Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gaujių karai Princai Pilnas Sezonas jau čia ❤️


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

46 minutes prieš, Mantucha parašė:

o ne, mama nupirko go3 tai ripinsi viska is eiles dabar?

Realiai tai jis nėra toks ir brangus, kad pats negalėtu nusipirkt :D O dėl filmų rip'inimo tai tikrai negražu taip elgtis

P.S. Net filmo pavadinimo be klaidų nesugeba parašyt :D

Redaguota , nario Denas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Pyonte parašė:

Prie ko čia mama, negi žmogus negalėjo nusipirkti pats go3, gi kelis eurus kainuoja, geriau galėjai patylėti ir nekomentuoti nesamonių.

Sprendziant is “teigiamu” ivertinimu mano komentaras buvo laiku ir vietoje, jeigu akis bado - nekreipkite demesio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

Sprendziant is “teigiamu” ivertinimu mano komentaras buvo laiku ir vietoje, jeigu akis bado - nekreipkite demesio

Mmm tai tu sprendi pagal teigiamus įvertinimus forume? , tai jeigu as parašysiu "tu esi **** gabalas, rašynėji čia vėjus" ir surinks 2 teigiamus įvertinimus tai mano komentaras bus laiku ir vietoje? atsibusk biškuti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 17 valandas(-ų), Denas. parašė:

Realiai tai jis nėra toks ir brangus, kad pats negalėtu nusipirkt :D O dėl filmų rip'inimo tai tikrai negražu taip elgtis

P.S. Net filmo pavadinimo be klaidų nesugeba parašyt :D

ne filmas cia o serialas

prieš 16 valandas(-ų), mukaimas parašė:

Šitas tikrai neblogas, lyginant su kitais lietuvių darbais, dirbo gerai darbą išmanantys žmonės.

tikrai taip

 

prieš 17 valandas(-ų), Mantucha parašė:

o ne, mama nupirko go3 tai ripinsi viska is eiles dabar?

tu pries komentuodamas paskaityk ka as aprases esu prie ko cia dabar tevus kisi realiai. tokie dalykai nekainuoja milijono ir as tavo vietoj pasvarstyciau ar tikrai verta komentuoti nepatinka praeik tema ir vsio tavo replikos neidomios

Redaguota , nario AntiCoderis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...