Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neapsimetinėk tuo kuo neesi, Ricci


Eigirdas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Pantera parašė:

Visiškai teisingai pasakytą.

Čia tiesiog,kaip galima pasakyti teoriją,paskiri žmogų atlikti atsakingas pareigas,tai šiuo momentu tarpininkavimu,o tas pareigas suteikė patys administratoriai ir jie yra atsakingi už jį,o dabar žmogų apgavo,tai palei viską turėtų kentėti ir tie asmenys,kurie ir suteikė šias pareigas.

Redaguota , nario `InlO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, `InlO parašė:

@Adomas J. @kesh Manau patys suprantat ką reikėtų padaryti su šiuo asmeniu,jei taip ir toliau tęsis manau,kad galit susilaukti neigiamos reputacijos ne tik administratoriai,o ir visa svetainė,darykit išvadas!

Manai administracija ant tiek kvailą, tik perskaičius tavo postą ir pašalins Ricci? :D Realiai nematau, kad kur jis čia apgavęs  būtų + discorde mačiau, kaip Adomas J parašė, kad jis išsiunte tuos failus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, pamparam parašė:

Manai administracija ant tiek kvailą, tik perskaičius tavo postą ir pašalins Ricci? :D Realiai nematau, kad kur jis čia apgavęs  būtų + discorde mačiau, kaip Adomas J parašė, kad jis išsiunte tuos failus.

Pasiskaityk apie jį šio posto komentarus ir pagalvok ar nenori pakeisti savo žinutės. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ricci parašė:

jeigu dar nesupratai, visa laika is tokiu kaip tu issipisineju

  

prieš 4 valandas(-ų), Ricci parašė:

ties tuo ir baigiam.

edit: eik galva prasitrint su likusiu sniegu. perskaiciau ir pamaciau, kad nieko gero neparasei, maybe next time.

Aš nesiginlinsiu pačios situacijos, tik norėčiau paklausti, negi taip sudėtinga parašyti temoje civilizuotai, kaip normaliam žmogui? Pateikti esamus faktus iš savo pusės. Tu turi ~ 60 atsilipiemų, pusė tikriausiai fake, bet jeigu tavo yra toks nuolatinis bendravimas su kitais.. Kaip kiti asmenys gali turėti su tavim kažkokių reikalų? Toks jausmas, kad bandai parodyti "koks esi kietas virtualiai", bet iš tiesų toks nesi realiai. Aš atvirai, nesuprantu tokio mąstymo žmonių. Tavo tokia rašymo forma niekam nieko neduos, tik parodo, kad esi nesubendrendęs, toks vaikiškas mąstymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, taki parašė:

  

Aš nesiginlinsiu pačios situacijos, tik norėčiau paklausti, negi taip sudėtinga parašyti temoje civilizuotai, kaip normaliam žmogui? Pateikti esamus faktus iš savo pusės. Tu turi ~ 60 atsilipiemų, pusė tikriausiai fake, bet jeigu tavo yra toks nuolatinis bendravimas su kitais.. Kaip kiti asmenys gali turėti su tavim kažkokių reikalų? Toks jausmas, kad bandai parodyti "koks esi kietas virtualiai", bet iš tiesų toks nesi realiai. Aš atvirai, nesuprantu tokio mąstymo žmonių. Tavo tokia rašymo forma niekam nieko neduos, tik parodo, kad esi nesubendrendęs, toks vaikiškas mąstymas.

Žmogus gal pats to nesugeba,tai yra nesugeba pateikti savo faktų,bandant kažkaip gražiuoju išspręsti,o tiesiog norėjo likti visą pusiškai teisus ir pasilikti failus sau.

O poto Eigirdas įmes dar nuotraukų iš jų susirašinėjimo,ten ir pamatysim ant kiek žmogus yra,kaip sakant "laido riteris".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Adomas J. parašė:

Dauguma tiesiog net neskaitėte posto ir neįsigilinote į tai kaip viskas buvo, galbūt daugumai ir ne naujieną jog su Ricci dažnai pasitaiko tokių dalykų,bet nereiškia jog jis ką nors užblokuoja ir dingsta, tada tikrai būtų apgavikas ir niekur nebūtų jis įdėtas, nekalbu jog turėtų ir neigiamų atsiliepimų.Tarpininkai kurie yra tarpininkų sąraše yra pačio manęs išrinkti ir dauguma juos žino forume arba už forumo ribų, jų reputacija ir patikimumu rinkdamas nesuabejojau, galbūt Ricci situacijos pilnai neįvertinau,kadangi kiek turėjau su juo reikalų man nebuvo jokių problemų sukėlęs, iš pardavimų/pirkimų pusės niekas neturėjo su juo problemų.Bei norint patekti į tarpininkų sąrašą nereikia pirkti jokių medalių arba paremti supergames.lt, mes atsižvelgiame į tam tikrus kriterijus ir nusprendžiame dėl patekimo į sąrašą.

Ricci bus pašalintas iš patikimų tarpininkų sąrašo.

P.S Kiek žinau jau Eigirdas gavo visus failus.

Tą prasme "mes" ? Priiminėji sprendimus man nieko nežinant? 
Dabar pridedi mane vietoj Ricci.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal tiesiog galėjau patylėti, bet tiesiog parašysiu ir aš :D Visa istorija skamba gan juokingai, matant į pinigų sumas :D kurios vaikščiojo šitame projekte :D Tiesiog, nežinau, dėl tokių pinigų, ar išviso aš ką nors rašyčiau, bet esmė paprasta, esu susidūręs su tuo veikėju, supergames komentuoja visur viską. Kažkada buvo parašęs, po postu, padarysiu geresnį serverį už pigiau, parašiau į DC, sako ten prikolinau, tai kam komentuoti dalykus, kurių nesugebi. Na sakau, daug nesusidūręs, bet iškarto pasirodė labai nekonkretus žmogus. Komentuoja daug, visur, ir visiškas nesamones. Arba dėmesio stoka, arba turi kažkokių rimtų protinių/psichologinių problemų. O išvis tas Supergames, tarpininkų sąrašas, man atrodo taip juokingai :D. :D Sunku lietuvoj kažką kurti su lietuviais, geriau samdykit užsieniečius, (atsiskaitot už darbą), ir nekils jokių problemų. Peace :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1150 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...