Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šaukimas į kariuominę


OwnaGe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal kas nors yra susidure ir žino ką reiškia saraše šaukimo procedūros vykdomos, buvau pašauktas prieš du metus ir rašė data iki kada atsiūsti kontaktinius duomenis dabar nieko nėra jokios datos, pas kitus saraše kai kuriuos žmones yra pas mane ne, paskutiniai metai kai gali pašaukti, tarnauti nežadu ,nes turiu verslą kurio tikrai nežadu atsisakyti dėl tarnybos, įdomu taip pat kokie žingsniai būna jei nesiunčiu duomenų ir susimoku bauda , atsius bauda vėl? ar nebekvies , ar nusiūst duomenis ir tada susimokėt bauda?

ačiū,

atsisiųsti (2).png

Redaguota , nario OwnaGe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man buvo panaši situacija, aš pasiskambinau ir pasakiau, jog noriu atvykti ir susitvarkyti popierius. Atvykęs gavau 15€ bauda, jog neprisistačiau laiku, o daugiau kaip ir nieko, t.y situacija mano buvo jog aš Vokietijoje esu ir negaliu atvykti. O dabar tik mokyklos pažymą išsiunčiau el. paštų ir gavau atsakymą: jog iki Birželio ** atleistas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu turi klausimų, tai pasiskambini į Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą, ir ten užduodi rūpimus klausimus. Kas liečia atsakomybę, tai skaityk čia: https://www.karys.lt/bendraukime/d.u.k./atsakomybe/231 Esmė tame, kad baudos sumokėjimas nuo karo prievolės neatleidžia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Zero Two parašė:

mokesi pinigus kol nepasodins ar neprisistatysi

 

6 minutes prieš, Klaipeckas parašė:

jus nebukit naivus, kas uz kariuomene sodins i lageri? :D patys nors esat mate ar turit pazistamu,kad sodintu i lageri uz tarnybos neatlikima? jei tau 23 ir nebuvo niekad atideta tarnyba,tai paskutiniai metai sitie pakentesi arba pataloka 1k sumokesi ir viskas.

Sodint tai tikrai nesodina, teistuma tik gaut gali kiek žinau, draugelis daugiausia kiek daėjo tai ir gavo 1k bauda ir teistuma, buvo man atidėta viena kart, du metus nešaukė ir dabar paskutinis šaukimas, tai galiu ir ta 1k susimokėt ,bet kiek girdėjau nežinau tiksliai ,bet jei baudas susimoki poto šaukia iki 26 ar klystu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baudos sumokėjimas nuo karo prievolės neatleidžia. 

Jaigu neklystu tai jaigu buvai pašauktas ir nukelia šaukimą, kvies iki vyresnio amžiaus nei nurodytas pirmajam šaukimui (iki 26 ar 28), nes tie kurie atitarnauja paskui vos ne iki pencijos dar kas 5 metelius gryžta mėnesiui, tad tie kurie pašaukti, bus ankščiau ar vėliau vėl šaukiami perkopę ir ribos mažių

Redaguota , nario nomi.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogiausia kas nutiks - teistumas. 

 

Buvau šaukiamas 3 metus iš eilės. Tiesiog ignoravau. Neskambinau, nerašiau el. Laiškų, pašte guli neatsiimtas šaukimas. Po pirmų metų neprisistatymo buvau pridėtas į "paieškomų asmenų" sąrašą. Ką tai reiškia? Kad esi po padidinamuoju stiklu. Bankas nei paskolos, nei lizingo neduos. Bandant priregistruoti automobilį ar išvykti iš šalies - registratūra/borderis matys, kad esi paieškomas ir iškvies policiją. Policija atvažiuos įteikt šaukimo ir tada kas belieka, tai prisistatyti pas juos arba sulaukt baudų. Kol neturi šaukimo - tol jokių baudų nebus. 

Šiais metais sueina 24, todėl į sąrašus nebegalėjau patekti.

 

Jei kas domina - klausk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praeitą žiemą buvau sąrašuose, bet nei kur variau nei kreipiausi. Praėjus gal 2 mėnesiams po deadline, iki kada turėjau prisistatyt ten tiem tyrimam ar peržiūrai, gavau laišką su šaukimu į nagrinėjimą dėl neatvykimo per paskirtą terminą. Kadangi laiškas nebuvo registruotas, o tiesiog įmestas į pašto dėžutę, nes patvirtinimo mano parašu nėra kad aš jį gavau, tai nukeliavo į krosnį ir per metus laiko tylu buvo. Baudos jokios taip pat niekas neatsiuntė. Dabar 24 suėjo, į paskutinį sąrašą nepapuoliau, o toliau jau nebešauks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Džiumandži parašė:

Gal kam buvo paskyrę medicininę ir nenuvyko, kaip tada?

Ir šiaip idomumo dėliai ant kiek dažnai savaitgaliais paleidžia po priesaikos? :D 

kiek girdejau praitais metais per karantina 4men sedejo uzsidare tai neisleido net savaigali namo o db tai irgi tuoj galimai bus karantinas irgi taip pat gali buti jei zadi eit :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Džiumandži parašė:

 

Ir šiaip idomumo dėliai ant kiek dažnai savaitgaliais paleidžia po priesaikos? :D 


Turiu brolį tarnaujanti, ir pats greitu metu tarnausiu, tai kiek girdėjau jog visaip būna, jei turi budėt, tai niekas niekur ir neišleis, dar priklauso ar neturi tai kažkokių skolų iš sporto pusės, jei turi tai didelė tikimybė jog neišleis kol neatsiskaitysi.

O dėl karantino tai jo tiesa, broliui dabar kiek žinau irgi bus karantinas tai niekur neišleis :D

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Noldez. parašė:


Turiu brolį tarnaujanti, ir pats greitu metu tarnausiu, tai kiek girdėjau jog visaip būna, jei turi budėt, tai niekas niekur ir neišleis, dar priklauso ar neturi tai kažkokių skolų iš sporto pusės, jei turi tai didelė tikimybė jog neišleis kol neatsiskaitysi.

O dėl karantino tai jo tiesa, broliui dabar kiek žinau irgi bus karantinas tai niekur neišleis :D

Bet į pasiskiepyjusius žiūri atlaidžiau :D, bet jei į mėnesį kartą paleidžia tai *Myliu SuperGames.lt* ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), rsrytis. parašė:

Blogiausia kas nutiks - teistumas. 

 

Buvau šaukiamas 3 metus iš eilės. Tiesiog ignoravau. Neskambinau, nerašiau el. Laiškų, pašte guli neatsiimtas šaukimas. Po pirmų metų neprisistatymo buvau pridėtas į "paieškomų asmenų" sąrašą. Ką tai reiškia? Kad esi po padidinamuoju stiklu. Bankas nei paskolos, nei lizingo neduos. Bandant priregistruoti automobilį ar išvykti iš šalies - registratūra/borderis matys, kad esi paieškomas ir iškvies policiją. Policija atvažiuos įteikt šaukimo ir tada kas belieka, tai prisistatyti pas juos arba sulaukt baudų. Kol neturi šaukimo - tol jokių baudų nebus. 

Šiais metais sueina 24, todėl į sąrašus nebegalėjau patekti.

 

Jei kas domina - klausk. 

Tai ,bet tu ignoravai apskritai ar jau kvietė medicinine apžiūra praeit? Mane prieš du metus irgi šaukė ,bet buvo parašyta data iki kada atsiūsti kontaktinius duomenis tipo, tai palaukiau iki paskutinės dienos ,nusiunčiau ir taip ir neimė tipo pakankamai buvo jau šauktinių , o dabar nei datos nieko nerašo tai *Myliu SuperGames.lt* suprasi iki kada man čia pranešt reik, iki kiek bauda pakilo? Bet girdėjau ,kad paieškomas būni po 3 baudos ar klystu, nes draugas taip pat nepristatė regitroj susėmė ,bet jis jau 3 baudas buvo sumokėjas, o kitas draugas laiku nenusiuntė gavo 15 eu bauda ir viskas tais metais nebešaukė, tai įdomiai taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), OwnaGe parašė:

Tai ,bet tu ignoravai apskritai ar jau kvietė medicinine apžiūra praeit? Mane prieš du metus irgi šaukė ,bet buvo parašyta data iki kada atsiūsti kontaktinius duomenis tipo, tai palaukiau iki paskutinės dienos ,nusiunčiau ir taip ir neimė tipo pakankamai buvo jau šauktinių , o dabar nei datos nieko nerašo tai *Myliu SuperGames.lt* suprasi iki kada man čia pranešt reik, iki kiek bauda pakilo? Bet girdėjau ,kad paieškomas būni po 3 baudos ar klystu, nes draugas taip pat nepristatė regitroj susėmė ,bet jis jau 3 baudas buvo sumokėjas, o kitas draugas laiku nenusiuntė gavo 15 eu bauda ir viskas tais metais nebešaukė, tai įdomiai taip.

Buvo parašyta "skubiai prisistatyti" ar kažkas panašiai...

Kai gauni šaukimą, prašo pateikti dokumentus/prisitatyti, vėliau kviečia medicininę prasieiti. Jei pateiki jau dokumentus/prisistatai pas juos, tai jau kelio atgal nebėra.

 

Pranešt turi iki apačioje nurodyto laiko (lygtais sausio mėnesio galo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...