Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau Martynute


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vardas: Martyna

Metai: 17

Gyvenamoji vieta: Panevėžys

Ka veikiu lasvalaikiu: Mėgstu pavalgyti

Kokios muzikos klausausi: Rusiškas, lietuviškas

Mokausi ar dirbu: Šiuo metu mokausi

Zodiaklo ženklas: Svarstyklės

Ar turite namie augintinį? ir koks tai, bei koks jo vardas: Šuo, Vėžys.

Nuotrauka:

35334664_1056058094547637_63121028054400

 

Redaguota , nario Martynute
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Arvydas.exe parašė:

Nejaugi Jūs nematote, kad čia ant juoko sukūrta anketa? Zodiako ženklas svarstyklės :D Mėgstu pavalgyti, ir t.t... 

Image reverse search parodo, kad nuotrauka nėra paimta iš google ar soc. tinklų. Jeigu ir fake, tai auką turbūt pažįsta šis asmuo. Bet pabūkime pozityvūs, gal ir tikra.

Prieš 1 valandą, taki parašė:

Laisvalaikiu tik valgai? ;D ;D Turėtų būti smagus gyvenimas, kai daugiau nieko neveiki, tik valgai :D:D 

A little bit chubby, neslepia žmogus. Svarbiausia, kad laiminga.

@Martynute malonu susipažinti, abu bendravardžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, NTQ parašė:

Image reverse search parodo, kad nuotrauka nėra paimta iš google ar soc. tinklų. Jeigu ir fake, tai auką turbūt pažįsta šis asmuo. Bet pabūkime pozityvūs, gal ir tikra.

A little bit chubby, neslepia žmogus. Svarbiausia, kad laiminga.

@Martynute malonu susipažinti, abu bendravardžiai.

Tu irgi Martynute ? malonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, fergucas parašė:

Tu irgi Martynute ? malonu

Vardas: Martyna

Pridėk „s“ raidę pagal lytį ir gausi atsakymą. Kompiuteris gabesnis nei tu. Nors turbūt sarkastiškai parašei (bent tikiuosi).

Redaguota , nario NTQ
*raidę vietoj raidė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Arvydas.exe parašė:

Nejaugi Jūs nematote, kad čia ant juoko sukūrta anketa? Zodiako ženklas svarstyklės :D Mėgstu pavalgyti, ir t.t... 

Na, net nežinau, kaip pavadinti tokius kaip jus... Visu pirma aš gimusi spalio 19d. tai pagalvok gerai prieš rašant. Antra nematau nieko blogo, jeigu žmogus mėgsta pavalgyti. 

 

prieš 8 valandas(-ų), taki parašė:

Laisvalaikiu tik valgai? ;D ;D Turėtų būti smagus gyvenimas, kai daugiau nieko neveiki, tik valgai :D:D 

O tu nemėgsti valgyti ar gyveni ant monitoriaus spinduliuojamos šviesos?

 

prieš 7 valandas(-ų), NTQ parašė:

Image reverse search parodo, kad nuotrauka nėra paimta iš google ar soc. tinklų. Jeigu ir fake, tai auką turbūt pažįsta šis asmuo. Bet pabūkime pozityvūs, gal ir tikra.

A little bit chubby, neslepia žmogus. Svarbiausia, kad laiminga.

@Martynute malonu susipažinti, abu bendravardžiai.

"Auka" matomai mėgsti žiūrėti sąmokslo teorijas, kad tokios durnos mintys kyla. 

 

prieš 7 valandas(-ų), arturka420 parašė:

tikra bačka

Malonu.

 

prieš 6 valandas(-ų), Lukas_Zip parašė:

Pasišaipimas iš saves

Tai parodo ant kiek esi morališkai tuščias žmogus. Jeigu aš esu ne tokia, kaip yra nustatyti tavo standartai. Tada reiškia, kad aš šaipausi iš savęs. Įdomu būtų pamatyti pati ponaiti...

 

prieš 5 valandas(-ų), Eskriwa parašė:

Sveika, malonu susipažinti :) 

Malonu ir man!

Redaguota , nario Martynute
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Martynute parašė:

O tu nemėgsti valgyti ar gyveni ant monitoriaus spinduliuojamos šviesos?

Aš turiu labai daug pomėgių ;D Nuo sportinių šokių iki vr žaidimų, itin platus asortimentas! ;D Niekada nerašyčiau, kad "mano laisvalaikio veikla: TIK noras valgyti" ;D ;D Turiu nuojautą, kad ši tema sukurta visiškai "ant durniaus" 13-15 metų mažvaikio kuris siekia dėmesio savo "solidžiu humoro jausmu" ;D

Kaip save pristatai ir kaip apie save tai pateiki kitiems - toks ir pats esi ;D Jeigu žmogui yra linksma, kad jis mėgsta valgyti, tariamas zodiakas svarstyklės ir apkūnaus asmens nuotrauka, kuri  randama internete, tai te būnie! ;D Man visiškai dzin

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Martynute parašė:

"Auka" matomai mėgsti žiūrėti sąmokslo teorijas, kad tokios durnos mintys kyla. 

Jeigu kitas žmogus pasinaudoja tavo tapatybe, tai ir esi auka. Tas pats legalumo klausime. Nelabai suprantu, prieš ką čia nori pasirodyti. Džiaukis, kad žmonės žiūri skeptiškai, o ne priima viską ką pamato. Kitaip pasitelkus tavo tapatybe, galėtų lengvai sužlugdyti reputaciją.

Su tokiu bendravimu toli neisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinant jog visuomenė turi standartus, nereikia tikėtis, jog visi sakys, labas, tu faina. Anyways, welcome, šiltai ir jaukiai įsikurk čia, o dėl valgymo, if it makes you happy, tada okay, tačiau kontrolė turėtų būt, pomėgio valgyt nepaversi darbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...