Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal kažkas turit atsiliepimų apie 50style?


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

41 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Sveiki, galbūt kažkas esate pirke rūbų iš 50style.lt? Nes kažkaip įtartinai viskas pigiai parduodama :D 

Man kai kyla kažkokie įtarimai dėl e-parduotuvės, aš jiems tiesiog paskambinu arba parašau į email, tarkim pateikiu tokius klausimus, kuriems atsakyti reiktų daugiau nei kelių sakinių, ir iš to, ką gauni, kokį atsakymą gaunu - galima greiti susidaryti preliminarią nuomonę apie tą įmonę. 

Tarkim, mano ūgis toks, ieškau to, norėčiau konsultacijos, ką patartumėte, ką reiškia tarkim skaičiai 50.50.100 prie maikutės ir pan.

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, akii parašė:

Man kai kyla kažkokie įtarimai dėl e-parduotuvės, aš jiems tiesiog paskambinu arba parašau į email, tarkim pateikiu tokius klausimus, kuriems atsakyti reiktų daugiau nei kelių sakinių, ir iš to, ką gauni, kokį atsakymą gaunu - galima greiti susidaryti preliminarią nuomonę apie tą įmonę. 

Tarkim, mano ūgis toks, ieškau to, norėčiau konsultacijos, ką patartumėte, ką reiškia tarkim skaičiai 50.50.100 prie maikutės ir pan.

Jie turi 12 realių parduotuvių, nemanau jog jie ką nors žada apgaudinėti, aš pats esu buvęs jų parduotuvėse realiose. https://50style.lt/parduotuves

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Pirkausi Nike batus bei Reebook kojinės :D Jokių bėdų užsakant nebuvo, atėjo keletas dienų po užsakymo bei batai originalus.

O kaip pas juos su grąžinimu? tarkim man netinka tie batai, tai galima grąžinti? Aš kartais perku iš https://www.otto.lt ,ten kainos gan didelės, prekės originalios, bet pliusas tame, kad jeigu netinka drabužis, tu gali jį grąžinti, ir kai jie gauna tą prekę atgal, iš karto grąžina pinigus. tas man patinka pas juos. Tik kainos kai kurių prekių ganėtinai aukštos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, akii parašė:

O kaip pas juos su grąžinimu? tarkim man netinka tie batai, tai galima grąžinti? Aš kartais perku iš https://www.otto.lt ,ten kainos gan didelės, prekės originalios, bet pliusas tame, kad jeigu netinka drabužis, tu gali jį grąžinti, ir kai jie gauna tą prekę atgal, iš karto grąžina pinigus. tas man patinka pas juos. Tik kainos kai kurių prekių ganėtinai aukštos

Pačiam neteko susidurti su grąžinimu, kadangi gavau tai ko norėjau ir geru dydžiu, bet jų puslapyje yra informacija apie grąžinimą - https://50style.lt/prekiu-keitimas-ir-grazinimas.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, akii parašė:

O kaip pas juos su grąžinimu? tarkim man netinka tie batai, tai galima grąžinti? Aš kartais perku iš https://www.otto.lt ,ten kainos gan didelės, prekės originalios, bet pliusas tame, kad jeigu netinka drabužis, tu gali jį grąžinti, ir kai jie gauna tą prekę atgal, iš karto grąžina pinigus. tas man patinka pas juos. Tik kainos kai kurių prekių ganėtinai aukštos

O kazkur kitur yra kitokios taisykles grazinimo? lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Apskritai gali bet kokią prekę internetu pirkta gražinti per 14d. nuo siuntos atsiėmimo dienos, Ačiū už informacija visiems, nes net nemačiau kad turi realiu parduotuvių.

Ne, negali BET KOKIOS prekės grąžinti, nebent turi omenyje šios parduotuvės visas prekes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

O kazkur kitur yra kitokios taisykles grazinimo? lol

Nesupratai konteksto ;D Čia buvo mintis, kad grąžinant prekę, pinigai grąžinami tą pačią dieną, kurią prekė buvo grąžinta. Sėkmės bandant tą daryti su pigu.lt ar varle.lt ar skytech.lt ;D jų grąžinimo trukmės gali trukti net iki 3-4 mėn. 

pigu.lt negrąžins tau pinigų už tarkim batus ar kepurę, jau teko susidurti su tuo ;D pinigai man buvo grąžinti tik pradėjus kalbėti su jų tiekėjais ir grąsinant VVTAT ;D 

o vat pvž. per amazon, man grąžino pinigus kelis kartus, net prekei nepasiekus siuntėjų + razer pelė nustojo veikti, atsiuntė naują labai greitai - va čia yra Super Customer Services! kompiuterinės technikos niekada nepirkčiau iš lietuviškų e-parduotuvių nes per didelė permoka, ir neaiški kokybė, ypač tarkim surinktų PC

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Kukme1steris. parašė:

Apskritai gali bet kokią prekę internetu pirkta gražinti per 14d. nuo siuntos atsiėmimo dienos, Ačiū už informacija visiems, nes net nemačiau kad turi realiu parduotuvių.

Ne negali, internetine svetaine turi savo privatumo politika. Niekas jos neskaito. Tačiau pavyzdžiui asmeniniai užsakymai, kaip dovanos. Negali būti grąžintos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1356 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...