Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SEO klausimėlis


Quizzer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip ir turiu svetaine - https://quizzer.lt, tačiau per google descriptioną nerodo realaus descriptiono.

 

Pavyzdžiui, matome jog quizzer.lt/duk descriptionas yra va toks.

UvmTb0b.png

 

Tačiau aš noriu, jog šis descriptionas būtu toks kokį esu įrašęs per meta tagus.

 

ZVbZUHF.png

 

Kodėl taip vyksta? Šis dalykas jau yra kelis mėnesius, todėl tikrai google "vorai" jau yra suvaiksčioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Quizzer parašė:

Nesupratau ką parašėi.

 

DUK skilčiai priskirtas descriptionas tą kurį parodžiau antroje nuotraukoje, o per google searchą rodo ne descriptioną o kitą dalyką.

Jeigu nepameluosiu, tai tau description bendra ima iš index, čia turėjo būt meta description priskirtas. Man su Opencart taip buvo, kai seo modulį tyrinėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, BaubasPoLova parašė:

Jeigu nepameluosiu, tai tau description bendra ima iš index, čia turėjo būt meta description priskirtas. Man su Opencart taip buvo, kai seo modulį tyrinėjau.

Nu ne, pažiūrėk į pirmą nuotrauką. Pirmas google rezultatas yra index t.y. quizzer.lt/ yra geras descriptionas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
23 minutes prieš, elmando parašė:

Patikrinau ir viskas su tavo meta gerai. Tu tiesiog per Google search console (kitaip vadinama webmaster tools), atnaujink indexus. T. y. pateiksi google atnaujintus puslapius ir atsinaujins informacija paieškoje. 

@elmando, labai nedaug dirbau su google console, galėtum pasakyti kur aš tai turėčiau padaryti

XCrJiUN.png

Redaguota , nario Quizzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, elmando parašė:

Taip ir palauk 24 valandas. 

Okeey ačiū :) Luktelsiu kelias dienas jeigu kas nutiks, parašysiu gal į PM.

 

O sakyk, ar visuomet taip reikia daryti, tarkim pakeičiu descriptiona ir būtinai rankiniu budu reikėtu per seach console kažką pakeisti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, elmando parašė:

Pastudijuok šį tools, tikrai pravers ateitį, dėl geresnių rezultatų. 

Būtinai! Neseniai pradėjau dometis ties visais SEO ir pnš. bet dar daug laiko search consolei neskyriau :) Dar syk ačiū, jei vdruk kas nepasikeis, parašysiu.

Redaguota , nario Quizzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Quizzer parašė:

Okeey ačiū :) Luktelsiu kelias dienas jeigu kas nutiks, parašysiu gal į PM.

 

O sakyk, ar visuomet taip reikia daryti, tarkim pakeičiu descriptiona ir būtinai rankiniu budu reikėtu per seach console kažką pakeisti?

Jei pateiktum per tools sitemaps, jie imtų informacija iš ten ir greičiau viskas vyksta. 

Be to matau pateikei tik pagrindinį puslapį, tai pateik jiems ir DUK, kad atnaujintų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
41 minutes prieš, elmando parašė:

Jei pateiktum per tools sitemaps, jie imtų informacija iš ten ir greičiau viskas vyksta. 

Be to matau pateikei tik pagrindinį puslapį, tai pateik jiems ir DUK, kad atnaujintų. 

@elmando, bet žinok aš pateikęs, va direct linkas į sitemap https://quizzer.lt/sitemap.xml, jame yra aprašytas /duk

 

UPGidh5.png

 

1 minute prieš, NTQ parašė:

Susikurk sitemap.xml pirma. Be jo ir tikėsi stebuklo.

Žinok yra sitemap.xml, bet turbūt gal kažką blogai padaręs esu?

 

va direct link https://quizzer.lt/sitemap.xml

Redaguota , nario Quizzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

@elmando @NTQ

 

Žinokit praėjo 22h+ (nemanau kad už 2h susidarys skirtumas) bet niekas nepasikeitė.

Vis dar nerodo mano nustatyto descriptiono, o rodo tiesiog random tekstą iš pačios svetainės.

 

cNaZ0bB.png

 

Rodo kaip ir buvo viskas atnaujinta vakar, nors nepasikeitė.

ZlxlGdB.png

 

Redaguota , nario Quizzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Quizzer parašė:

@elmando @NTQ

 

Žinokit praėjo 22h+ (nemanau kad už 2h susidarys skirtumas) bet niekas nepasikeitė.

Vis dar nerodo mano nustatyto descriptiono, o rodo tiesiog random tekstą iš pačios svetainės.

 

cNaZ0bB.png

 

Rodo kaip ir buvo viskas atnaujinta vakar, nors nepasikeitė.

ZlxlGdB.png

 

Metadata atnaujinimas gali trukti iki mėnesio, tik tiek, kad per Webmaster tools tu tai paspartinai, pasižiūrėk ar tikrai viską atlikai. Bet nėra termino tam gali trukti parą, valandą o gal ir mėnesį. 

O jei jau taip nekantrauji, tai pakeisk kitų puslapių meta descriptions ir stebėk ar jie atsinaujins. 

P. S. dar pastebėjau, kad tavo descriptionas per ilgas. Turi būti 150 characters. 

Gal pravers :

https://www.seoptimer.com/meta-tag-generator

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...