino, pas psichiatrą reikėjo nueiti, bet registruotis nereikėjo, tiesiog iškarto siuntimą davė. Ir atskirai reikėjo nueiti akių pasitikrinti. Pas psichiatrą nuėjus, tai tiesiog paklausė ar tau viskas gerai ir tiek :D

 

prieš 13 valandas(-ų), rytispak parašė:

Nuo poliklynikos priklauso, bet iprastai patikrina regejima ir nueini pas psichologa kur arba praeini pasisveikines ir pasakes varda/pavarde, arba uzduoda klausimus kur ir darzelinukas atsakytu.

Aciu visiems uz atsakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...