Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Face IT [Hyper-V]


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jau penkta diena kaip sis nelemtas dalykas man neleidzia pasijungti ir zaisti :D
Gal turite ideju kaip ji galima isjungti nes realiai man jis kaip ir nereikalingas. (Is karto sakau jog bios'uose nieko nesiruosiu keisti del FaceIt'o )
Windows 11 

Isbandyti sie budai: 
You need to disable Hyper-V to launch FACEIT AC – FACEIT
Per CMD tai pat bandyti ivairus variantai. (realiai pagrindiniai kuriuos visi daro)
Restartuotas PC N kartu. 

image.png.c6e3f13ed49b443a7b894a1ae492ddea.png
Windows Features (Tokio dalyko atskirai kaip "Hyper V" nera )
image.png.aa3ed72cb88d3cfbbf8f47ace7fd8595.png

Redaguota , nario iVron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau konkrečiai, kas yra tas "Hyper V", bet jeigu tai nėra kažkas, be ko kompiuteris neveiktų - galima laisva jį ištrinti arba atjungti (disable) per regedit. Praktiškai, Tu gali išjungti visiškai bet ką per regedit. Yra skaičiai 0, 1, 2, 3, 4, 5 - priklausomai nuo konkrečios programos arba jos dalies funkcijų bei paleidimo. 

jeigu tai yra "force" tipas, pvž kaip kad Win Update, Cryptographic Services - tokiu atveju reikia papildomo kodo norint visiškai jų funkcijas užmutinti

iš cmd yra mažai naudos, pvž norint išjungti  Cryptographic Services -"net stop cryptsvc" bet tai nieko neduos, nes perkrovus pc,  Cryptographic Services vis tiek veiks arba bus kažkokie error. Norint visiškai atjungti, reikia eiti per regedit. bent jau aš taip daryčiau

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Xiiter parašė:

I bios nueini ir issijungi kitaip neimanoma

Tikrai įmanoma išjungti ir kitais būdais. Labai daug temų / gidų randu reddit. Beveik visuose yra minimas regedit. Apie bios radau tik du komentarus. Tad tikrai yra įmanoma ne tik per bios

39 minutes prieš, iVron parašė:

Nah, reiskia pakaks man to FaceIT'o :)
 
@Adomas J.Gali rakinti tema. 

Nesigilinau, kodėl Faceit jį blokuoja, tik parašysiu tiek: niekada "nenuleisk rankų" nes gyvenime nieko nepasieksi su tokiu požiūriu. Kompiuteryje yra įmanoma viskas, tik reikia turėti noro ir motyvacijos kažką keisti

Pvz. Pas mane yra Win 10 1903 versija. Man asmeniškai ji yra geriausiai veikianti. Su tokia versija FaceIt neturėtų veikti, nes reiktų atnaujinti Win, bet man FaceIt veikia kuo puikiausiai, nes reddit / youtube galima rasti daugybe "triukų" kaip tai apeiti. 

Tas pats yra ir su "Hyper-V". Jeigu paskirtum 10-15 min, tu galėtum išspręsti šią problemą.

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ゲーマー parašė:

Tikrai įmanoma išjungti ir kitais būdais. Labai daug temų / gidų randu reddit. Beveik visuose yra minimas regedit. Apie bios radau tik du komentarus. Tad tikrai yra įmanoma ne tik per bios

Nesigilinau, kodėl Faceit jį blokuoja, tik parašysiu tiek: niekada "nenuleisk rankų" nes gyvenime nieko nepasieksi su tokiu požiūriu. Kompiuteryje yra įmanoma viskas, tik reikia turėti noro ir motyvacijos kažką keisti

Pvz. Pas mane yra Win 10 1903 versija. Man asmeniškai ji yra geriausiai veikianti. Su tokia versija FaceIt neturėtų veikti, nes reiktų atnaujinti Win, bet man FaceIt veikia kuo puikiausiai, nes reddit / youtube galima rasti daugybe "triukų" kaip tai apeiti. 

Tas pats yra ir su "Hyper-V". Jeigu paskirtum 10-15 min, tu galėtum išspręsti šią problemą.

Na man realiai kaip zaidimai nera pirmoje vietoje gyvenime tai Vienodai :) Jei nera Easy solution be visokiu nardimu keitimu, tai reiskia ir nereikia nes realiai paskutine nesamone :) - O isjungineti ir ijungineti Hyper-V nera man noro all the time 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, iVron parašė:

Na man realiai kaip zaidimai nera pirmoje vietoje gyvenime tai Vienodai :) Jei nera Easy solution be visokiu nardimu keitimu, tai reiskia ir nereikia nes realiai paskutine nesamone :) - O isjungineti ir ijungineti Hyper-V nera man noro all the time 

Tavo komentaras be logikos, žaisti CS: GO Tau nereikia jokių FaceIt. Pasiimi pora draugų ir linksmai leidi laiką community serveriuose kas yra daug įdomiau nei 5 vs 5 ar 2 vs 2 ? "FaceIt" nėra žaidimas, tai yra "platforma" su anti-cheat, per kurią galima žaisti competitive žaidimus. Jeigu Tau yra "vienodai" tai kokiu tikslu Tu sukūrei šią temą? Paprastai, žmonės ieško sprendimų, or ne sako "ai man dzin, aš nesuprantu". Keistas požiūris. 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
23 minutes prieš, ゲーマー parašė:

Tavo komentaras be logikos, žaisti CS: GO Tau nereikia jokių FaceIt. Pasiimi pora draugų ir linksmai leidi laiką community serveriuose kas yra daug įdomiau nei 5 vs 5 ar 2 vs 2 ? "FaceIt" nėra žaidimas, tai yra "platforma" su anti-cheat, per kurią galima žaisti competitive žaidimus. Jeigu Tau yra "vienodai" tai kokiu tikslu Tu sukūrei šią temą? Paprastai, žmonės ieško sprendimų, or ne sako "ai man dzin, aš nesuprantu". Keistas požiūris. 

Ten ir norejau pasakyti kad man zaidimai nera PRIORITY. :) O Faceit'o as ir neminjau kaip Zaidimo :) Cia ir durns galejo suprasti ka turejau omeni

Redaguota , nario iVron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...