Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl kariuomenės


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, aPacer parašė:

kai tarnavau tai variau i sauktinius savanoris as pats xd bet kiek teko girdet saukia ir po kelis kartus jei netinkamas esi bet tiesiog pasakai kad tau pasake jog esi netinkamas ir vuolia turetum but laisvas

Nu bet juk ne šiais metais netinkamas o praeitais metais buvau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, aPacer parašė:

na jo bet jei liga tipo rimta jau ir sunkiai pagydoma arba isvis nepagydoma nera ko bijot jei ir sauks pasakysi kad buvai netinkamas arba isvis nesauks nes matys kad preitais metais buvai netinkamas

Pagal sveikata tipo tinkamas pagal kažką kitką buvau netinkamas kiek pamenu.

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, aPacer parašė:

reiktu zinot pagal ka tiksliai :D

Gydytojas sakė tinkamas ten kur akys žiūri ar geros bet iš kitų žmonių sakė kad ne ten gal psichologija ar kaip ten kažkas panašaus nepamenu jau tiksliai. 

Redaguota , nario Paprastas23
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Skuller parašė:

Tikriausiai tavo intelekto lygis yra per mažas. Jeigu tai ne sveikatos problemos, dėl psichologinių problemų būtų paėmę vis tiek, greičiausiai tai susiję su tavo intelektu.

IQ is just too low for y

Gali būti o tai gali pakviesti ar ne? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Skuller parašė:

Abejotina, ką tu ten veiksi? Nesugebėsi net ginklo sudėti, apie įvairias taktikas kurias reikia atlikti pasinaudojant šiek tiek mąstymu, net nekalbu.

Tiesiog man su mokslais prastai sekdavosi ir pan. 

Man rodos psichiatras parašė netinkamas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šių metų patirtis, kai pats ejau sutikęs buvau čiuvaka kurį sake, jog praeitais metais priskyrė prie netinkamų. O šiais šviežiai buvo vėl pakviestas, ir tapo tinkamu :D broken ziauriai ta kariuomenės sistema yra.. o šiaip lygtais kviečia iki 23. Tai tau kaip ir neturėtų grėst ?‍♂️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, mexis1337 parašė:

Šių metų patirtis, kai pats ejau sutikęs buvau čiuvaka kurį sake, jog praeitais metais priskyrė prie netinkamų. O šiais šviežiai buvo vėl pakviestas, ir tapo tinkamu :D broken ziauriai ta kariuomenės sistema yra.. o šiaip lygtais kviečia iki 23. Tai tau kaip ir neturėtų grėst ?‍♂️

Nu bet man dar yra 23 ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, BehindYou parašė:

Tai tu nenori eit i kariuomene ar kaip ? tai koks skirtumas ar kvies ar ne vistiek nedidele bauda cj susimokesi xD ir toliau chilinsi reliai

Na šiaip kiek girdėjau ir kiek iš pažįstamų patirčių žinau, tai, kad baudos sumokėjimas tavęs neatleidžia nuo tarnybos. Tu baudą moki dėl to, kad nevykdei nurodymų, neatvykai kur tau buvo priskirta ir pan., o ne išpirką susimoki, kad tarnauti nereikėtų. Bet tiksliai nežinau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...