Peršokti į turinį

Jaunimui kuris nori dirbt Lietuvos kariuomenė. Atvira nuomonė iš PKT


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats dirbu čia irgi. Su tam tikrais dalykais sutinku, su kai kuriais nelabai. Didžiausias minusas kokį įžvelgiu, kad šitoj sistemoj negali dirbti papildomai savo vardu, t.y. individuali veikla ir t.t. Mano manymu šaukimą turėtų pabaigti visi jauni, o ar jiems tiks ši sistema ar ne ir norės/nenorės dirbti toliau, tai kiekvieno pasirinkimas. Galbūt kažkada bus geriau ? 

Redaguota , nario Saimis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Saimis. parašė:

Pats dirbu čia irgi. Su tam tikrais dalykais sutinku, su kai kuriais nelabai. Didžiausias minusas kokį įžvelgiu, kad šitoj sistemoj negali dirbti papildomai savo vardu, t.y. individuali veikla ir t.t. Mano manymu šaukimą turėtų pabaigti visi jauni, o ar jiems tiks ši sistema ar ne ir norės/nenorės dirbti toliau, tai kiekvieno pasirinkimas. Galbūt kažkada bus geriau ? 

Visai pamiršau apie papildomus darbus ar verslus. Kai tiek yra neapykandos pamiršti daug svarbių dalykų. 

5 minutes prieš, Vokė parašė:

Vau xD, mane kaip tik kviečia i Lietuvos Kariuomene xD..

Jei kalbi apie šaukima tai nepabėgsi, turėsi gulage pabūt 9mėn, nebent kažkaip stebūklingu būdu rasi sveikatos problemų, bet yra šauktinių kurie ir su vėžiu praeina SMEK ir visiem *Myliu SuperGames.lt*, kad ten dvėsta po kelių mėnesių ir bando žudytis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Barz parašė:

Visai pamiršau apie papildomus darbus ar verslus. Kai tiek yra neapykandos pamiršti daug svarbių dalykų. 

Jei kalbi apie šaukima tai nepabėgsi, turėsi gulage pabūt 9mėn, nebent kažkaip stebūklingu būdu rasi sveikatos problemų, bet yra šauktinių kurie ir su vėžiu praeina SMEK ir visiem *Myliu SuperGames.lt*, kad ten dvėsta po kelių mėnesių ir bando žudytis. 

Tai jei tiek neapykantos, kodėl pratęsiai sutartį, juk pirma dvejus metus būna 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Saimis. parašė:

Tai jei tiek neapykantos, kodėl pratęsiai sutartį, juk pirma dvejus metus būna 

Dėl finansinių problemų, negalėjau tiesiog išeit iš stabilių pajemų, todėl pratęsiau dar 2metam, nors puskarininkis plovė smegenis, kad prątesčiau dar 3 metam dėl premijų ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Barz parašė:

Jei kalbi apie šaukima tai nepabėgsi, turėsi gulage pabūt 9mėn, nebent kažkaip stebūklingu būdu rasi sveikatos problemų, bet yra šauktinių kurie ir su vėžiu praeina SMEK ir visiem *Myliu SuperGames.lt*, kad ten dvėsta po kelių mėnesių ir bando žudytis. 

Aš kaip tik ten noriu, man nera problemu.. Aš buves karinese stovyklose ir užiminejau pirmas vietas su 10/10 medaliu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelį kartų girdėjau tokias pat kalbas, kad armuhoi nesuperinis gyvenimėlis. Net žmogus į tiktoką įkėlęs kažkokį ten vidosa gavo žiauriai didelę bausmę, daug kas pasakojo, kad iki šiol išlikusios tos pačios sovietų paniatkės, kad patyčios dažnas dalykas. Kaip sakoma jei ten nepastovėsi už save ir būsi už d**a ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Vokė parašė:

Aš kaip tik ten noriu, man nera problemu.. Aš buves karinese stovyklose ir užiminejau pirmas vietas su 10/10 medaliu..

Skirk kur stovykla, dar nuo tėvų priklausomas, gali paimt betkada ir išeit, juolab, kad nepilnametis, žinai, kaip gali per teismus užtampyt? Ta 9mėn tarnyba vpš pragaras, dar kai tarnavau per karantiną ir nepaleisdavo namo, iš viso nesiskaitė, kalėjime būtų mielesnis gyvenimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dirbau PKT 2 metus irgi neminesiu kur tiksliai, bet temos autorius praktiskai neklysta :D is darbo buvo tikrai sunku iseit, ne vienam pazystamui sutartys "pacios" prasitesdavo, o jei baiges daugiau kursu isvis paleist nenori, nes ir taip is ten bega "kariai". Baigusiem mokykla gal ir nieko pora meteliu pasirasyt sutarti, visgi stabilus atlyginimas kuris tikrai aukstesnis nei vietiniu fabriku alga + nuompinigiai arba kuro islaidos, bet galu gale jei imesi siuo darbo realiai turi nusiteikt kad dar pora metu leisies pisamas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, magadanas parašė:

Nežinai kažka apie sop? Gal ten mažiau viso šito mėšlo?

sopu atrankos labai sunkios vienetai jas praeina ir jai jau praeisi gyvenima kazkoki civilini pamirsk :D,  labai psihologiskai ir fiziskai spaus. Jei idomu ta linkme zvalgus rekomenduociau, panasiai kaip sopai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), magadanas parašė:

Nežinai kažka apie sop? Gal ten mažiau viso šito mėšlo?

Apie sop nelabai ką žinau, esu tik bendravęs su keliais kai buvau pratybose, shoothouse ir netoli treniravosi sopai CQB. Tai nelabai galiu kažką pasakyt ar ten būtų geriau, bet manau, kad taip nes vis tiek nesusirinks kaimiečiai ir greičiausiai bus adekvatūs asmenys, nes visgi dirbtum prie elito. Bet labai sunku pasakyt kaip ten, nes niekas negali pasakyt.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Barz parašė:

Apie sop nelabai ką žinau, esu tik bendravęs su keliais kai buvau pratybose, shoothouse ir netoli treniravosi sopai CQB. Tai nelabai galiu kažką pasakyt ar ten būtų geriau, bet manau, kad taip nes vis tiek nesusirinks kaimiečiai ir greičiausiai bus adekvatūs asmenys nes visgi dirbtum prie elito. Bet labai sunku pasakyt kaip ten nes niekas negali pasakyt.

Matosi, kad nematėt sop'ų iš arti. :D

Kai pamatysit sopu's su kreivom nosim, be dantų bei su nušalusią odą tada galvosit kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Viphone parašė:

Matosi, kad nematėt sop'ų iš arti. :D

Kai pamatysit sopu's su kreivom nosim, be dantų bei su nušalusią odą tada galvosit kitaip

O tu matęs?

prieš 6 valandas(-ų), fergucas parašė:

sopu atrankos labai sunkios vienetai jas praeina ir jai jau praeisi gyvenima kazkoki civilini pamirsk :D,  labai psihologiskai ir fiziskai spaus. Jei idomu ta linkme zvalgus rekomenduociau, panasiai kaip sopai

Daug internete išvis nėra apie jų darbą ir kodėl gali paaiškinti neturėsi civilinio gyvenimo, ar tu busi kažkur laikomas? ačiū už paaiškinima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, magadanas parašė:

O tu matęs?

Daug internete išvis nėra apie jų darbą ir kodėl gali paaiškinti neturėsi civilinio gyvenimo, ar tu busi kažkur laikomas? ačiū už paaiškinima :)

I sopus gali pretenduot berods 2 ar 5 metus pradirbes kariuomenej ar policijoj, tiksliai nepamenu cia reiktu pasigilint. Yra trys atranku rusys, 1- kai visi uzsirase turi praeit iq bei fizinius testus, psihologinius testus (viena is uzduociu pamenu buvo 7 zmones uzsidare  vienam kambari 48h visu garsu buvo paleista kazkokia metalo muzika, kur ziauriai drozia per nervus) 2- kai tave apmoko jau kaip sopa cia berods trunka iki 2 metu, ir 3-  kai visi praeja 2 etapa eina motyvaciniam pokalbiui. Po viso sito is esmes taves laukia nenutrukstancios pratybos, tiek lietuvoje tiek uzsienyje, misijos ir pns. Daznu atveju budavo jog vidury nakties paskambina ir issiuncia i misija porai menesiu. Per pratybas/ apmokymus gyvensi saltyje, miegose pelkeje, eisi i zygius po kuriu noresi mirti, taktikuosi bei sturmosi pastatus. Reikes daug teorijos ismokt, ne tik apie zudyma bet ir psihologijos, skaityma is elgsenos ir pns, ismanyt visa karine technika ir pns, jau nekalbu apie visokius isgyvenimo skillus bei visa kita kas tiesiog susides i viena kruva ir bus sunku fiziskai ir psihologiskai. But sopu cia nera darbas, tai yra gyvenimo budas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...