Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas iš pirmųjų dizainų [3]


Ricci

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Norėjau save išbandyti dizainų piešime. Įkelsiu tiek senesnius bandymus bei naujausią (šiandienos). Norėčiau sulaukti patarimų bei kritikos ir(ar) klaidų. 1 dizainą dariau prieš kelius mėnesius, 2 dizainą dariau vakar, o šiandien 3 dizainą. KALBAME APIE 3 - ĄJĮ DIZAINĄ, KITI 2 TIK MANO PRAEITI DARBAI! 

1 dizainas (darytas prieš kelius mėnesius):

Spoiler

Server.lt.pngWeb_1920_1.png

2 dizainas (darytas vakar):

Spoiler

Web_1920_1.png

3 dizainas (darytas šiandien):

Spoiler

3mVbuMe.png

Iš anksto ačiū!

Redaguota , nario Ricci
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip įprasto vartotojo akiai visai neblogai, bet vienas pastebėjimas - daug kur galėtum panaudot smulkesnį šriftą, žymiai solidžiau ir gražiau atrodo. Pas tave viskas, kad ir nėr labai svarbu kaip headeriai parašyti.
P.S. Antras dizainas labai į senąjį libertycity.lt panašus

Redaguota , nario Kvizas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ricci pakeitė pavadinimą į Vienas iš pirmųjų dizainų [3]
11 minutes prieš, Kvizas parašė:

Na kaip įprasto vartotojo akiai visai neblogai, bet vienas pastebėjimas - daug kur galėtum panaudot smulkesnį šriftą, žymiai solidžiau ir gražiau atrodo. Pas tave viskas, kad ir nėr labai svarbu kaip headeriai parašyti.
P.S. Antras dizainas labai į senąjį libertycity.lt panašus

Gal tik dėl to, nes šviesus ir paveikslėlis toks pats, labai didelių panašumų nematau ?‍♂️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Arnelis# parašė:

Na, kaip ir neturių prie ko prikipt ;) . Tau ties dizainų piešimų, tikrai gerai ir gražiai gaunasi. :)

P.s ypač kai atsimenu, kai pirmą vvp puslapį būvai nupiešęs ,,Kai bandei kurtį Fort-Carson projektą'' ! ??

Ačiū, bet Fort-Carson projekto nekūriau ir jam VVP nepiešiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, malhska parašė:

Visai nieko pradžia :D tik galėjai paminėti, kad čia buvo mano dizainai ir tiesiog pakeitei kaikuriuos dalykus :D bet vistiek don't stop.

buvau pirkęs landing + ips iš tavęs, bet žmogus norėjo, kad perdaryčiau tai ir perdariau tai buvo įžanga į visa tai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, malhska parašė:

Tarkim, bet tu minėjai kad čia tavo piešti, bet tu tiesiog mano keitei :D 

tai gerai, isimsiu ta pirma pavyzdy. jis rodo, nuo ko pradejau. dar pasakyk kad kiti ne mano piesti ;dddd tai tada nusisauk su duru rankena bicas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...