Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

I Dyzelini ipiltas benzinas


Tomas. ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

59 minutes prieš, Sawel parašė:

Galimas dalykas, bet nėra labai būtinas, neibent kišasi. O tai galima pastebėti iš mašinos darbo ar bandymo užkurt mašina. Pvž. sunkiai kuriasi ar pnš.

Nu kiekvieno nuomonė yra skirtinga. Realiai seniau buvo žmonių, kurie specialiai pildavo bendziną ir važinėjo. Realiai ką pats meistras gali padaryti tu irgi gali padaryti jeigu turi įrankių ir noro. O keist tai tikrai per daug detalių :D Manau užteks pusę jų. Baką keist? Bako nėra tikslo jeigu taip nori normaliai padaryti geriausia yra išsiplauti. Tepalų ir tepalo filtras išvis yra į kitą šoną. Kaip bendzinas nueina į tepalus? Niekaip, jeigu tvarkingas auto.

P.S. Pezo 2l hdi variklis?

Skaityk mano tekstą ir vėl. :) Benzino seniau pildavo IKI 3 litrų maximum, o virš 3 jau yra blogai. Baką keist nereikia, aš sakiau, kad jį reikia išplauti. Tepalus dėl visko reikia pakeisti, kadangi čia variklio darbo principas ir vis gi ateina tas kuras iki variklio. Tepalo filtro galbūt ir nereikia keisti. Purkštukus išvalyti reikia tik dėl to, kad čia susimaišęs kuras yra ir, iš jo teksto, "purtosi variklis" kai užkuria. Better be safe than sorry. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Skaityk mano tekstą ir vėl. :) Benzino seniau pildavo IKI 3 litrų maximum, o virš 3 jau yra blogai. Baką keist nereikia, aš sakiau, kad jį reikia išplauti. Tepalus dėl visko reikia pakeisti, kadangi čia variklio darbo principas ir vis gi ateina tas kuras iki variklio. Tepalo filtro galbūt ir nereikia keisti. Purkštukus išvalyti reikia tik dėl to, kad čia susimaišęs kuras yra ir, iš jo teksto, "purtosi variklis" kai užkuria. Better be safe than sorry. 

Tepalai čia ne prie ko. Jei jau tepalus siūlai keisti, tai ir tepalo filtrą tuomet reikėtų, nes visai nelogiškas pasiūlymas gaunasi. Tepalas su kuru nesimaišo variklio darbo procese, tuo labiau degimo kameroje, na nebent variklis belekaip netvarkingas, tai tuomet visokių bairių gali būt, kad ir antifryzas su tepalu susimaišęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Detoucher` parašė:

Tepalai čia ne prie ko. Jei jau tepalus siūlai keisti, tai ir tepalo filtrą tuomet reikėtų, nes visai nelogiškas pasiūlymas gaunasi. Tepalas su kuru nesimaišo variklio darbo procese, tuo labiau degimo kameroje, na nebent variklis belekaip netvarkingas, tai tuomet visokių bairių gali būt, kad ir antifryzas su tepalu susimaišęs.

Na, galbūt čia tik senesniems varikliams, galbūt naujesniems kitaip. Nebent aš maišau benzininį variklį su dyzeliniu, tad atsiprašau, mano klaida. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Na, galbūt čia tik senesniems varikliams, galbūt naujesniems kitaip. Nebent aš maišau benzininį variklį su dyzeliniu, tad atsiprašau, mano klaida. :D

Jokiuose varikliuose tepalas ir kuras ne prie ko ir visiškai nesusijas, tu galbūt kalbi apie trimerius ar pjūklus ir panš, kur nėra tepalo talpos ir nėra tepalo tepimo tai turi maišyti su kuru ,bet tikrai ne automobili ,be to kaip ir sakė tepalą jei jau keiti tai ir keiti tepalo filtra nieks atskirai nekeičia nebent jau ten beleką perikupai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Na, galbūt čia tik senesniems varikliams, galbūt naujesniems kitaip. Nebent aš maišau benzininį variklį su dyzeliniu, tad atsiprašau, mano klaida. :D

Į senesnes mašinas gal burdavo kažką su tepalu, bet tiksliai nežinau. Atsimenu tėvukas į benzininį dvitaktį ar tai keturtaktį sniego motociklą kai pildavo kurą, tai dar į kuro baką apie stiklinę tepalo papildomai įpildavo, kad tepimas geresnis būtų, tik vat nepaklausdavau, ar rekomenduotina taip daryt su tuo varikliu ar tiesiog kažkur yra kasekas dėl tepimo tai taip kompensuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Detoucher` parašė:

Į senesnes mašinas gal burdavo kažką su tepalu, bet tiksliai nežinau. Atsimenu tėvukas į benzininį dvitaktį ar tai keturtaktį sniego motociklą kai pildavo kurą, tai dar į kuro baką apie stiklinę tepalo papildomai įpildavo, kad tepimas geresnis būtų, tik vat nepaklausdavau, ar rekomenduotina taip daryt su tuo varikliu ar tiesiog kažkur yra kasekas dėl tepimo tai taip kompensuoja.

Dvitakčiai varikliai tepasi degindami tepalą, todėl jį reikia maišyti su kuru. Keturtakčiuose tepimo sistema paprastai atskirta nuo kuro. Senuose triperiuose ten visokias baikas darydavo kad geriau vestųsi ir negestų, tai ir tepalo, ir žibalo, ir dar bala žino ko pildavo. Moderniuose varikliuose tuo užsiimt nereikėtų.

Autoriui, bet kuriuo atveju pirmiausia turi išsiurbt baką, tada įpilt kelis litrus dyzelio ir žiūrėt, ar važiuoja, negesta, nedūmija ir pan. Jei kažkas negerai, tada ir ieškosi tikslios problemos. Ir jokių pylimų ir skiedimų dyzeliu, tik iššvaistysi kurą ir bandydamas ant tokio birzgalo užvesti dar labiau sugadinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, tepalas parašė:

Dvitakčiai varikliai tepasi degindami tepalą, todėl jį reikia maišyti su kuru. Keturtakčiuose tepimo sistema paprastai atskirta nuo kuro. Senuose triperiuose ten visokias baikas darydavo kad geriau vestųsi ir negestų, tai ir tepalo, ir žibalo, ir dar bala žino ko pildavo. Moderniuose varikliuose tuo užsiimt nereikėtų.

Autoriui, bet kuriuo atveju pirmiausia turi išsiurbt baką, tada įpilt kelis litrus dyzelio ir žiūrėt, ar važiuoja, negesta, nedūmija ir pan. Jei kažkas negerai, tada ir ieškosi tikslios problemos. Ir jokių pylimų ir skiedimų dyzeliu, tik iššvaistysi kurą ir bandydamas ant tokio birzgalo užvesti dar labiau sugadinsi.

Ačiū už pataisymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...