Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

NorthBay RolePlay geriausias Lietuvos Roleplay serveris/aukšto lygio administracija/geriausi streameriai


sraigtassparnas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taaaai sveiki, šiandien pakalbėkime apie aukšto RolePlay lygio projektą NorthBay!
Serveris pats gal kaip ir nieko, viskas padaryta šauniai aišku niekuo nesiskiria nuo nei vieno kito Lietuvos Roleplay serverio, bet serverio komanda dar kitaip nežinau ar galima pavadinti administracija tai 10/10 tokios niekur nebūsite matę nei vienamte kitame Lietuvos Roleplay serveryje!


Pradėkime nuo pačio savininko Rokenzo

 

  • Vaikinui apie 20 metų
  • Apipisinėja žaidėjus, kad uoj eikite į serverį bus importų dalybos, visi ateina, adminams į reportus rašo kur importai t.t pačio savininko su pažadais serveryje nėra tenka raudonuoti ir gėda darytis adminams.
  • Pagrindia visą serverį rėmė financiškai Pelėda. Tačiau pamatęs, kad iš serverio gauna grynas freeroomas Pelėda pasakė, kad jis atsistatydina iš pareigų ir paliko Rokenzui serverį. Tačiau ką padarė Rokenzas? Pradėjo grasinti Pelėdai, kad viską išnes iš jo sąskaitos, nes yra likus jo kortelė SPAUSTI ČIA
  • Į serverį įkišęs iš savo kišenės gal 15e ir poto skundžiasi žaidėjams, kad čia jam belekiek daug kainuoja.

 

Vyr.administratorius Gyt

 

  • *Myliu SuperGames.lt* visiškas.
  • Jautrumo įsikunijimas, kadangi vienas iš mano gaujos narių jį debilu pavadino jis pradėjo man skūstis, kad jis ahujėlina.
  • Atsakiau jam, kad nebūk toks jautrus tai jis pradėjo man grasinti, kad atims iš manęs gauja :D 
  • Išvadinau jo mafija jautruoliais ir mergaičių skautų burelių tai išmetė mane iš adminu :D Kai paklausiau kodėl buvau išmestas ar nusižengiau kažkur admino pareiguose (nors taip nebuvo) buvo atsakyta man "Aš vyr.administratorius aš už adminus atsakingas, tad nepisk man proto" SPAUSTI ČIA

 

Moderatorius Kiesa

 

  • Apsoliutus naras.
  • Sulindo Rokenzui tiek į subine su Gytciu, kad paca paeme i adminus nors taisyklese adminu parasyta n17, o vaikinui vos 16 suėja.
  • Kaltina žmones, kad sėdi šventykloje ir ale modina neturėdamas jokių įrodymų, tačiau pats šventykloje turi "friend" role, ko tikrai negauna kiekvienas.

 

Vyr.administratorius Jamal

 

  • Vienintelis administratorius kuris supranta ką daro, nemala šūdo, visad stengiasi padėti, bet yra tokių momentų kur kartais nugrybauja taip į šona, kad nei 5 nei 10.
  • Administratorius Hygas irgi auksinis žmogus, neturiu nei vieno blogo žodžio apie jį.

 

Apie patį serverį:

 

  • Visiškas freeroomas.
  • Gali trolint, daryti ką nori, per reporta parašai iškritau iš mapo, *Myliu SuperGames.lt* atvaro pakelia.
  • Nurdmino kažką, netikrina logų, neturi videko laisvas.
  • Mentai visalaika teisūs, paprasti civiliai arba gaujiniai žodžio neturi.
  • Adminai gaujose, mafijų bosai adminai, LDDB mafija vien adminai realiai tai jau patys galite įsivaizduoti kas tenais darosi.
  • Kaip ir minėjau serveris apskritai nesiskria niekuom nuo kitų, tiesiog turi labai juokinga ir graudžia administracija.
  • Pats iš adminų buvau išmestas už tai, kad kažkoks adminas išbanino mentą ir buvau apkaltintas aš, nors tą dieną tik 2h serveryje buvau ir į mentų situacijas nesikišau. Tai dar kartą parodo, kad logai yra apsoliučiai netikrinami.
  • Su savo gauja pamenu yakudzos hata užreidavom adminas prisijungė į RP. Gerai tiek to galvojom. Nušovėm jį, nes taikėsi ginklu į mus, padėjom lavoną jo ir nubėgom, galvojom vėliau apieškosim. Ateinam po veiksmo apsieškoti jo, žiūrim nebėra. Pasižiūrėjau logus vaikinukas /revive šovęs, kai paklausiau dėl ko prisikėlei vidury RP, sako man E raidė neveikė negalėjau prisijungti.
  • Adminai mixina, žaidėjai mixina, kas nori tas mixina.

 

Keletas tikrai nuotabių klipų iš pačio serverio kurie manau tikrai nustebins akelę :D 

 

  • Kaip ir buvo sakyta mixinimas yra pats pagrindinis serverio dalykas: SPAUSTI ČIA
  • Adminams yra leidžiama RolePlayinti tačiau kai nori dirbti adminu visad privalai parašyti /tag, tačiau kaip galite matyti šitame klipe, adminas nebuvo sustabdes RP, nebuvo užsidėjas tago virš galvos, o mūsų vyriausias administratorius Gyt į dangų žiūrėjo, siemkes spjaudė apsimetė jog nieko nevyksta, o mane išmeta už menkiausia įžeidima: SPAUSTI ČIA
  • Čia va taip va būna kai važiuoji už Yakudzos nario mašinos ir adminai nieko jiems daryti negali, nes taip yra pasakyti aukštesnių adminų, nes mafijos bosas yra streameris ir jis reklamuoja serverį: SPAUSTI ČIA
  • Šitam klipe matysite, kaip žmogus tiesiog važiavo greitkeliu ir pareigūnai išsimetę per visą tunelį ir tiesiog žmogus nespėjo sustabdyti kaip ir galėsite matyti, kad žmogus net bandė daryti ALT F4 buga, kad sustotu tačiau nespėjo. Bet vistiek buvau palietas vyresnio admino užbaninti jį už VDM: SPAUSTI ČIA
  • Šiame klipe matysite kaip mentas be jokios priežasties pradėjo lesti į žmogu iš carbine, nes jis tiesiog privažiavo. Kai atsitelinau aiškintis priežasties negalėjau jo užbaninti, nes tai yra taipogi streameris ir jis reklamuoja serverį tai jį turėjau paleisti su įspėjimu: SPAUSTI ČIA
  • Va taip va šauniai darbuojasi Yakudzos mafija, nepamirškime to fakto, kad jos bosas yra streameris taipogi negalim jų baninti, tik įspėjimai: SPAUSTI ČIA
  • Čia kaip matote yra sulaikomas gaujinis. Viena iš gaujų taisyklių yra, kad galima paduoti veiksmo mieste esant rimtai priežaščiai ir dar viena iš taisyklių yra, kad galima bandyti išvaduoti savo gaujos narį iki kol jis yra pasodinamas į kalėjimą, tačiau po bandymo išgelbėti gaujos narį žmogus gavo baną už NCZ zonos nepaisymą :D: SPAUSTI ČIA
  • Čia jau irgi nebežinau net kelintas RDM iš Yakudzos mafijos pusės, bet vistiek negalim baninti, nes streameris bosas ir neduok dieve jis išeis nebebus serveryje žaidėjų: SPAUSTI ČIA
  • Štai dar vienas nuostabus klipukas kaip pareigūnai vertina kitų civilių gyvybę ir kaip puikiai dirba ir išmano savo darbą: SPAUSTI ČIA
  • Čia taipogi GINTI SAUGOTI PADĖTI: SPAUSTI ČIA

 

Išvada labai manau būtu paprasta šito projekto. Kad jeigu turi followerių ir gali išreklamuoti serverį gali daryti jame ką tik nori :D Dabar ko pačiam gaila man, tai tik laiko, kad turėjau rašyti šią temą, bet nieko, geriau mano laikas negu daugelio, kad žinotu jog tikrai nereikia čia lankytis ir, kad kaip galima taip naikinti reikia šitus skerius. Neapsigaukit žmonės su tokiais projektais. Yra rimtesnių, netgi projektai kurie neturi žmonių 100% sakau, kad yra geresni negu šis. Tad sekmės visiems! ;) 


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tai, kad pinigus reketuoja tokiu būdu, sprandą nusukčiau būnant jo pažįstamu.

Gėda darosi sau, savo žodžio tikrai neturi toks žmogus, savimi nepasitikintis pusdurnis narcizas, bespridielnikas.

Ehh, kaip aš džiaugiuos, kad manęs nesuka tokia aplinka, nespėčiau kuro pilt į mašiną, kol sugaudyčiau. Nuoširdžiai rašau. Gaila to bičiuko, kurio kortelę pavogė. Pasiūlyk kreiptis į policiją. Čia jau eina link baudžiamosios atsakomybės už tokius poelgius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Andriiucha parašė:

Už tai, kad pinigus reketuoja tokiu būdu, sprandą nusukčiau būnant jo pažįstamu.

Gėda darosi sau, savo žodžio tikrai neturi toks žmogus, savimi nepasitikintis pusdurnis narcizas, bespridielnikas.

Ehh, kaip aš džiaugiuos, kad manęs nesuka tokia aplinka, nespėčiau kuro pilt į mašiną, kol sugaudyčiau. Nuoširdžiai rašau. Gaila to bičiuko, kurio kortelę pavogė. Pasiūlyk kreiptis į policiją. Čia jau eina link baudžiamosios atsakomybės už tokius poelgius.

Tai aš jau jam sakiau, kad gali zajaba parašyti už reketą, bet sakė užsiblokawo kortelę ir naują užsisakė. Sakė duos durneliui kelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau pradėjęs sunerimti ir tada atsidaręs temą supratau kad temos pavadinimas sarkastinis.

Ką galiu pasakyti, eilinis serveris kuris nebando nieko gero pasiūlyti Lietuvos žaidėjams nei iš light RP nei iš heavy RP pusės o tiesiog atsidaro dėl elementaraus cash-grabo. Turbūt tikrai buvo daug red flagų šito serverio administracijoje kurias Pelėda turėjo pamatyt, bet vis tiek gaila žmogaus. Kadangi pats dabar kuriu projektą su dar keliais žmonėm, suprantu kiek viskas realiai kainuoja ir būti tokiu idiotu kuris apvogia remėją yra tikrai žema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2021-05-08 08:46, Beau Monde parašė:

Buvau pradėjęs sunerimti ir tada atsidaręs temą supratau kad temos pavadinimas sarkastinis.

Ką galiu pasakyti, eilinis serveris kuris nebando nieko gero pasiūlyti Lietuvos žaidėjams nei iš light RP nei iš heavy RP pusės o tiesiog atsidaro dėl elementaraus cash-grabo. Turbūt tikrai buvo daug red flagų šito serverio administracijoje kurias Pelėda turėjo pamatyt, bet vis tiek gaila žmogaus. Kadangi pats dabar kuriu projektą su dar keliais žmonėm, suprantu kiek viskas realiai kainuoja ir būti tokiu idiotu kuris apvogia remėją yra tikrai žema.

Kas yra liudniausia, kad peleda kaip persona yra labai geras ir svelnus zmogus. Negana to, kad atidave ta projekta tam rokenzui tai jis dar ji ir reketuoja poto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...