Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, kadangi savaitgaliai tapo labai niūrūs ir juos praleidžiu absoliučiai nenaudingai nieko neveikdamas, prisijungčiau prie jau pradėtos plėtoti idėjos. Esu back-end developeris su nemažu bagažu kalbų, iš kurių pagrindinės C# bei PHP. Prisijungčiau, kaip web developeris ir (galimai, bet nesu super suinteresuotas) kaip game developeris. Taip pat yra galimybė iš mano pusės suteikti finansinę pagalbą, jeigu idėja tikrai gera ir jos pagrindas atitiktų mano standartus.

Projektai su pavadinimais Pajūrio RP ar Tavo Geriausias RP nedomina, net jeigu juose ir žaidžia visas Kaišiadorių kaimas. Pagrinde linkstu prie text-based RP ir būtų nuostabu, jeigu jis būtų worldwide focused. Neatmesčiau pasiūlymo jeigu tai būtų RPG taip pat. FiveM serveriai su "unikaliais" skriptais taip pat nugaros nekąso.

Pagrinde laiko turiu savaitgaliais ir karts nuo karto darbo dienomis vakarais, dvi ar tris valandas. Stebūklo pasiūlyti negaliau, žaidimo į webą taip pat neperkelsiu, bet galiu pasiūlyti in-built automatinę anketų sistemą, VVP ir/ar administracijos panelę, sukurti discord botą ir jį sujungti su serveriu ar kt. Paprastai tariant, galiu įgyvendinti bet kokią idėją, kol ji yra reali ir iš jos bus naudos.

Kontaktus ar/ir klausimus į PM arba temos apačioje.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą
  • ALFRED. atrakino šią temą
  • DioDio užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...