sraigtassparnas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  94 +Pervesti

Reputacijos taškai

2 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie sraigtassparnas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. sraigtassparnas

  CSSYTES.EU 2x2 PUBLIC TURNYRAS!

  Tai nėra kažkoks labai baisiai rimtas turnyras. Tiesiog tai yra rengiama žaidėjams dėl malonumo, įdomumo, nežinau kaip pavadinti. Bet kad ir kaip pavadinsi visgi nepagadinsi. Čia yra įkelta tam, kad jeigu atsirastu žmonių kurie susidomės.
 2. Sveiki visi! Esu CSSYTES.EU administracijos narys ir norėčiau pakviesti jus sudalyvauti mūsų 2x2 turnyre. Nėra būtina būti STEAM žaidėju norint jame dalyvauti. Visą informacija rasite ten, prizai jūsų nenuvils, žinoma galbūt bus pridėtas pinigis prizas, priklauso nuo to ar surinksim norimą komandos skaičių! Tad kviečiu visus užsukti ir išbandyti savo jėgas. Mumis galite rasti paspaude ČIA Turnyrą rasite spustelėja ČIA Pagarbiai CSSYTES.EU administracija.
 3. sraigtassparnas

  Bėdos su double ducku

  prašiau pagalbos, o ne shitpostinimo proto guze. Dėmesio stoka? Eik į pažinčių svetaines..
 4. Sveiki, norėjau paklausti gal kas žinote kas darosi, nes nebeina double duckinti t.y kai bėgi judini ratuka i apacia arba i virsu ir spaudineji ctrl. Kai paspaudžiu ctrl taip ir lieku atsitupes. Iš pradžių galvojau kažkas su klaviatūrą tai pasikeičiau ją, bet vistiek tas pats poto galvojau kažkasu cs ištryniau ir įsirašiau iš naujo vistiek tas pats. Esu steamas. Prašau gelbėkit vyrai nu
 5. sraigtassparnas

  Ieškau kas padovanotų forumo rangus

  Jeigu gerai linką pažiūrėtum pamatytum jog nebėra įkelto failo
 6. sraigtassparnas

  Ieškau kas padovanotų forumo rangus

  Pridėsiu ir parašysiu viską į discordą. Pridėjau.
 7. Sveiki, ieškau kas galėtu padovanoti nenaudojamus forumo rangus minecraft forumui. Reikėtu nario, užblokuotas, moderatoriaus, prižiūrėtojo, administratoriaus ir savininko. Kas padės tam +300 karmos taškų.
 8. sraigtassparnas

  Truputį apie CSSYTES administracija

  Man dėmesio stoka? Dėmesio stoka tau, nes tu vienintelis tiek daug verki dėl mūsų projekto. Vienintelis nepatingėjai ir atėjai čia pradėjai verkti, laukdamas geresnės nuomonės apie save daugiau nieko. Tad vienintelio tavo atsakymai čia nėra įdomus. Viso.
 9. sraigtassparnas

  Truputį apie CSSYTES administracija

  Dėl cszonos verkei čia ir dar velnias žino dėl kurių projektų. Visa administracija? Kas ta visa? Odytė ir goshanas? Vieninteliai žmonės kurie regavo į tavo verkimus. Nei vienos tau nei blogo žodžio nepasakė ir nieko blogo nepadarė. Tad nematau reikalo tau čia būti agresyviam ir rašinėti tokius dalykus kaip "sedėk snarglius valydamasis" tik iš tavo pusės atrodo, kad vienas atsisėdęs kitame ekrano gale sverdamas 40kg su kątik pradėjusia želt barzda sėdi ir valaisi snarglius verkdamas kokia bloga administracija pas mus ir kokie tobuli pas tave.. Juokinga..
 10. sraigtassparnas

  Truputį apie CSSYTES administracija

  Na aš jį jau ir taip turiu tenais ir nereikėjo nardyti. Pažiūrėjus tavo profilį čia tau visi projektai yra blogi. Tik uzas.lt jailas.lt ir brigada geri projektai. Nors visi yra visiškai vienodi. Ir projektas spaudimo negavo, tik savo brangu laiką gaišini čia kažką bandydamas parodyti.
 11. sraigtassparnas

  Truputį apie CSSYTES administracija

  Juokinga skaityti, kai turėdamas savo projektą kuriuo turėtum rūpintis labiau nei kitu atrandi laiko paverkti dėl to, kad neišėjo įrodyti to ką bandei. Beveik 2 savaites verkei dėl tos Odytes ar dar daugiau ir kai supratai, kad nieko nepavyks ir goshas išrašė baną, nes pastoviai keisdavai ipus ir apeidinėdavai, keldavai negatyva projektui, kviesdavai savo projekto adminstraciją, kad terštu forumo šaukyklą ir pultu Odyte. Ar pačiam nejuokinga verkti ir rūpintis kitu projektu nei pačiu savo? Kai visas forumo dizainas temos ir t.t imtos iš Jailas.LT projekto? Nesvarbu, kad savininkas Uzas.lt ir Jailas.lt savininkas, bet manau jeigu jau toks protingas esi galėtum kažką patarti ir naujinti. Nes kam tokie patys trys projektai jeigu jau yra vienas toks pats? Manau labiau galvą reikėtu sukti dėl savo projekto, nekišti nosies į kitų reikalus ir laikytis savo pozicijos. Beja žmogus metuose esi ir verki dėl visiško menkniekio. Subrest laikas. Dėl tos pačios Odytės. Nesuprantu ar tau taip gaila, kad jinai kažkam tas nudes siuntė, ar tau pavydu, kad jinai meilėje kažkam prisipažino? Visi banai, mute buvo dedami su administracijos atsiklausimu, nes jūs ant jos tiek užputoje buvo, kad jinai jau nebežinojo ką daryti. O kai ateiname į jūsų projektą kažką pasakyti tuojaus gauname banus. Čia jos reikalas kam ji ką siunčia, ką ji myli ir t.t Labiau rūpinkis savo gyvenimu, savo reikalais, savo projektu. Ar tame projekte ir tau Administratoriaus pareigos irgi tik dėl "vaizdo" kaip tu sakai.
 12. Nu kai savininkai su kodais lošia, tai net ir žmogus prižiūrintis serverį nieko nepadarys.
 13. sraigtassparnas

  emptyC.LT - projektas.

  wtf pasakė, kad be kodų ir *Myliu SuperGames.lt* :DDD nu tai jasna tada
 14. sraigtassparnas

  MIX/GATHERS 5x5 MIXAI.LT

  "Esami žaidėjai kurie šiuo metu turi LEIDIMUS žaisti serveriuose, privalo kuo skubiau nusipirkti švarius STEAMUS, nes š.m. Gegužės 2 dieną tiesiog steam ID bus užbaninti." Jeigu turi VAC baninta STEAM'ą nusipirk naują, nes gi 1 euras tekainuoja, oj geras kadras. Aš irgi turėjau STEAM'ą su VAC banu pasikeičiau, kad galėčiau žaisti Mixai.LT kirma man pasakė 15e unbanas, o kitam žaidėjui nemokamai nuėmė =D . Ot tai unikalumas 11/10
 15. sraigtassparnas

  emptyC.LT - projektas.

  Viską žinojo Martynas ir tikrai tau turėjo pasakyti Pažėsim kaip sutvarkysit.