Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Perku Netflix, spotify paskyras


Monaliza

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, taki parašė:
  1. susikuri paskyrą
  2. pridedi visa
  3. naudojiesi 27 dienas
  4. atsisakai po 27 dienų prenumeratos
  5. susikuri paskyrą
  6. kartoji 2, 3, 4, 5

taip darau jau jau beveik 1.5 metų. nemokėjau nei cento

VXhoxY0.png

Lygiai tas pats ir su Spotify

Su tapacia kortele aina taip daryt kas karta? Maniau kad antra karta trialo neleis pasiimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Yankee parašė:

Su tapacia kortele aina taip daryt kas karta? Maniau kad antra karta trialo neleis pasiimt.

Atsisakant prenumeratos, parašai į support kad pašalintų visus tavo mokėjimo būdus. Vieną kortelę gali en kartų, tik neleis naudoti jos ant to paties įrenginio. Netflix neturi draudimų ant ip, jie turi draudimą ant įrenginių. Tarkim tu namuose turi 3 telefonus ir du kompiuterius, ir tarkim 2 planšetės, tai tu gali padaryti 7 registracijas - 7 menesius naudokis netflix nemokamai. užtenka tik registracijos ir gali po to naudotis bet kokiu įrenginiu

12 minutes prieš, BBG parašė:

Bent man toks dalykas neveikia

 

aš su ta pačia mastercard padariau 11 registracijų, tai kodėl man veikia?

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

Atsisakant prenumeratos, parašai į support kad pašalintų visos tavo mokėjimo būdus. Vieną kortele gali en kartų, tik neleis naudoti jos ant to paties įrenginio. Netflix neturi draudimų ant ip, jie turi draudimą ant įrenginių. Tarkim tu namuose turi 3 telefonus ir du kompiuterius, ir tarkim 2 planšetės, tai tu gali padaryti 7 registracijas - 7 menesius naudokis netflix nemokamai. užtenka tik registracijos ir gali po to naudotis bet kokiu įrenginiu

aš su ta pačia mastercard padariau 11 registracijų, tai kodėl man veikia?

Nežinau kodėl tau veikia, man su visa neveikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Šiap yra @Tmaster prideda prie spotify šeimos, pats naudojuosi jau 2mėnesius esu labai patenkintas 10eur pusmečiui

Jis daro ta pati ką ir ruskiai už 2 eurus pusėi metų ar net daugiau, tai koks tolkas jam mokėti 10 eurų už pusmetį?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Kiek yra pigiau tau ? Gaučiau netflix acc tą premium, spotify ant tavo acc eitų padaryti arba kitą gauti

Na seniau už spotify ~7€ mokėdavau mėnesiui, o dabar nusipirkau už 5€ metam tai jau geriau pataupyt manau:)

prieš 17 valandas(-ų), Yankee parašė:

Su tapacia kortele aina taip daryt kas karta? Maniau kad antra karta trialo neleis pasiimt.

Neina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-14 13:06, taki parašė:

Atsisakant prenumeratos, parašai į support kad pašalintų visus tavo mokėjimo būdus. Vieną kortelę gali en kartų, tik neleis naudoti jos ant to paties įrenginio. Netflix neturi draudimų ant ip, jie turi draudimą ant įrenginių. Tarkim tu namuose turi 3 telefonus ir du kompiuterius, ir tarkim 2 planšetės, tai tu gali padaryti 7 registracijas - 7 menesius naudokis netflix nemokamai. užtenka tik registracijos ir gali po to naudotis bet kokiu įrenginiu

Labai daug pislevos cia del to trialo. Geriau tiesiog naudot virtual credit cardus is revoluto ar yandex (Ar kitu tiekeju) Ir imt trialus tokiu budu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-14 21:03, E3ikaZ parašė:

Šiap yra @Tmaster prideda prie spotify šeimos, pats naudojuosi jau 2mėnesius esu labai patenkintas 10eur pusmečiui

Ačiū už rekomendaciją :)

Jei kas norit prisijungti prie šeimos, rašykit man. Visa naujausia info apie dabartinį šeimos statusą čia /t410667/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), BBG parašė:

Na taip tu išskirtinis ir pats protingiausias, visas pasaulis palyginus su tavim durnių laivas

Nu tu ir bukas ;D prie ko čia tas pasaulis ;DDD reddit'e yra per 10,000 komentarų apie tai ir daugybė temų ;D 100tai pamokų youtube kanaluose apie tai, visiems žinomas šis dalykas jau en metų ;D ;D aš net buvau nustebęs kad dar yra žmonių, kurie moka pinigus už netflix omg ;DDD

prieš 14 valandas(-ų), Yankee parašė:

Labai daug pislevos cia del to trialo. Geriau tiesiog naudot virtual credit cardus is revoluto ar yandex (Ar kitu tiekeju) Ir imt trialus tokiu budu.

1. registracija truks mažiau nei 30 sec

2. parašymas į support truks mažiau nei 30 sec.

3. Jeigu 1 min yra daug, tuo met registruokis ten per tinklapius kažkokius, jeigu sugebėsi viską padaryti per 1 min. tada bravo! ;D

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...