Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl NFC


Eigirdas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2021-08-18 10:48, Detoucher` parašė:

Įdomiai. Pats prieš kelis mėnesius atsinaujinau telefoną, tai momentu buvau pasidaręs, jog Smart ID abiem telefonam užklausas siųsdavo. Galiausiai vieną atjungiau. Bet ir tai, viską pats pasidariau per app'ą, nereikėjo kreiptis į banko padalinį.

Nu dabar jau su pasu/asmens tapatybės kortelė, kurie turi NFC, pats gali pasidaryti, o tuo momentu, kai aš dariausi, Smart-ID dar lygtais tokios funkcijos neturėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-08-22 15:57, darrel. parašė:

Nu dabar jau su pasu/asmens tapatybės kortelė, kurie turi NFC, pats gali pasidaryti, o tuo momentu, kai aš dariausi, Smart-ID dar lygtais tokios funkcijos neturėjo.

Na nežinau kada dareisi Smart-ID, prisiminiau, jog pamotei teko padėti prijungti programėles prie naujo telefono, tai Smart-ID irgi buvo viena iš jų ir maniau, jog be kelionės į banko padalinį nieko nebus, bet viskas puikiai gavosi namie. Tą kart Smart-ID prijunginėjau prie kito telefono berods praeitų metų vėlyvą rudenį, jau berods beveik žiema buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...