Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tikroji Realybė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man asmeniskai patinka toks contentas, tai susiziurejo neblogai visai, komentavimas irgi toks visai nieko, balso taipogi imanoma klausyti. Butu smagu ateityje matyti ilgesnius video 10-15min butu pats tas, bei matyti saltinius po video nepakenktu taipogi nes pamacius idomesni fakta, ar video medziaga kartais norisi daugiau apie tai paskaityti manau ne man vienam. Overall susiziurejo ir susiklause. saunuolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir nieko turinys, man įdomu pasižiūrėti tokius video. Bet jeigu reikia nuomonės ar kritikos, pasakysiu porą dalykų. Nežinau kaip kitiems, man atrodė, kad kalbėjai šiek tiek įsitempęs (arba tavo toks balsas) :D Reikėtų stengtis atsipalaiduoti, kalbėti natūraliau, aiškiai išbaigti sakinius (galbūt čia ir mikrofonas daug ką lemia). Kitas dalykas, tai video pavadinime rašei "TOP 3", ko manau nereikėtų daryti, vieniems atrodys pirmoji medžiaga baisesnė, kitiems trečioji. Pačiame video irgi niekas nesunumeruota, nėra caption'ų ar kažko panašaus. Aišku, mano nuomonė subjektyvi. Jeigu jauti, kad čia reiktų pasitempt, pirmyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, N4CHIS parašė:

Gal ir nieko turinys, man įdomu pasižiūrėti tokius video. Bet jeigu reikia nuomonės ar kritikos, pasakysiu porą dalykų. Nežinau kaip kitiems, man atrodė, kad kalbėjai šiek tiek įsitempęs (arba tavo toks balsas) :D Reikėtų stengtis atsipalaiduoti, kalbėti natūraliau, aiškiai išbaigti sakinius (galbūt čia ir mikrofonas daug ką lemia). Kitas dalykas, tai video pavadinime rašei "TOP 3", ko manau nereikėtų daryti, vieniems atrodys pirmoji medžiaga baisesnė, kitiems trečioji. Pačiame video irgi niekas nesunumeruota, nėra caption'ų ar kažko panašaus. Aišku, mano nuomonė subjektyvi. Jeigu jauti, kad čia reiktų pasitempt, pirmyn.

Bet tarkim jeigu paminėčiau, kad tai mano asmeninis TOP 3 tai spėju viskas čiki piki taip? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man visai patiko ir gerai susižiūrėjo, ką pastebėjau tai manau reikėtu palaikyti vienoda balso intonacija ir tona, nes pvz kai sakai Parašykite į komentarus labai kažkaip nuskambėjo keistai lyg apsnudes, o taip tai tikrai neblogai, tik dar manau kokybę reiktu pasirinkti vaizdo įrašų kur random ir nesusija geresniu paieškoti, bet tai pirmas vaizdo įrašas todėl manau tikrai neblogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...