Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nešiojamas kompiuteris iki 1000€


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba rytą/dieną/vakarą (kas kada skaitote, mieleji)

Pasiekiau tą ribą, kai man labiau į ateitį dėl asmeninių priežasčių prireiks nešiojamojo kompiuterio, bet neišsirenku, variantų daug, visi atrodo geri, tad norėčiau paprašyti jūsų pagalbos bandant išsirinkti tą vienintelį.. būtų naudojamas praktiškai viskam kam galima - žaidimai, darbas, you name it.

Ačiū labai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Lenovo l340 , vaizdo korta gtx 1650 4gb , 16gb ram , i5 9th gen. Eina visi žaidimai naujausi kiek bandziau ir gera grafika. Pirkau nesenai , nesiskundziu. Tik gal dirba garsiai kai yra zaidimai padaryti tarkim ultra. O taip tai jei kita pirksiu tai matyt bus kazkas tik is Asus rog strix serijos.

Redaguota , nario MoonLight`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu du laptop'us: razer ir hp. Abu naudoju tiek žaidimams, tiek filmams, tiek darbui. Kalbant apie kokybę - jokių gedimų nesu turėjęs. Šiaip nepatariu pirkti Asus, ypač "gaming" tipo, jie yra ganėtinai prasti, gali pasiskaityti apie juos daug neigiamų dalykų: https://www.reddit.com/r/GamingLaptops . Iš patirties patarčiau atsižvelgti į 3 kriterijus:

  1. ekranos tipas: matinis arba ne, IPS, TFT ar kitas (IPS yra super dalykas filmams + saugo akis)
  2. baterijos talpa, gamintojas ir jos tipas
  3. pirk tik su SSD, pamirsk HDD laptop'e, tai yra atgyvena
Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ⠀-⠀ parašė:

Turiu du laptop'us: razer ir hp. Abu naudoju tiek žaidimams, tiek filmams, tiek darbui. Kalbant apie kokybę - jokių gedimų nesu turėjęs. Šiaip nepatariu pirkti Asus, ypač "gaming" tipo, jie yra ganėtinai prasti, gali pasiskaityti apie juos daug neigiamų dalykų: https://www.reddit.com/r/GamingLaptops . Iš patirties patarčiau atsižvelgti į 3 kriterijus:

  1. ekranos tipas: matinis arba ne, IPS, TFT ar kitas (IPS yra super dalykas filmams + saugo akis)
  2. baterijos talpa, gamintojas ir jos tipas
  3. pirk tik su SSD, pamirsk HDD laptop'e, tai yra atgyvena

Ka tu cia kalbi? Jei neturi ka kalbet nekalbek ir neklsidink is viso.

1. Kas dar gamina glare ekranus? niekas ir nerasi naujo tokio. ypac uz 1000€.

2. Apie kokia cia baterija kalbi kompui uz 1k euro? pats turiu uz 1,2k€ ir vien tam kad gpu dirbtu ne 30% reikia pastovaus maitinimo tai apie kokia battery cia kalbet?

3. Kokie dar hdd ar ssd, tikriausiai neziurejai net ka deda i kompus uz 1k€. Nezinau koks obuolys turi but kad nusipirkt ssd ar hdd varianta, kai dabar visi kietieji diskai galingesniems laptopams ir i virsu eina tik 1 diskas kuris nera nei ssd nei hdd, jis yra M.2 tipo kuris galbut teoriskai yra ssd bet niekas jo ssd nevadina.

4. Neklaidink zmoniu jei neismanai arba tavo zinios yra 2009 metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

Ka tu cia kalbi? Jei neturi ka kalbet nekalbek ir neklsidink is viso.

1. Kas dar gamina glare ekranus? niekas ir nerasi naujo tokio. ypac uz 1000€.

2. Apie kokia cia baterija kalbi kompui uz 1k euro? pats turiu uz 1,2k€ ir vien tam kad gpu dirbtu ne 30% reikia pastovaus maitinimo tai apie kokia battery cia kalbet?

3. Kokie dar hdd ar ssd, tikriausiai neziurejai net ka deda i kompus uz 1k€. Nezinau koks obuolys turi but kad nusipirkt ssd ar hdd varianta, kai dabar visi kietieji diskai galingesniems laptopams ir i virsu eina tik 1 diskas kuris nera nei ssd nei hdd, jis yra M.2 tipo kuris galbut teoriskai yra ssd bet niekas jo ssd nevadina.

4. Neklaidink zmoniu jei neismanai arba tavo zinios yra 2009 metu

M.2 yra tik jungtis :D O ten jungiamus diskus vadina SSD, nežinau iškur tokia nesąmonę trauki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), darrel. parašė:

M.2 yra tik jungtis :D O ten jungiamus diskus vadina SSD, nežinau iškur tokia nesąmonę trauki :D

nu tipo turejau omeny senos jungties ssd ir m.2 jungties

prieš 10 valandas(-ų), NTQ parašė:

Jį Tele2 brainwashino. Jau ne pirmą kartą nusišneka.

Ka tu cia sneki? Neturi ka pasakyt nerasyk is vis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Ka tu cia kalbi? Jei neturi ka kalbet nekalbek ir neklsidink is viso.

1. Kas dar gamina glare ekranus? niekas ir nerasi naujo tokio. ypac uz 1000€.

2. Apie kokia cia baterija kalbi kompui uz 1k euro? pats turiu uz 1,2k€ ir vien tam kad gpu dirbtu ne 30% reikia pastovaus maitinimo tai apie kokia battery cia kalbet?

3. Kokie dar hdd ar ssd, tikriausiai neziurejai net ka deda i kompus uz 1k€. Nezinau koks obuolys turi but kad nusipirkt ssd ar hdd varianta, kai dabar visi kietieji diskai galingesniems laptopams ir i virsu eina tik 1 diskas kuris nera nei ssd nei hdd, jis yra M.2 tipo kuris galbut teoriskai yra ssd bet niekas jo ssd nevadina.

4. Neklaidink zmoniu jei neismanai arba tavo zinios yra 2009 metu

Wow, kokio aukšto intelekto žmogus esi. Jau vien iš gramatikos ir sakinių sandaros, galima apie tave labai  ką daug pasakyti. Jeigu pradėtum dirbti kolsultantu ir esant tokiam solidžiam bendravimui, pas tave žmonės keturiom bėgtų.

Siūlau šį asmenį Mantucha paskirti pagr. adminu'u. Žmogus, nusimano apie viską ypač apie nešiojamus kompiuterius. Paskaičius jo komentarus, pamatysit, kad jis labai draugiškas ir išsilavinęs. Siūlau uždėti jam pagr. admin statusą. Turint tokią kūrybišką asmenybę, supergames.lt projektas taps spalvingu!

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ⠀-⠀ parašė:

Wow, kokio aukšto intelekto žmogus esi. Jau vien iš gramatikos ir sakinių sandaros, galima apie tave labai  ką daug pasakyti. Jeigu pradėtum dirbti kolsultantu ir esant tokiam solidžiam bendravimui, pas tave žmonės keturiom bėgtų.

Siūlau šį asmenį Mantucha paskirti pagr. adminu'u. Žmogus, nusimano apie viską ypač apie nešiojamus kompiuterius. Paskaičius jo komentarus, pamatysit, kad jis labai draugiškas ir išsilavinęs. Siūlau uždėti jam pagr. admin statusą. Turint tokią kūrybišką asmenybę, supergames.lt projektas taps spalvingu!

Is pirsto lauztus vejus kalbi ir tiek, kookie cia pagr, kiek tau metu 13? Kur viskas yra pagrista pareigomis? :D Del gramatikos dar zinai idomu butu pasiziuret kas daugiau ka baiges ir ar isvis tamsta kazka baiges. Neturiu jokios tau neapykantos bet kai tiesiog neteisinga informacija skleidi zmogui tai akys verkia skaitant, gal ir as pats ne visazinis bet tikrai daugiau nusimanau kai pats ne 1 ir ne 2 gaming laptopus turejau ir zinau kaip jie veikia. Ypac Lietuvoje uz 1k euro nelabai turint ziniu gali nusipirkt yoga ir galvot kad cia geras kompas nes konsultantas taip sake. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Is pirsto lauztus vejus kalbi ir tiek, kookie cia pagr, kiek tau metu 13? Kur viskas yra pagrista pareigomis? :D Del gramatikos dar zinai idomu butu pasiziuret kas daugiau ka baiges ir ar isvis tamsta kazka baiges. Neturiu jokios tau neapykantos bet kai tiesiog neteisinga informacija skleidi zmogui tai akys verkia skaitant, gal ir as pats ne visazinis bet tikrai daugiau nusimanau kai pats ne 1 ir ne 2 gaming laptopus turejau ir zinau kaip jie veikia. Ypac Lietuvoje uz 1k euro nelabai turint ziniu gali nusipirkt yoga ir galvot kad cia geras kompas nes konsultantas taip sake. 

tu geriau "žinai" apie mano razer laptop'ą, nei parašyta jo aprašyme, kurį laikai rankose, pateiki tokią informaciją, kurios net nėra pateikta jame, ekspertų ekspertas

wow, man 13 metų? nustatai žmonių amžių iš virtualaus teksto? oho, voodoo bullshit, seems legit

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

tu geriau "žinai" apie mano razer laptop'ą, nei parašyta jo aprašyme, pateiki tokią informaciją, kurios net nėra pateikta, ekspertų ekspertas

Tu gali atsikabint? Ad*ptas ar kas tau negerai? Man neidomus tavo razer laptopas. Jei tau baterija laptope idomu ir teigi jog turi razer laptopa turi tai as tada ferrari turiu ir ant eco vazineju 8 benzo ryja trasoj. Mynk nebeidomus razer laptopininkas

Apie ips ekranus ir glare non-glare kalbi tai tokios tavo ir zinios lygios 13 mecio nusimanymui.

Ir jeigu manai kad -rep per kitas temas deliodamas kazka irodysi tai tik dar karta irodo kad esi nepilnametis kurim atrodo jog jei -rep uzdesi ir padarysi didziuli darba nes tau taip atrode tuo metu protingiausia jog man gaila "rep". Jezus pasiimk nors ir visus man negaila. Tai tik irodo kiek issilavines zmogus esi gyvenime ir prasau NEBERASYK nes savo brangu geiminimo laika eikvoji, chiao.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), ⠀-⠀ parašė:

Turiu du laptop'us: razer ir hp. Abu naudoju tiek žaidimams, tiek filmams, tiek darbui. Kalbant apie kokybę - jokių gedimų nesu turėjęs. Šiaip nepatariu pirkti Asus, ypač "gaming" tipo, jie yra ganėtinai prasti, gali pasiskaityti apie juos daug neigiamų dalykų: https://www.reddit.com/r/GamingLaptops . Iš patirties patarčiau atsižvelgti į 3 kriterijus:

  1. ekranos tipas: matinis arba ne, IPS, TFT ar kitas (IPS yra super dalykas filmams + saugo akis)
  2. baterijos talpa, gamintojas ir jos tipas
  3. pirk tik su SSD, pamirsk HDD laptop'e, tai yra atgyvena

tu supranti kad reddit'as paremta price to performance us kainu segmentu ir uk? lietuvoje beto pasirinkimas tu paciu prekiu kardinaliai mazesnis arba isvis neivezamos.

lietuviu net shopai kaio skytech prekiauja google pixel telefonais ar pvz rupuze.lt bet visgi pastarasis google store neturi lietuvos sarase kaip autoritizuotos valstybes "autoritizuotai prekybai bei garantiniams" :D uk ta pati androida google pixel 4/XL gali kardinaliai per 60-100 euru/svaru skirtumu neretai pigiau gaut nei lietuvoje pries akcijas :D

ir kas juokingiausia-lietuviai negauna daliu jiems taisyti. siulo garantinius nors neturi galimybes ne tik pataisyt bet ir pakeist-rinka ant tiek ribota kad telefonu importuojama vienetai lyginant su sakykim isciuciuotais lite/Y huawei ar a serijos samsungais kuriu prisikta kiekviename salone.

taipogi taspats galioja ir tiems "gaming" laptopams, yra tu paciu modeliu su skirtingu surinkimu o kaina kosmosu skirias. apart to kainos visur dabar kilusios o specifiniu prekiu lietuvoje su tomis paciomis spec atitinkamo modelio nerasi-arba rasi bet kardinaliai brangiau lyginant su kokia vokietija ar netgi uk. apie netherlandus net nesneku-gelezis ten dar brangesne nei lietuvoje o atlyginimai zenkliai aukstesni.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Synthwavez parašė:

tu supranti kad reddit'as paremta price to performance us kainu segmentu ir uk? lietuvoje beto pasirinkimas tu paciu prekiu kardinaliai mazesnis arba isvis neivezamos.

lietuviu net shopai kaio skytech prekiauja google pixel telefonais ar pvz rupuze.lt bet visgi pastarasis google store neturi lietuvos sarase kaip autoritizuotos valstybes "autoritizuotai prekybai bei garantiniams" :D uk ta pati androida google pixel 4/XL gali kardinaliai per 60-100 euru/svaru skirtumu neretai pigiau gaut nei lietuvoje pries akcijas :D

ir kas juokingiausia-lietuviai negauna daliu jiems taisyti. siulo garantinius nors neturi galimybes ne tik pataisyt bet ir pakeist-rinka ant tiek ribota kad telefonu importuojama vienetai lyginant su sakykim isciuciuotais lite/Y huawei ar a serijos samsungais kuriu prisikta kiekviename salone.

taipogi taspats galioja ir tiems "gaming" laptopams, yra tu paciu modeliu su skirtingu surinkimu o kaina kosmosu skirias. apart to kainos visur dabar kilusios o specifiniu prekiu lietuvoje su tomis paciomis spec atitinkamo modelio nerasi-arba rasi bet kardinaliai brangiau lyginant su kokia vokietija ar netgi uk. apie netherlandus net nesneku-gelezis ten dar brangesne nei lietuvoje o atlyginimai zenkliai aukstesni.

Šiaip, aš gyvenu UK. Aš nesidomiu LT rinka, LT virtualiomis parduotuvėmis, ką jie ten siūlo. O kas būtų susiję su reddit, aš jame labai seniai esu, ir tai vienintelis forumas (tarkim įvardinkim kaip forumą) kuriame galima rasti viską ir diskutuoti visiškai apie viską. Kiekvienas mes renkames pagal savo įnorius.

Man asmeniškai razer yra geriausia alternatyva viskam. Razer pelei gal kokie 2 metai ir veikia kaip nauja, razer laptop visiskai net nesulėtėjes

HP gali pasiūlyti aukštą klasę. Man asmeniškai patinka HP laptopu ekranai. Kas dirba su nuotraukomis, labai tinka tai. 

Asus gaming laptop turėjo keletas draugų. Su Asus problema ta, kad ant popieriaus jie gražiai atrodo, o realybė neatitinka lūkesčių. Labai kaista jie. Dažnai išsijungia žaidžiant geresnį žaidimą su high settings.

Lenovo ar Lenova ar koks ten š - ten labai prasta kokybė. Turėjau planšetę apie 2 dienas, nebuvau matęs dar tokio lago, nors specifikacijos buvo labai geros 3 ar 4 gb ram, didelė kaina. 

Aš vis dar siūlau temos autoriui pažiūrėti į razer arba hp. Bus brangiau, bet užteks viskam. Tai yra mano nuomone.

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ⠀-⠀ parašė:

Šiaip, aš gyvenu UK. Aš nesidomiu LT rinka, LT virtualiomis parduotuvėmis, ką jie ten siūlo. O kas būtų susiję su reddit, aš jame labai seniai esu, ir tai vienintelis forumas (tarkim įvardinkim kaip forumą) kuriame galima rasti viską ir diskutuoti visiškai apie viską. Kiekvienas mes renkames pagal savo įnorius.

Man asmeniškai razer yra geriausia alternatyva viskam. Razer pelei gal kokie 2 metai ir veikia kaip nauja, razer laptop visiskai net nesulėtėjes

HP gali pasiūlyti aukštą klasę. Man asmeniškai patinka HP laptopu ekranai. Kas dirba su nuotraukomis, labai tinka tai. 

Asus gaming laptop turėjo keletas draugų. Su Asus problema ta, kad ant popieriaus jie gražiai atrodo, o realybė neatitinka lūkesčių. Labai kaista jie. Dažnai išsijungia žaidžiant geresnį žaidimą su high settings.

Lenovo ar Lenova ar koks ten š - ten labai prasta kokybė. Turėjau planšetę apie 2 dienas, nebuvau matęs dar tokio lago, nors specifikacijos buvo labai geros 3 ar 4 gb ram, didelė kaina. 

Aš vis dar siūlau temos autoriui pažiūrėti į razer arba hp. Bus brangiau, bet užteks viskam. Tai yra mano nuomone.

kadangi sakai tai tik tavo nuomone bet neisizeisk-tau razer relevant pickas kadangi razer aptarnavimas uk-tiesioginis ir nepamirsk dar to, jog sio brando aksesuarai uk kardinaliai pigiau eina negu kokioje lietuvoje ar pan. neatmetant fakto-jog razer musa per import taxes pardavinedami rytu europos versijas ir gaudami ta pacia kokybe. taspats ir su logitech daroma-packagingas siektiek skirias visa kita identiska, na ir chargeris.  neretai uk gauni pradaryta visiskai naujos prekes sakykim tv ar laptopo deze su extra chargeriu originaliu.

asus turiu laptopa pats, sutinku jie kaista, didziausia problema yra ne uzkaitimo crashes kurie man visgi neivyke ligi siolei o prasti HDD outdated modeliai ideti. ju drives neretai magnetines prastesnes negu sakykim lenovo laptopuose dedamos, lenovos uzkaista kardinaliai maziau. kita asus problema-visas tas bukas bloatware ateinantis su irenginio ko sakykim acer nitro serijoje nerasi ar lenovo laptopuose nerasi.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...