Peršokti į turinį

zaidimu pasiulymas.

Recommended Posts

kadangi atsibodo tas csa visa kita. sanpo nesiulykit jau pamirstas senai noreciau, kad pasiulytumet kokiu nors 'horror' zaidimu kaip outlast outlasta, esu zaides ir gan patiko todel, kad keiciasi aplinka keiciasi zmones visa kita scenos veiksmai visa kita. nesinoretu tokiu zaidimu, kur veiksmas vyksta vienoje aplinkoje isbandziau new resident evil village ir galiu pasakyti, kad garbage ir nepatiko kadangi veiksmas visada vyksta kazkokiam grudu lauke aplink namai visa kita monstrai, nelabai man tokie zaidimai prie sirdies :D 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
prie┼í 12 valandas(-┼│), epilectic para┼í─Ś:

kadangi atsibodo tas csa visa kita. sanpo nesiulykit jau pamirstas senai noreciau, kad pasiulytumet kokiu nors 'horror' zaidimu kaip outlast outlasta, esu zaides ir gan patiko todel, kad keiciasi aplinka keiciasi zmones visa kita scenos veiksmai visa kita. nesinoretu tokiu zaidimu, kur veiksmas vyksta vienoje aplinkoje isbandziau new resident evil village ir galiu pasakyti, kad garbage ir nepatiko kadangi veiksmas visada vyksta kazkokiam grudu lauke aplink namai visa kita monstrai, nelabai man tokie zaidimai prie sirdies :D 

Days gone, Battlefield V, GTA V, GTA IV jeigu patinka toks oldschoolas :D.

Prie┼í 1 valand─ů, A1pha para┼í─Ś:

Days gone, Battlefield V, GTA V, GTA IV jeigu patinka toks oldschoolas :D.

geri siaubo zaidimai :)

prie┼í 11 valandas(-┼│), Vidmantas. para┼í─Ś:

farming simulator

jus bent skaitot ka zmogus raso?

prie┼í 13 valandas(-┼│), epilectic para┼í─Ś:

The Evil Within 1/2

Redaguota , nario Mantucha

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...