Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cyberpunk 2077 pirkimo klausimas


cCheerSs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Niekur nerandu global kodo, eneboj yra, bet ir jie sako kad reikia naudot VPN kad aktyvuot. Nebaisiai nusimanau aš tuose xboxuose ir kur ten ką reikia keisti, kad būtu įmanoma mūsų valstybėlėj žaisti žaidimus. Visi žaidimai ką tekę pirkti, tai FH4 ir RDR2 buvo iš g2a "global keys". Cyberpunk'o global nėra, tik europe, bet rašo, jog Lietuvoje aktyvuoti neįmanoma. Tai kaip *Myliu SuperGames.lt* įsigyt Cyberpunk'ą, pirkčiau diską, bet pas mane One S, tik digital. 

Galit gal pagelbėt kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai sali pakeist ir viskas tarkim y kokia UK. Na ta regiona, per savo xbox ir viskas. Kai turejau xbox seniau tai kad ir LT gyvenu visad buvau nustates regiona UK.

Change your country/region on Xbox One
  1. Sign in to your Xbox One console.
  2. Press the Xbox button  to open the guide.
  3. Select Profile & system > Settings > System > Language & location.
  4. Select your new location from the list, and then select Restart now.
Redaguota , nario ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, intrigantas parašė:

o per ms store nesigauna nupirkt?

Per Xbox'ą jeigu, kadangi nėra Lietuvos, tektu rinktis kitą šalį ir išgalvotą adresą įrašyt, niekad to nedaręs ir nenoriu pridirbt ten kažko.

Per PC įėjus į Microsoft Store, Cyberpunk 2077 net nėra blecha. Atrodo lyg po akmeniu gyventume. 

 

45 minutes prieš, Fiesta parašė:

O neužtenka susikurti kito vartotojo, kitam regione?

Tada norint žaisti Cyberpunk'ą tektu iš savo account'o kur visi mano žaidimai ką dabar turiu, atsijungti ir jungtis į kitą kuriame CB būtu, ne išeitis čia manau.

 

40 minutes prieš, ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ parašė:

 

Tai sali pakeist ir viskas tarkim y kokia UK. Na ta regiona, per savo xbox ir viskas. Kai turejau xbox seniau tai kad ir LT gyvenu visad buvau nustates regiona UK.

Change your country/region on Xbox One
  1. Sign in to your Xbox One console.
  2. Press the Xbox button  to open the guide.
  3. Select Profile & system > Settings > System > Language & location.
  4. Select your new location from the list, and then select Restart now.

Dabar pas mane Lenkija, tai matau viską lenkų zlotais ir reklamos lenkų kalba, bet man netrukdo, tai išeina taip, kad galiu pirkti Europos regionui tą kodą ir viskas, nieko daugiau nereikia? Rašiau Xbox Lietuva į fb, bet šiandien kaip tyčia messengeris ir instagramas daugumai neveikia, tai atsakymo dar nėra. Eneba atrašė, matyt praėjo žinutės, štai ką man atrašė:

Siekiant aktyvuoti Xbox kodą regione, kuriame paslaugos nėra suteikiamos, reikės pakeisti savo paskyros ir fizinės vietos regioną į vieną iš palaikomų. Taip galėsite jį aktyvuoti.

Supratau taip, kad reikia pakeisti nustatymuose regioną, kaip tu ir sakai. O dėl "fizinės" vietos spėju VPN? Reikėtu jungtis VPN į Lenkiją, jeigu yra, jeigu ne tai į belekurią kitą Europos šalį kuri yra Microsoft'o palaikoma.

Tik vėlgi, kaip sužaist su VPN. Pas mane mobilusis internetas, Huawei stotelė stovi, į PC pajungęs per laidą, o Xbox'ą per WiFi. Berods pačios stotelės nustatymuose mačiau kad VPN yra, tik reik žiūrėt ar leis pasirinkt vietą. Berašant šitą post'ą eneba vėl atrašė, kad pakeisti tik nustatymuose savo vietos negana, nes pagal IP aš vis tiek Lietuvoje. 

 

Viskas ko reikėtu tai tiesiog Global kodo kuris visur veikia ir vsio, nereikėtu niekur nieko keisti. RDR2 taip pirkau, FH4 taip pirkau, susiradau g2a kad būtu Global, nusipirkau, kodą suvedžiau ir vuolia. Bet Cyberpunk'o global nu niekur nerandu visiškai. Eneboj yra, bet ale jis neveikia Lietuvoj vis tiek, tai nelabai suprantu koks čia global, jei nevisur veikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Per Xbox'ą jeigu, kadangi nėra Lietuvos, tektu rinktis kitą šalį ir išgalvotą adresą įrašyt, niekad to nedaręs ir nenoriu pridirbt ten kažko.

Per PC įėjus į Microsoft Store, Cyberpunk 2077 net nėra blecha. Atrodo lyg po akmeniu gyventume. 

 

Tada norint žaisti Cyberpunk'ą tektu iš savo account'o kur visi mano žaidimai ką dabar turiu, atsijungti ir jungtis į kitą kuriame CB būtu, ne išeitis čia manau.

 

Dabar pas mane Lenkija, tai matau viską lenkų zlotais ir reklamos lenkų kalba, bet man netrukdo, tai išeina taip, kad galiu pirkti Europos regionui tą kodą ir viskas, nieko daugiau nereikia? Rašiau Xbox Lietuva į fb, bet šiandien kaip tyčia messengeris ir instagramas daugumai neveikia, tai atsakymo dar nėra. Eneba atrašė, matyt praėjo žinutės, štai ką man atrašė:

Siekiant aktyvuoti Xbox kodą regione, kuriame paslaugos nėra suteikiamos, reikės pakeisti savo paskyros ir fizinės vietos regioną į vieną iš palaikomų. Taip galėsite jį aktyvuoti.

Supratau taip, kad reikia pakeisti nustatymuose regioną, kaip tu ir sakai. O dėl "fizinės" vietos spėju VPN? Reikėtu jungtis VPN į Lenkiją, jeigu yra, jeigu ne tai į belekurią kitą Europos šalį kuri yra Microsoft'o palaikoma.

Tik vėlgi, kaip sužaist su VPN. Pas mane mobilusis internetas, Huawei stotelė stovi, į PC pajungęs per laidą, o Xbox'ą per WiFi. Berods pačios stotelės nustatymuose mačiau kad VPN yra, tik reik žiūrėt ar leis pasirinkt vietą. Berašant šitą post'ą eneba vėl atrašė, kad pakeisti tik nustatymuose savo vietos negana, nes pagal IP aš vis tiek Lietuvoje. 

 

Viskas ko reikėtu tai tiesiog Global kodo kuris visur veikia ir vsio, nereikėtu niekur nieko keisti. RDR2 taip pirkau, FH4 taip pirkau, susiradau g2a kad būtu Global, nusipirkau, kodą suvedžiau ir vuolia. Bet Cyberpunk'o global nu niekur nerandu visiškai. Eneboj yra, bet ale jis neveikia Lietuvoj vis tiek, tai nelabai suprantu koks čia global, jei nevisur veikia. 

Y pm paziurek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Per Xbox'ą jeigu, kadangi nėra Lietuvos, tektu rinktis kitą šalį ir išgalvotą adresą įrašyt, niekad to nedaręs ir nenoriu pridirbt ten kažko.

Per PC įėjus į Microsoft Store, Cyberpunk 2077 net nėra blecha. Atrodo lyg po akmeniu gyventume. 

 

Tada norint žaisti Cyberpunk'ą tektu iš savo account'o kur visi mano žaidimai ką dabar turiu, atsijungti ir jungtis į kitą kuriame CB būtu, ne išeitis čia manau.

 

Dabar pas mane Lenkija, tai matau viską lenkų zlotais ir reklamos lenkų kalba, bet man netrukdo, tai išeina taip, kad galiu pirkti Europos regionui tą kodą ir viskas, nieko daugiau nereikia? Rašiau Xbox Lietuva į fb, bet šiandien kaip tyčia messengeris ir instagramas daugumai neveikia, tai atsakymo dar nėra. Eneba atrašė, matyt praėjo žinutės, štai ką man atrašė:

Siekiant aktyvuoti Xbox kodą regione, kuriame paslaugos nėra suteikiamos, reikės pakeisti savo paskyros ir fizinės vietos regioną į vieną iš palaikomų. Taip galėsite jį aktyvuoti.

Supratau taip, kad reikia pakeisti nustatymuose regioną, kaip tu ir sakai. O dėl "fizinės" vietos spėju VPN? Reikėtu jungtis VPN į Lenkiją, jeigu yra, jeigu ne tai į belekurią kitą Europos šalį kuri yra Microsoft'o palaikoma.

Tik vėlgi, kaip sužaist su VPN. Pas mane mobilusis internetas, Huawei stotelė stovi, į PC pajungęs per laidą, o Xbox'ą per WiFi. Berods pačios stotelės nustatymuose mačiau kad VPN yra, tik reik žiūrėt ar leis pasirinkt vietą. Berašant šitą post'ą eneba vėl atrašė, kad pakeisti tik nustatymuose savo vietos negana, nes pagal IP aš vis tiek Lietuvoje. 

 

Viskas ko reikėtu tai tiesiog Global kodo kuris visur veikia ir vsio, nereikėtu niekur nieko keisti. RDR2 taip pirkau, FH4 taip pirkau, susiradau g2a kad būtu Global, nusipirkau, kodą suvedžiau ir vuolia. Bet Cyberpunk'o global nu niekur nerandu visiškai. Eneboj yra, bet ale jis neveikia Lietuvoj vis tiek, tai nelabai suprantu koks čia global, jei nevisur veikia. 

Jeigu ten panašiai, kaip ir Steam, manau, tiesiog užtenka pasiimti tau Europos raktą ir viskas, jeigu jau regionas Lenkijos nustatytas. Per Steam pats esu Argentinos regione ir be VPN galiu žaidimus pirkti, aktyvuoti be problemų.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/cyberpunk-2077-xbox-one

Tokį variantą radau, rašo region worldwide, tai faktiškai turėtu veikt visose šalyse be jokių vpn ar regionų keitimų. Bet dar panagrinėsiu, neskubėsiu.

 

Edit: nusipirkau šitą ir neveikia, 64 eurai į šikną. Belieka tikėtis supportas pasistengs padėt, jei ne bandysiu per paypalą susigrąžint šaibas. 

Edit2: Nesulaukiau supporto, visgi jau darbo valandos baigėsi, susiradau Xbox forume info kur galima patikrinti ar kodas aplamai veikiantis, per support'o botą man patikrino kodą, tikrai veikiantis, tai ko gero regiono problema. Klausė ar noriu daryti "redeem", paspaudžiau yes, man automatiškai pridėjo CB2077 prie mano accounto, bet pradžioj neleido instaliuot ant Xbox'o, jau galvojau ragas, nei refundint jau dabar, nei žaidimą žaist, bet po keletos restartų Xbox'e atsirado Cyberpunk 2077 is jau siunčiuosi.

Išvada tokia, kad support'as tikrai gali padėti, jau antrą kartą pats tuo įsitikinau.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...