Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl kariuomenės


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Džiumandži parašė:

Tai į darbą eini dirbt, o kariuomenėj manau jau per tuos 9mėn  jau manau įgauni suvokima ar būtu sunku dirbt ar ne. Darbo valandos draugas dirba nuo 9-17h penktadieniais iki 15:30h ar kiek anksčiau baigia tiksliai nepamenu.

Gauna tuos 900e į rankas gauna :) nesuprantu iš kur toks nusistatymas? čia nėra dideli pinigai.

Pats cvbanke radau skelbimą, kad ieško pag. sandėlininko okey išsiunčiau cv negavau atsako nuejau į ofisa apklausė apmokė įdarbino per 2 dienas padirbau vasarą išėjau atlyginimas į rankas buvo 720e buvau visiškai žalias be jokios patirties :) darbas nebuvo sunkus.

Jeigu tave stumdo ir nesugebi pastovėt už save tai ir dirbsi dienas naktis be išeiginių už 600eur

manes nestumdo, bet matant visa ta lietuviska mastyma ir bijojima drebejima tirtejima kad kazkas kazka pasakys tarsi tai isvis kazka reiskia siais laikais man tiesiog juoka kelia :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man įdomu ką gydytojai aplamai tikrina ir ant kiek "giliai" visa tai daro. Ar tik paviršutiniškai, dėl pilnapadystės pažiūri, kraujo spaudimą pamatuoja, fiziškai apčiupinėja kojas, rankas ir išveda verdiktą? Pagalvojus, jeigu šauktinių bus netoli 38 berods tūkstančių, ar jie tikrai nuoširdžiai visus apklausinės dėl praeitų traumų, pasigilins, peršvies, kardiogramas įvairias padarys ir kt. Visgi yra žmonių kurie patys gal nežino, jog turi kokių rimtesnių sutrikimų. Man širdis vis grybą pjauna, neprisiruošiu tyrimams užsiregistruot, smalsu ar tokius dalykus daro, ar ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Man įdomu ką gydytojai aplamai tikrina ir ant kiek "giliai" visa tai daro. Ar tik paviršutiniškai, dėl pilnapadystės pažiūri, kraujo spaudimą pamatuoja, fiziškai apčiupinėja kojas, rankas ir išveda verdiktą? Pagalvojus, jeigu šauktinių bus netoli 38 berods tūkstančių, ar jie tikrai nuoširdžiai visus apklausinės dėl praeitų traumų, pasigilins, peršvies, kardiogramas įvairias padarys ir kt. Visgi yra žmonių kurie patys gal nežino, jog turi kokių rimtesnių sutrikimų. Man širdis vis grybą pjauna, neprisiruošiu tyrimams užsiregistruot, smalsu ar tokius dalykus daro, ar ne. 

Pagal mano patirti tai jie ten visai neziuri. Turi problemu su stuburu? Paziuri i nugara, pastuksena i kelieni ir tinkamas.

Eik pas daktarus. Jie tik atsizvelgia jei tavo sveikatos istorijoje yra problemu, nors ir tai neaisku kiek itakos daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Pagal mano patirti tai jie ten visai neziuri. Turi problemu su stuburu? Paziuri i nugara, pastuksena i kelieni ir tinkamas.

Eik pas daktarus. Jie tik atsizvelgia jei tavo sveikatos istorijoje yra problemu, nors ir tai neaisku kiek itakos daro.

Nestebina, sistema visiškai supuvusi, ne tik būtent dėl kariuomenės ir/ar medicininių tyrimų, bet apskritai, paėmus praktiškai bet kokį dalyką. Viskas dėl pinigų ir pinigų ne dėl mūsų visų gerovės, bet jų pačių gerovės, visų mūsų „mylimų“ politikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-01-09 20:01, cCheerSs parašė:

Man įdomu ką gydytojai aplamai tikrina ir ant kiek "giliai" visa tai daro. Ar tik paviršutiniškai, dėl pilnapadystės pažiūri, kraujo spaudimą pamatuoja, fiziškai apčiupinėja kojas, rankas ir išveda verdiktą? Pagalvojus, jeigu šauktinių bus netoli 38 berods tūkstančių, ar jie tikrai nuoširdžiai visus apklausinės dėl praeitų traumų, pasigilins, peršvies, kardiogramas įvairias padarys ir kt. Visgi yra žmonių kurie patys gal nežino, jog turi kokių rimtesnių sutrikimų. Man širdis vis grybą pjauna, neprisiruošiu tyrimams užsiregistruot, smalsu ar tokius dalykus daro, ar ne. 

Jei esi šauktinis tikrai nežiūri, bet jei savanoris ar PKT tai žiūri nes pas mane istorijoj yra lūžęs blauzdikaulis tai turėjęs metalus kojoj ir paskui sutrumpintas krumplis tai klausinėjo ar viskas ok ir dar prie to pačio tikrino ar tikrai viskas ok. For example žinau situacija buvo vienas šauktinis ir kitas savanoris ir abu turėjo geležies nepakankamumą tai šauktinį praleido, o savanorio ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...