Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Video redagavimas, kirpimas, sujungimas, audio iškirpimas


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal kas galite pasiūlyti paprasto dizaino ir greitą (arba vidutinio greičio) video redagavimo programą, su kuria būtų paprasta redaguoti video failus (karpyti, sujungti, keisti dydį) tarkim su visomis funkcijomis kaip kad: https://online-video-cutter.com/ tik kad tai būtų programa, o ne web (internete)?

Likutis pas mane 147 forumo Eur. atiduosiu visus, už vertingą patarimą. 

Buvo bandytos šios (kurios man nepatiko): Vegas, FFmpeg, handbrake. Nereikia programos su daug tų funkcijų, kaip kad Vegas. Norėtųsi kažkokio minimalistinio stiliaus, kaip kad Aiseesoft Total Video. 

Iš anksto didelis dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Ricci parašė:

Windows 10 video maker

man reiktų apie pačią programą kažko daugiau, nei pavadinimo. siuntinėtis visas iš eilės programas - tikrai sekinantis dalykas. reiktų nuomonės iš tų, kurie ją / jas naudojo

pats pavadinimas man nieko nesako. aš galiu į google parašyti "The best video editing software 2020", iš to man jokios naudos

  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, taki parašė:

man reiktų apie pačią programą kažko daugiau, nei pavadinimo. siuntinėtis visas iš eilės programas - tikrai sekinantis dalykas. reiktų nuomonės iš tų, kurie ją / jas naudojo

pats pavadinimas man nieko nesako. aš galiu į google parašyti "The best video editing software 2020", iš to man jokios naudos

Tu konkrečiai atsilupęs esi. Svarbiausia komentuoti tau kiek matau. Jo pasiūlyta programa jau būna su windows... Tik gali būt, kad vadinasi video editor. Atsidarai ir pasižiūri, siųstis nereikės.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), taki parašė:

man reiktų apie pačią programą kažko daugiau, nei pavadinimo. siuntinėtis visas iš eilės programas - tikrai sekinantis dalykas. reiktų nuomonės iš tų, kurie ją / jas naudojo

pats pavadinimas man nieko nesako. aš galiu į google parašyti "The best video editing software 2020", iš to man jokios naudos

 

prieš 7 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Tu konkrečiai atsilupęs esi. Svarbiausia komentuoti tau kiek matau. Jo pasiūlyta programa jau būna su windows... Tik gali būt, kad vadinasi video editor. Atsidarai ir pasižiūri, siųstis nereikės.

Nieko siųstis nereikia, lietuviškai į search parašyk Vaizdo įrašų rengyklė ar angliškai Video Editor. 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu reikia kažko lengvo iš programinės įrangos, siūlyčiau OpenShot. pats jeigu reikia naudoju trumpiems editams, layout'as panašus į sony vegas'o bet ganėtinai patogus ir turintis nemažai funkcijų, beje jis yra nemokamas bei open source.
Link: https://www.openshot.org/

Redaguota , nario Dovias
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Tu konkrečiai atsilupęs esi. Svarbiausia komentuoti tau kiek matau. Jo pasiūlyta programa jau būna su windows... Tik gali būt, kad vadinasi video editor. Atsidarai ir pasižiūri, siųstis nereikės.

Kam tos gėlės. 

prieš 2 valandas(-ų), Dovias parašė:

Jeigu reikia kažko lengvo iš programinės įrangos, siūlyčiau OpenShot. pats jeigu reikia naudoju trumpiems editams, layout'as panašus į sony vegas'o bet ganėtinai patogus ir turintis nemažai funkcijų, beje jis yra nemokamas bei open source.
Link: https://www.openshot.org/

Redaguojami video bus 3-5 gb, gali siekti net ir 12-17 gb. Dažniausiai, redagavimo programos, tvarkant 10+ gb "pakimba" arba tiesiog nustoja veikti viduryje proceso. 

Programos kaina manęs nedomina. Man jokio skirtumo, ar ji bus mokama ar nemokama. 

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Matce parašė:

Teko naudotis kažkada Adobe Premiere Rush CC, tai jei nori kažko paprasto ir greito, tai šis variantas tikrai geras.

Man visai patiko Adobe Premiere Pro CC. Pilna versija gaunama nemokamai su lifetime. Kaip tik vakar ją bandžiau. Dar teko bandyti CyberLink PowerDirector - žiauriai greitas redagavimas. 

prieš 3 valandas(-ų), Matce parašė:

Teko naudotis kažkada Adobe Premiere Rush CC, tai jei nori kažko paprasto ir greito, tai šis variantas tikrai geras.

Aš Tau perleisiu visus savo turimus forumo eurus. Man žiauriai patiko Adobe Premiere Pro CC. Maždaug 11 GB filmą, suskaldė ir pakeitė formatą per labai turmpą laiką. Galima audio formatus keitinėti pačiame video. SUper aplikacija. Labai didelis pliusas, kad ją galima pasiimti nemokamai lifetime, nieko nereikia pirkti. Tikrai negalvojau, kad Adobe support'as toks geras. Em, na gavau, ką norėjau. Temą galima rakinti. 

 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...