Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pirmas žymiai geresnis ir vertas kažkur €200-250. Norint bent kažką pažaisti reikia ne į VRAM kiekį žiūrėti, o ieškoti bent tokio, kaip pirmas, t. y. bent su ketvirtos kartos Intel Core i5/i7 ir bent su aštuntos kartos ar geresne NVIDIA GeForce vaizdo plokšte.

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Pirmas žymiai geresnis ir vertas kažkur €200-250. Norint bent kažką pažaisti reikia ne į VRAM kiekį žiūrėti, o ieškoti bent tokio, kaip pirmas, t. y. bent su ketvirtos kartos Intel Core i5/i7 ir bent su aštuntos kartos ar geresne NVIDIA GeForce vaizdo plokšte.

O ką įmanoma maždaug pažaisti ant to pirmo ? :) Nes galvojau kad antras geresnis nes skaičiai GHz didesnį o čia tik 1.7ghz o ten 2,67 :D

Redaguota , nario Tony_Good
4 minutes prieš, Tony_Good parašė:

O ką įmanoma maždaug pažaisti ant to pirmo ? :) Nes galvojau kad antras geresnis nes skaičiai GHz didesnį o čia tik 1.7ghz o ten 2,67 :D

Branduolių skaičiumi ir taktiniu dažniu, matuojamu gigahercais, galima remtis lyginant tos pačios architektūros ar bent jau panašių išleidimo metų procesorius. Kitu atveju, tai daryti yra klaidinga. Taip pat, reikia nepamiršti, kad procesoriai gali dažnį boost'inti. Tai tas Core i5-4210U gali pakelti dažnį iki 2.70GHz.

O su tuo pirmu, tai galima gal kokį TF2, Skyrim ar kitus žaidimus, išleistus iki 2011 metų, žaisti. Naujesni, pavyzdžiui, CS:GO pastovaus 60 FPS po visų atnaujinimų nebegali su tokia "geležimi" išgauti, GTA V irgi nėra malonu žaisti. Jiems ieškočiau laptopo bent su GeForce 950M/MX150/MX250 arba GeForce GTX vaizdo plokštėm.

(redaguota)
12 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Branduolių skaičiumi ir taktiniu dažniu, matuojamu gigahercais, galima remtis lyginant tos pačios architektūros ar bent jau panašių išleidimo metų procesorius. Kitu atveju, tai daryti yra klaidinga. Taip pat, reikia nepamiršti, kad procesoriai gali dažnį boost'inti. Tai tas Core i5-4210U gali pakelti dažnį iki 2.70GHz.

O su tuo pirmu, tai galima gal kokį TF2, Skyrim ar kitus žaidimus, išleistus iki 2011 metų, žaisti. Naujesni, pavyzdžiui, CS:GO pastovaus 60 FPS po visų atnaujinimų nebegali su tokia "geležimi" išgauti, GTA V irgi nėra malonu žaisti. Jiems ieškočiau laptopo bent su GeForce 950M/MX150/MX250 arba GeForce GTX vaizdo plokštėm.

Nes pirmą nusipirkau vakar už 220eur bet kažko nepatiko man jis ir dėmė yra ant ekrano nedidelė net nepasakė kad yra dešinėje pusėje prie kampo gale....  ka reiskia pirkti per fb ir dar norėjo jis apie 240 nusiderejau iki 220€ ?

39f785f1cd4bec17a3259166644840ba893.png

 

Redaguota , nario Tony_Good
59 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Branduolių skaičiumi ir taktiniu dažniu, matuojamu gigahercais, galima remtis lyginant tos pačios architektūros ar bent jau panašių išleidimo metų procesorius. Kitu atveju, tai daryti yra klaidinga. Taip pat, reikia nepamiršti, kad procesoriai gali dažnį boost'inti. Tai tas Core i5-4210U gali pakelti dažnį iki 2.70GHz.

O su tuo pirmu, tai galima gal kokį TF2, Skyrim ar kitus žaidimus, išleistus iki 2011 metų, žaisti. Naujesni, pavyzdžiui, CS:GO pastovaus 60 FPS po visų atnaujinimų nebegali su tokia "geležimi" išgauti, GTA V irgi nėra malonu žaisti. Jiems ieškočiau laptopo bent su GeForce 950M/MX150/MX250 arba GeForce GTX vaizdo plokštėm.

Galima ir CS:GO pažaisti ir GTA V, jei žinoma, neesi grafikų auka. Pats ant i7 4510U, 8GB, 840M žaisdavau dar pakenčiamai, aišku dėl GTA V rekomenduočiau SSD pirktis. Bet šiaip, jeigu kompiuteris buvo ieškomas žaidimams ir kiek atsimenu biudžetas buvo iki 400€, buvo galima rasti kelis kartu geresnį. Net ir už kokius 250€ galima kažką užgaudyti, kaip ir pats užgaudžiau su i7 4700MQ, 8GB, GTX 780M.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Dabar, darrel. parašė:

Galima ir CS:GO pažaisti ir GTA V, jei žinoma, neesi grafikų auka. Pats ant i7 4510U, 8GB, 840M žaisdavau dar pakenčiamai, aišku dėl GTA V rekomenduočiau SSD pirktis. Bet šiaip, jeigu kompiuteris buvo ieškomas žaidimams ir kiek atsimenu biudžetas buvo iki 400€, buvo galima rasti kelis kartu geresnį. Net ir už kokius 250€ galima kažką užgaudyti, kaip ir pats užgaudžiau su i7 4700MQ, 8GB, GTX 780M.

Pats tokių spec'ų turėjau, tai pažaist abu galima, bet malonumas menkas su tiek FPS žasit.

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Galima ir CS:GO pažaisti ir GTA V, jei žinoma, neesi grafikų auka. Pats ant i7 4510U, 8GB, 840M žaisdavau dar pakenčiamai, aišku dėl GTA V rekomenduočiau SSD pirktis. Bet šiaip, jeigu kompiuteris buvo ieškomas žaidimams ir kiek atsimenu biudžetas buvo iki 400€, buvo galima rasti kelis kartu geresnį. Net ir už kokius 250€ galima kažką užgaudyti, kaip ir pats užgaudžiau su i7 4700MQ, 8GB, GTX 780M.

Šiaip bloga variantą pasiėmiau klaidą padariau per savo skubėjima. :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...