Peršokti į turinį

Beau Monde

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  44 +Pervesti

Beau Monde paskutinį kartą laimėjo Kovo 22

Beau Monde turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

27 Bus matyti ko vertas

Apie Beau Monde

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Copa Cabana#4741

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Beau Monde

  Ką patartumėte žaisti merginai?

  Life is Strange. Garantuoju kad patiks.
 2. Buvau pradėjęs sunerimti ir tada atsidaręs temą supratau kad temos pavadinimas sarkastinis. Ką galiu pasakyti, eilinis serveris kuris nebando nieko gero pasiūlyti Lietuvos žaidėjams nei iš light RP nei iš heavy RP pusės o tiesiog atsidaro dėl elementaraus cash-grabo. Turbūt tikrai buvo daug red flagų šito serverio administracijoje kurias Pelėda turėjo pamatyt, bet vis tiek gaila žmogaus. Kadangi pats dabar kuriu projektą su dar keliais žmonėm, suprantu kiek viskas realiai kainuoja ir būti tokiu idiotu kuris apvogia remėją yra tikrai žema.
 3. Beau Monde

  [Svarbu] Heavy RP vs. Light RP

  Tema atnaujinta, pridėti keli punktai, bei skyriai.
 4. Beau Monde

  Prisijungčiau prie projekto

  Sveikas, pridėk prie Discord - Copa Cabana#4741, turiu tau puikų pasiūlymą. @pyromaniac
 5. Pavadinimas pasitikėjimo projektu nekeliantis, reklama taip pat ižuliai pusėtina. Jei projektas tikrai taip ilgai puoselėtas, tai galėtumėte bent foto įdėti vietoj buko "o šitas bičas turi daug reputacijos Supergames, tegu parašo kanors ir bus zjbs".
 6. Beau Monde

  fivem LiteTown - laužo standartus

  Per du mėnesius sukurti "išskirtinį" arba "standartus laužantį" scriptą yra tiesiog fiziškai neįmanoma, o aprašymas kalba pats už save. Standartų laužymas čia turbūt į žemąją pusę.
 7. Beau Monde

  fivem Coastside.lt - Pakrantės gyvenimas

  Vienas iš retesnių kartų kai aš mažai ką blogo turiu pasakyti apie pristatymą ar serverį. Jei labai prisikabinėti tai turbūt sakyčiau kad galbūt dėkit viską į taškus ir atskirkit kad nebūtu didelės sienos teksto, atrodys tikrai patraukliau. O šiaip tai, sėkmės
 8. Beau Monde

  fivem DownTown.LT (heavyRP)

  Perskaičiau visą OP ir supratau kad nieko nesupratau. Pasiskaityk šitą temą gal bent suprasi kas RP iš viso yra.
 9. Beau Monde

  [Svarbu] Heavy RP vs. Light RP

  Light RP visada turės didesnę žaidėjų bazę. Žaidėjai kuriuos išvardino yra tik maža grupelė asmenų, jų yra žymiai daugiau. Gal ne daug kas atsimena, bet prieš 10-11 metų, kai SA:MP buvo savo pike, LTRP serveris turėjo apie 200 žaidėjų in-game vienu metu išlaikydamas heavy RP standartus. Kiek jų yra dabar, ir kiek jų būtu stipriai pasistengus ugdyti naują kartą tai realiai negali atsakyti niekas nes tiesiog nėra heavy RP serverio. Dėl arcade RP jis yra tarp light RP ir heavy RP. Aišku, tiesiogiai lyginti neverta, bet paraleles galime brėžti.
 10. Beau Monde

  [Svarbu] Heavy RP vs. Light RP

  Realybė yra reliatyvi pasauliui kuriame RPini. Jei serverio settingas yra 2021-ieji Los Andžele, JAV, tada tu tą ir RPinsi. Jei serverio settingas yra Game of Thrones, tada realistiškas RP bus viduramžiai su magijos dalelėmis. Tas kas yra realistiška NoPixel nebus realistiška Dungeons and Dragons ir atvirkščiai. Roleplay visada bus skalėje tarp šimtaprocentinio light RP ir šimtaprocentinio heavy RP. NoPixel realiai yra tarpinis variantas, ten galime rasti ir to ir to požymių, ir viskas priklauso nuo žaidėjų, vieni sukuria nieko neįtikinančius veikėjus, kiti sukuria tokius veikėjus kad tu gali
 11. Turbūt ne paslaptis kad interpretacijų kas yra RP, kaip jis skirstomas ir kas yra rimtas RP, o kas ne yra labai daug. Ši tema skirta supažindinti jus su RP lygių skirtumais, kaip ir kas ką reiškia. Ši tema bus suskirstyta į dalis, pagal klausimus, kad būtu lengviau skaityti ir suprasti. Kas yra ROLEPLAY? Roleplay yra žaidimas, kai žaidėjas įkūnija ir valdo savo sukurtą ir išgalvotą personažą. Tai darydamas jis bendrauja su kitų žaidėjų veikėjais ir iš to kuria įvairias situacijas. Tai yra lyg tikro gyvenimo simuliacija, kurioje mes turime žymiai daugiau kontrolės ir galimybių.
 12. Beau Monde

  Lietuviskas RolePlay | Nauja LT RP era prasideda ?!

  Pabendrausim, pamatysim kas čia per reikalas. O šiaip tai sekmės.
 13. Beau Monde

  Discord Pažinčių Serveris

  Kaip jau matau, geidžiamiausias laimikis bus SuperGames.lt, visi įsimylėję.
 14. OneMoreTime, VicTorian, Manhattan Man, LiveNDie, DAPPER, Retrodash.
 15. Beau Monde

  Discord serveris "Sliuhynas"

  Su tokiu pavadinimu tikrai nieko nesurinksi.
×
×
 • Sukurti naują...