Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano nauja daina "THUND3RSTORM - 19 Years"


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi Supergames.lt lanktytojai ?

Noriu pasidalinti savo prieš 3 dienas išleista nauja daina "THUND3RSTORM - 19 Years" (daina lietuviška bet pavadinimas angliškas, nes taip daugiau žmonių randa šią dainą), puikiai žinau, jog nėra mano balsas kažkuo ypatingas, galbūt daug kas sakysit, jog išvis geriau nedainuoti ir neturiu balso, bet turiu talentą rašyti tekstus ir mintys pas mane liejasi laisvai, tai kodėl gi nebandyti ir viską mesti dėl vieno ar kito hate'erio? Nemanau, jog toks pasirinkimas būtų protingas. Muzika - skonio reikalas, visada buvo ir bus kam nepatinka ir jie drėbs purvą ant tų kas kuria arba bus tokių kurie iš principo hate'ins nors jiems vienodai ar geros tos dainos ar ne.

Laukiu protingų pasisakymų, konstruktyvios kritikos, o ne tuščiažodžiavimų, apie mikrofoną galite nerašyti, jo kokybė nėra gera bet ant dienų pirksiu Snowball ir garso kokybė ateityje gerės.

Gero klausymo ?

 

Jeigu norite, tai paklausykite dainos kuri susilaukė šiek tiek daugiau dėmesio :
 

 

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko apie tuos repus nenusimanau, bet vokalo garso kokybė kaip su gaming headset'o mikrofonu įrašinėta. Baisiai atbaido vos išgirdus.
Vietoj "sniego kamuoliuko" rekomenduoju geriau Samson Q2U mikrofoną imti, pradžioj panaudosi USB režimu, vėliau nereikės naujo pirkti kai / jei pereisi prie XLR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai neturi balso ir čia net esmė ne mikrofone, žinoma jis pagerintų kokybė ir panašiai, bet žodžiai vis tiek taip pat ne "į temą" skambėtų. Ta dalis dainoj 19 years, kur "dainuoji" "Mano part'as", tai apskritai tragedija :D nesuprantu, kaip tu pats negirdi, kad šudinai skamba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėkui už nuomones, čia skonio reikalas, Jūs sakot, jog neturiu balso ir Jums nepatinka, bet kiti mano ką kitą, + man tekstus sekasi rašyti ir net nežinot kiek ko parašęs esu ir neišleidęs, kur buvo tikrai dar geresnių lyric'ų, tai čia galbūt tik ne į temą bet ne visi tokie be ryšio ir be temos tekstukai :). Net kiti atlikėjai mano kitų dainų paklausę, tarkim pačią pirmą mano dainą esančią YouTube "Tu mano esi" paklausę sako, jog, jei ne mikrofonas, tai būtų ahjn gabalas, arba "Karina" dainą irgi giria, tai čia kaip kam, PEACE :3

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pastebėjau tendenciją, kad žmonės kurie bando paslėpti nepasitikėjimą savimi visad rašo "atmazus" dar net negavus kritikos. Pas tave tiek temos turinyje, tiek tavo komentaruose jų apstu. 

Be abejo aš nenoriu tuo tavęs įžeist ar dar ką, nėra tai blogai, nuo to blogiau niekam nebus, tik tiek kad va pastebėjimas.

 

Dėl muzikos.. Kiekvienam savo žinoma, man visiškai nepatiko instrumentalas, nu tiesiog garbage, sorry bet tai mano nuomonė. Pagrįst ją galiu tik tuo, jog nemano skonio. 

Lyrika... Seni, vėlgi sorry, bet tokio šlamšto negirdėjau nuo vidurinės mokyklos laikų, kai vaikai prisižiūrėję paaugliškų filmų eidavo už kampo pasileidę kokį nors šūdiną instrumentalą per seną telefoną ir bandydavo kažką išmykt. Toks jausmas kad neturi jokios minties, arba kad tavo mintis yra ant tiek banali jog jai išreikšti užtenka 25 sekundžių dainos, o visas likęs laikas bandomas užpildyt tuščiais žodžiais ir garsais. Vėlgi, tai tik mano nuomonė, pagrįsta mano muzikos skoniu ir pan. 

Kokybė visiška tragedija, man tiesiog gėda būtu kelti į viešumą. Mano manymu tavo balsas, intonacija, tonas, visiškai netinka "repui". Parašyti tokią lyriką ir "surepuoti"  kaip tu galėčiau drąsiai ir aš, ir ko gero bet kuris kitas, bet tai nereiškia jog aš tai darysiu, įrašinėsiu ir kelsiu į internetą. 

 

Sorry, seni, no offence, bet nu tikrai visiškai nieko gero. Menas subjektyvus dalykas, o muzika tai irgi menas, tačiau, sorry, aš to net muzika nepavadinčiau. Gera žinia tik ta, jog balsą dainavimui galima išlavinti, t.y jeigu tu tam skirsi tam daug, daug laiko ir pastangų, ateityje balsas pasikeistu, išmoktum išlaikyti intonaciją, teisingai kvėpuoti ir visus kitus dalykus. Nes dabar ne tik tai jog muzika pati iš savęs yra garbage, bet ir techniškai  tu nemoki dainuot. Vėlgi, jeigu skirsi tam laiko tu viską išmoksi ir viskas eis tik geryn. Vien tik gero mikrofono tau neužteks. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Aš pastebėjau tendenciją, kad žmonės kurie bando paslėpti nepasitikėjimą savimi visad rašo "atmazus" dar net negavus kritikos. Pas tave tiek temos turinyje, tiek tavo komentaruose jų apstu. 

Be abejo aš nenoriu tuo tavęs įžeist ar dar ką, nėra tai blogai, nuo to blogiau niekam nebus, tik tiek kad va pastebėjimas.

 

Dėl muzikos.. Kiekvienam savo žinoma, man visiškai nepatiko instrumentalas, nu tiesiog garbage, sorry bet tai mano nuomonė. Pagrįst ją galiu tik tuo, jog nemano skonio. 

Lyrika... Seni, vėlgi sorry, bet tokio šlamšto negirdėjau nuo vidurinės mokyklos laikų, kai vaikai prisižiūrėję paaugliškų filmų eidavo už kampo pasileidę kokį nors šūdiną instrumentalą per seną telefoną ir bandydavo kažką išmykt. Toks jausmas kad neturi jokios minties, arba kad tavo mintis yra ant tiek banali jog jai išreikšti užtenka 25 sekundžių dainos, o visas likęs laikas bandomas užpildyt tuščiais žodžiais ir garsais. Vėlgi, tai tik mano nuomonė, pagrįsta mano muzikos skoniu ir pan. 

Kokybė visiška tragedija, man tiesiog gėda būtu kelti į viešumą. Mano manymu tavo balsas, intonacija, tonas, visiškai netinka "repui". Parašyti tokią lyriką ir "surepuoti"  kaip tu galėčiau drąsiai ir aš, ir ko gero bet kuris kitas, bet tai nereiškia jog aš tai darysiu, įrašinėsiu ir kelsiu į internetą. 

 

Sorry, seni, no offence, bet nu tikrai visiškai nieko gero. Menas subjektyvus dalykas, o muzika tai irgi menas, tačiau, sorry, aš to net muzika nepavadinčiau. Gera žinia tik ta, jog balsą dainavimui galima išlavinti, t.y jeigu tu tam skirsi tam daug, daug laiko ir pastangų, ateityje balsas pasikeistu, išmoktum išlaikyti intonaciją, teisingai kvėpuoti ir visus kitus dalykus. Nes dabar ne tik tai jog muzika pati iš savęs yra garbage, bet ir techniškai  tu nemoki dainuot. Vėlgi, jeigu skirsi tam laiko tu viską išmoksi ir viskas eis tik geryn. Vien tik gero mikrofono tau neužteks. 

Ačiū už tokią ilgą nuomonę, su laiku žmonės tobulėja, kaip ir sakiau, aš prie tekstų dirbęs anksčiau, buvau palikęs tekstų rašymą gal 2 metus, o juos rašiau kokius 6, tai patirties tame turiu, tik kaip tu ir sakei, taip, galbūt netinka mano balsas dainavimui bet jį galima išlavinti, po gan ilgos pertraukos sunkoka grįžti ir šokti iškart prie didesnių bangerių, anksčiau nekeldavau į internetą bet po truputi pradėjau kelti, kai patobulėsiu galbūt užprivatinsiu šitas kelias dainas kurios yra įkeltos ir paliksiu tik geresnės kokybės. Dar kartą dėkoju už nuomonę ir nereik atsiprašinėt dėl kritikos ar sakyti vis no offense, nes gi tam ir yra konstruktyvi kritika, jog išsakyti nuomonę ne banaliai, o su kažkiek argumentų kuriuos tu pateikei, taigi viskas gerai, kritiką aš priimu, tik "*Myliu SuperGames.lt*" siunčiu tuos kas rašo vėjus be jokios aiškios minties, tik tam, jog įkasti. PEACE :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...