Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

NAUDOTI kompiuteriai žaidimams


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Ieškau naudoto stacionaraus žaidimams. Planuoju žaisti DOTA, PUBG, CSGO - kad veiktu stabiliai, be dropų. 

Kalba eina TIK apie dėžę - nereikia monitoriaus, pelės, klaviatūros ir t.t.

Jeigu kas pardavinėjat - drąsiai siūlykit, jeigu galit padėt - atsiųskit nuorodą skelbimo, kuris būtu vertas pardavimo kainos. 

IKI 450 €

Klaipėda/Kaunas (jų apylinkės)

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, uz tave skelbimu niekas  tikrai neziures, nebnt jei issirinksi kelis variantus is skelbimu ir klausi nuomones tai ir isrinks tau, is kitos puses 450e nera didele suma pagal tavo norus zaisti toki kaip pubg reikia galingo, csgo ir dota tai su integruota gpu pazaisi, bet jeigu nemastai ateityje kazko geriau pazaist tai tada 450 gal ir uzteks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parduodu jei reikia kreipkis į dc arba pm kaina paderinsim 

Dc: Makaras#4727

 

Intel Core i5 2400 @ 3.10GHz

8.00GB Dual-Channel DDR3

Vaizdo plokštė: Radeon rx 570 8gb nitro+ sapphire

Kietieji diskai: 240GB SSD + 300GB HDD

PSU: 500W ( PLUS BRONZE )

MB: Dell Inc. 06D7TR

Redaguota , nario . Programmer {
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Na, uz tave skelbimu niekas  tikrai neziures, nebnt jei issirinksi kelis variantus is skelbimu ir klausi nuomones tai ir isrinks tau, is kitos puses 450e nera didele suma pagal tavo norus zaisti toki kaip pubg reikia galingo, csgo ir dota tai su integruota gpu pazaisi, bet jeigu nemastai ateityje kazko geriau pazaist tai tada 450 gal ir uzteks :D

Tai kam sukurtas polapis "Surink man kompiuteri"? Niekas tikrai uz tave kompiuterio juk nesurinks. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudotos technikos, kaip kad kompiuteriai, planšetės, telefonai ir kt. nelabai patariu pirkti, nes tikrai bus įkištas koks Š. Jau geriau pirkti iš amazon, už 400-500 tikrai nusipirkti  galima neblogą variantą. Taip pat net jeigu pats dėsiesi, net jeigu naudosi naudotas detales, ir tai bus žymiau perspektyviau, nei pirkti visą naudotą PC, nes žinosi, kad pats dėjaisi. O prisidėjus dar 200, galėtum nusipirkti tikrai neblogą biudžetinį PC, net ir su VR galimybe.

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mantucha parašė:

surenka krepseli is nauju daliu o ne per skelbimu milijonus eina ir iesko tau varianto :D

Nori man pasakyti, kad skelbiu.lt ar kitur kompiuterių už 400-450 € skelbimų yra daugiau, negu kompiuterio dalių, kurias renkat kitiem žmoniem? 

prieš 3 valandas(-ų), akii parašė:

Naudotos technikos, kaip kad kompiuteriai, planšetės, telefonai ir kt. nelabai patariu pirkti, nes tikrai bus įkištas koks Š. Jau geriau pirkti iš amazon, už 400-500 tikrai nusipirkti  galima neblogą variantą. Taip pat net jeigu pats dėsiesi, net jeigu naudosi naudotas detales, ir tai bus žymiau perspektyviau, nei pirkti visą naudotą PC, nes žinosi, kad pats dėjaisi. O prisidėjus dar 200, galėtum nusipirkti tikrai neblogą biudžetinį PC, net ir su VR galimybe.

Kas gali būti "įkištas koks š" naudotame pc? Neteko pirkt, patark, ačiū.

Nenoriu prisidėti dar kelių šimtų, nusistačiau tokia ribą, nes VR, ar naujausių žaidimų nelabai žaidžiu, jiems - xboxas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), ixes parašė:

Nori man pasakyti, kad skelbiu.lt ar kitur kompiuterių už 400-450 € skelbimų yra daugiau, negu kompiuterio dalių, kurias renkat kitiem žmoniem? 

Kas gali būti "įkištas koks š" naudotame pc? Neteko pirkt, patark, ačiū.

Nenoriu prisidėti dar kelių šimtų, nusistačiau tokia ribą, nes VR, ar naujausių žaidimų nelabai žaidžiu, jiems - xboxas.

Įsivaizduok - perki pc iš skelbimo netestavus jo, nes esi iš toliau nei yra tas konkretus PC. Gauni naudotą PC ir po savaitės kažkas jame sugenda. Ką darai tokiu atveju? Pardavėjas tau pinigų negrąžins. Neši į garantinį po savaitės pirkimo? Garantinis laikys tavo PC ~ 1-3 sav. Ar verta? Naudotos technikos pirkti iš skelbimų nėra verta jokiais atvejais, ypač iš lietuvių. Čia tik patarimas, bet ei, pinigai tavo. Aš pats naudoju PC už 600 šiuo metu, galiu žaisti visiškai visus žaidimus ant high nustatymų be jokių problemų. Visiškai visus VR žaidimus. Kompiuteris rinktas iš dalių. Dalys pirktos amazon.

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), akii parašė:

Įsivaizduok - perki pc iš skelbimo netestavus jo, nes esi iš toliau nei yra tas konkretus PC. Gauni naudotą PC ir po savaitės kažkas jame sugenda. Ką darai tokiu atveju? Pardavėjas tau pinigų negrąžins. Neši į garantinį po savaitės pirkimo? Garantinis laikys tavo PC ~ 1-3 sav. Ar verta? Naudotos technikos pirkti iš skelbimų nėra verta jokiais atvejais, ypač iš lietuvių. Čia tik patarimas, bet ei, pinigai tavo. Aš pats naudoju PC už 600 šiuo metu, galiu žaisti visiškai visus žaidimus ant high nustatymų be jokių problemų. Visiškai visus VR žaidimus. Kompiuteris rinktas iš dalių. Dalys pirktos amazon.

Nusišneki, tai totaliai ir dar -REP be priežasties dėlioji :/. Nekarta pirkau ir telefonus ir kompiuterius naudotus. Telefonai stalčiuje vis dar guli veikiantys arba naudojami kitų žmonių, telefonas iš kurio rašau, taip pat pirktas naudotas. Kompiuteris same story, pats apie 2 m. pasinaudojau ir dabar juo kitas žmogus džiaugiasi. Dabartinis taip pat naudotas, iš pradžių buvo problemų, bet su žmogum susitariau ir jos buvo sutvarkytos. Svarbiausia yra nepirkti aklai, tuo labiau iš nežinomų žmonių, Facebook gali rasti pilna jau žinomų "perekupų", kurie gali pasiūlyti gerų dealų ir dar suteikia savo garantinį. Arba pirkti kur nors vietoj ar iš ten kur gali nuvažiuoti pats pasitikrinti, smulkesnė techniką pirkti išperkamuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), akii parašė:

Įsivaizduok - perki pc iš skelbimo netestavus jo, nes esi iš toliau nei yra tas konkretus PC. Gauni naudotą PC ir po savaitės kažkas jame sugenda. Ką darai tokiu atveju? Pardavėjas tau pinigų negrąžins. Neši į garantinį po savaitės pirkimo? Garantinis laikys tavo PC ~ 1-3 sav. Ar verta? Naudotos technikos pirkti iš skelbimų nėra verta jokiais atvejais, ypač iš lietuvių. Čia tik patarimas, bet ei, pinigai tavo. Aš pats naudoju PC už 600 šiuo metu, galiu žaisti visiškai visus žaidimus ant high nustatymų be jokių problemų. Visiškai visus VR žaidimus. Kompiuteris rinktas iš dalių. Dalys pirktos amazon.

Aš ir klausiu - kas gali būti padaryta, kad po 1-3 sav jis sugestu? Pirksiu vietoj, ne su siuntimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), darrel. parašė:

Nusišneki, tai totaliai ir dar -REP be priežasties dėlioji :/. Nekarta pirkau ir telefonus ir kompiuterius naudotus. Telefonai stalčiuje vis dar guli veikiantys arba naudojami kitų žmonių, telefonas iš kurio rašau, taip pat pirktas naudotas. Kompiuteris same story, pats apie 2 m. pasinaudojau ir dabar juo kitas žmogus džiaugiasi. Dabartinis taip pat naudotas, iš pradžių buvo problemų, bet su žmogum susitariau ir jos buvo sutvarkytos. Svarbiausia yra nepirkti aklai, tuo labiau iš nežinomų žmonių, Facebook gali rasti pilna jau žinomų "perekupų", kurie gali pasiūlyti gerų dealų ir dar suteikia savo garantinį. Arba pirkti kur nors vietoj ar iš ten kur gali nuvažiuoti pats pasitikrinti, smulkesnė techniką pirkti išperkamuoju.

Skirtinga patirtis - skirtingos nuomonės. pvž.:

Aš pirkau kėdę, pavasarį, iš https://secretlab.eu/, draugas taip pat pirko. Viskas puiku, pristatė per 2 sav. jokių varžtų netrūko,. dėžė nebuvo pažeista, super. Bet jeigu internete pasigilinsi tarkim https://www.trustpilot.com/review/secretlab.eu arba kažkur reddit'e, surasi kad žmonės turėjo įvairiausių problemų - trūkto varžtų, pažeisti arba sulūžę porankiai, kažkoks specifinis kvapas ir pan. Skirtingos patirtys - skirtingos nuomonės.

Taip ir šiuo atveju, mano nuomonė apie visą techniką iš skelbimų yra neigiama, o tavo teigiama. Tu remiesi savo patirtimi, aš remiuosi savo. Dėjai man -rep už mano nuomonę, man tai nėra toleruotina. Bet jeigu tau nuo to lengviau, daryk kaip iš manai

prieš 12 valandas(-ų), ixes parašė:

Aš ir klausiu - kas gali būti padaryta, kad po 1-3 sav jis sugestu? Pirksiu vietoj, ne su siuntimu

Mano nuomonė, kad gerų daiktų pigiau neparduoda. jeigu daiktas turi broką, arba kažkas su juo negerai - visada kaina stipriai krenta. Jeigu jau nusprendei pirkti iš skelbimų kompiuterį, patariu išsiklausinėti, kodėl tas asmuo parduoda tą kompiuterį, atidžiai pasiskaityti garantinį, pažiūrėti, kokia būklė pačioje dėžėje. Na, bent jau aš taip elgčiausi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...