Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį monitorių įsigyti


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki galite rekomenduoti kokį monitorių įsigyti man dėl žaidimų žinoma nes nežinau kokį imti ar imti film HD ar imti 2k ar 4k tai nz 

Mano žaidimai Pubg fortine worzone cs to .t. beveik visus naujus žaidimus ir senus zaisiu i

Procesorius I7 7900k  o Vaizdo plokštė Rtx 2080ti

Ačiū už pagalbą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Monitoriaus pasirinkimas priklauso nuo to, ką tu su juo veiksi. Aš naudoju tft 60 hz, man jis patinka, man neskauda akių nuo jo. Esu bandęs 144, 240hz kelis monitorius įvairių panelių: tn, va, ips, pabuvus ilgiau, man skauda akis nuo jų.

Jeigu tau patinka ryškus, sodrus kontrastas, ir žaisi tik fps žaidimus, imk su "tn" panele, beabejo 144+ hz. 

jeigu domina ne tik žaidimai, bet ir nuotraukų, filmų redagavimas, kiti dalykai, pagalvok apie "va" ir "ips" paneles

- "va" labiau juoda

- "ips" labiau spalvinga

- "tn" labiau kontrastinga

- "tft" kurią aš naudoju, nėra nei ryški, nei kontrastinga, švelni

tavo atveju, geriausias variantas 24" 1080p 240Hz TN 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo naudojimui, geriausias pasirinkimas būtų 1440p144hz IPS. 

Vienas iš geresnių variantų yra šis - http://www.skytech.lt/27gl850b-27gl850-144hz-gaming-led-monitorius-ips-technologija-nvidia-gsync-suder-p-467597.html

Tik problema, kad dėl nanoIPS panelės, kai kuriems skauda akys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), taki parašė:

Monitoriaus pasirinkimas priklauso nuo to, ką tu su juo veiksi. Aš naudoju tft 60 hz, man jis patinka, man neskauda akių nuo jo. Esu bandęs 144, 240hz kelis monitorius įvairių panelių: tn, va, ips, pabuvus ilgiau, man skauda akis nuo jų.

Jeigu tau patinka ryškus, sodrus kontrastas, ir žaisi tik fps žaidimus, imk su "tn" panele, beabejo 144+ hz. 

jeigu domina ne tik žaidimai, bet ir nuotraukų, filmų redagavimas, kiti dalykai, pagalvok apie "va" ir "ips" paneles

- "va" labiau juoda

- "ips" labiau spalvinga

- "tn" labiau kontrastinga

- "tft" kurią aš naudoju, nėra nei ryški, nei kontrastinga, švelni

tavo atveju, geriausias variantas 24" 1080p 240Hz TN 

TN 144hz 1080p jau praktiskai out of date. naudoju 144hz 1080p VA low end'a C24g1'a bet siulyciau rinktis C24G2U bet gaila kad arba out of stock arba uzkelta kaina, nes c24g1 kaip ir c27/32g1 kencia nuo daznu burn ins-problema su VA panele.

arba ta pati isigyti gali ir is skytecho

27G2U/BK AOC 27G2U/BK 144Hz GAMING LED monitorius su garsiakalbiais ir IPS technologija | 27 colių | FULL HD (1920x1080) | Reakcijos laikas: 1ms | Peržiūros kampas: 178°/178° | Jungtys: HDMI, DisplayPort, USB | Tilt, Height adjustment, Swivel, Pivot, VESA | Katalogas - SKYTECH.LT

VA pigiausias variantas ir nekandantis kainos esme bei turintis zmoniska performance butu sis

LC24RG50FQUXEN Samsung C24RG50FQU 144Hz lenktas LED monitorius su VA ir AMD FreeSync technologijomis | 23.5 colių | FULL HD (1920x1080) | Reakcijos laikas: 4ms | Peržiūros kampas: 178°/178° | Jungtys: HDMI, DisplayPort | Katalogas - SKYTECH.LT

jeigu zaidi open world ar fps zaidimus ar open world mmo fps kaip planetside 2 curved panel bus tik privalumas.

kitiems aestetiskai tai nepatinka.

neperskaiciau kad dairaisi i 144hz 2k taigi pigiausias variantas butu sis Q27G2U/BK AOC Q27G2U 144Hz GAMING LED monitorius su VA bei AMD FreeSync technologijomis | 27 colių | 2560x1440, 16:9, 109dpi | Reakcijos laikas (MPRT): 1ms | Peržiūros kampas: 178°/178° | Jungtys: HDMI, DisplayPort, USB | Tilt, Height Adjustment, Pivot, Swivel, VESA | Katalogas - SKYTECH.LT

bet kentesi nuo burn ins

 

 

Redaguota , nario LickMyToes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Labai priklauso nuo turimo biudžeto toks dalykas

biudžeto Dydis iki 600+- Svaru

 

prieš 11 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tavo naudojimui, geriausias pasirinkimas būtų 1440p144hz IPS. 

Vienas iš geresnių variantų yra šis - http://www.skytech.lt/27gl850b-27gl850-144hz-gaming-led-monitorius-ips-technologija-nvidia-gsync-suder-p-467597.html

Tik problema, kad dėl nanoIPS panelės, kai kuriems skauda akys.

Va man irgi sitas patiko imsiu sita jai skaudes akys grazinsiu atgal i parduotuve :):D per 14 dienu :)

aciu visem uz pagalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Boss parašė:

biudžeto Dydis iki 600+- Svaru

 

Va man irgi sitas patiko imsiu sita jai skaudes akys grazinsiu atgal i parduotuve :):D per 14 dienu :)

aciu visem uz pagalba

Lietuva nėra amazon, kur galima jau panaudotas elektronikos prekes grąžinti. Lietuvoje galima grąžinti tik visiškai naujas, nenaudotas arba esant brokui. Man neteko niekur skaityti, kad Lietuvoje panaudojai TV ar monitorių ar kt eletroninę prekę ir jeigu tau ji nepatiko, tu ją grąžini.

Dabar pagalvok logiškai, tu moki 500 eurų už monitorių ir gauni su apipirštuotu ekranu, išimtais visais laidais, lol! Negalima grąžinti jau panaudotos be broko elektroninės prekės 

Amazon tą daryti galima. Man teko grąžinti kelis monitorius per amazon nes ekrane buvo mirę 1-2 pikseliai + labai ryškus ekranas. Bet Lietuvoje  to nepadarysi. Miręs pikselis Lietuvoje nėra brokas. Todėl tokias prekes kaip monitorius, kompiuterinė technika, mobilieji telefonai geriau pirkti iš užsienio

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, taki parašė:

Lietuva nėra amazon, kur galima jau panaudotas elektronikos prekes grąžinti. Lietuvoje galima grąžinti tik visiškai naujas, nenaudotas arba esant brokui. Man neteko niekur skaityti, kad Lietuvoje panaudojai TV ar monitorių ar kt eletroninę prekę ir jeigu tau ji nepatiko, tu ją grąžini.

Dabar pagalvok logiškai, tu moki 500 eurų už monitorių ir gauni su apipirštuotu ekranu, išimtais visais laidais, lol! Negalima grąžinti jau panaudotos be broko elektroninės prekės 

Amazon tą daryti galima. Man teko grąžinti kelis monitorius per amazon nes ekrane buvo mirę 1-2 pikseliai + labai ryškus ekranas. Bet Lietuvoje  to nepadarysi. Miręs pikselis Lietuvoje nėra brokas. Todėl tokias prekes kaip monitorius, kompiuterinė technika, mobilieji telefonai geriau pirkti iš užsienio

Tai aš ne Lietuvoje gyvenu ir nepirksiu aš iš amazono važiuosiu į parduotuvę ir ten ziuresiu draugas pirko ir poto grąžino TV. Ir jokių bėdų nebuvo aš iš Anglijos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, taki parašė:

Lietuva nėra amazon, kur galima jau panaudotas elektronikos prekes grąžinti. Lietuvoje galima grąžinti tik visiškai naujas, nenaudotas arba esant brokui. Man neteko niekur skaityti, kad Lietuvoje panaudojai TV ar monitorių ar kt eletroninę prekę ir jeigu tau ji nepatiko, tu ją grąžini.

Dabar pagalvok logiškai, tu moki 500 eurų už monitorių ir gauni su apipirštuotu ekranu, išimtais visais laidais, lol! Negalima grąžinti jau panaudotos be broko elektroninės prekės 

Amazon tą daryti galima. Man teko grąžinti kelis monitorius per amazon nes ekrane buvo mirę 1-2 pikseliai + labai ryškus ekranas. Bet Lietuvoje  to nepadarysi. Miręs pikselis Lietuvoje nėra brokas. Todėl tokias prekes kaip monitorius, kompiuterinė technika, mobilieji telefonai geriau pirkti iš užsienio

Gali ir Lietuvoje grąžinti panaudotas per 14 dienų jeigu nesugadini prekines išvaizdos, pakuotės ir panašiai. Tokios prekės vėliau dažniausiai parduodamas kaip ekspozicines keliolika procentų pigiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Gali ir Lietuvoje grąžinti panaudotas per 14 dienų jeigu nesugadini prekines išvaizdos, pakuotės ir panašiai. Tokios prekės vėliau dažniausiai parduodamas kaip ekspozicines keliolika procentų pigiau

Parodyk tu man grąžinimo sąlygose tokią nesąmonę, kad panaudojus monitorių, galima jį grąžinti be broko. Laukiu url, nes kiek permečiau akimis, VISOSE tinklapiuose rašoma tas pats:

Prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus.

Aš turiu gan nemažai pažįstamų, kurie dirba tiek pigu.lt, tiek topo centre, ir šis dalykas man yra tikrai žinomas. Bet jeigu tu rašai, kad padėjus monitorių ant stalo, išėmus visus laidus, panaudojus jį yra galimybė jį grąžinti - wow, tebunie. Matyt tu esi special. Taip darytų visiškai visi: prisiperki monitorių, telefonų, ps kompiuterių, pratestuoji viską 10 dienų, ir grąžini. Tai būtų nerealu!

53 minutes prieš, Boss parašė:

Tai aš ne Lietuvoje gyvenu ir nepirksiu aš iš amazono važiuosiu į parduotuvę ir ten ziuresiu draugas pirko ir poto grąžino TV. Ir jokių bėdų nebuvo aš iš Anglijos 

Tuo met sėkmės. Man tokių dalykų nei skaityti, nei girdėti neteko, kad panaudotą elektronikos prekę galima grąžinti. Kai nusipirksi monitorių ir panaudosi ~ 2 sav., nepamiršk parašyti savo nuomonės apie jį. Gal ir kitas forumo narys susidomės tuo. Manau, tai pravers!

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...