Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,

Turiu x2 po 8gb ram RGB ir bandau clockint iki 3200 mhz nes default ant 2400 veikia, ir krč problema, kad vienas ram per bios rodo, kad ant 2933 sedi, o kitas 3200 tai jei bandau clockint iki 3200 niekas nesiklokina nes vieno RAM "dažnis kitoks" nors visiškai same ram. Why?

https://ibb.co/HxyxK2N

P.S Pridedu, kad veike ant 3200 mhz taciau turejau dar atliekamus x2 8GB bet ne rgb tai but buve x2 8gb RGB ir x2 8gb Ne rgb tai overall 32gb tai krc perdejom cpu fena nes maise cooleris tada idejom visus x4 8gb ram ir pc persikrovinejo tada pakeitem vietom ram tada isijunge bios ir pries bios isemete kazka apie voltage lentele as nemciau kas ten tik man taip sake. Ir po to laiko fsio dingo 3200 mhz

 

Spejau foto padaryt

116097361-303668780851890-87113730586106

Krc po dejimo x4 po 8GB ram maisymo rgb ir ne rgb viskas susipiso

Redaguota , nario Barz

avataras.png

Dėl to ir apsimokiausia pirkti kit'ą, o ne maišyti RAM. Realiai, mano rekomendacija turbūt tokia ir būtų, parduok turimus RAM ir nusipirk viena normalų kitą.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

42 minutes prieš, darrel. parašė:

Dėl to ir apsimokiausia pirkti kit'ą, o ne maišyti RAM. Realiai, mano rekomendacija turbūt tokia ir būtų, parduok turimus RAM ir nusipirk viena normalų kitą.

Tai dabar naudoju nemaisytus bet vieno ram frequency nukrito is 3200 i 2933 ir have no idea why ir kaip dabar atstatyt i 3200

avataras.png

prieš 4 valandas(-ų), Barz parašė:

Tai dabar naudoju nemaisytus bet vieno ram frequency nukrito is 3200 i 2933 ir have no idea why ir kaip dabar atstatyt i 3200

O tai bandei RAM perdėti kaip nurodyta tavo įkeltoj nuotraukoj?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...