Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problemos su Tele2 internetu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi everyone. Iš karto paminėsiu, kad problema jau yra seniai, o ne karantino laikotarpiu. Šeima naudoja Tele2 4G internetą. Iš pradžių jis buvo tiesiog idealus, labai didelė sparta, neriboti duomenys. Atsimenu, kai matavom greitį, buvo apie 70-80 Mbps, WiFi naudojo keli įrenginiai ir nebuvo svarbu ar kas nors žaisdavo kokį online žaidimą ir kartu žiūrėjo YT video. O dabar, pamatavęs pastebėjau, kad greitis siekia vos ne vos 4 Mbps, nors planas toks pats ir nepasikeitė. Patys Tele2 tvirtina, kad viskas su įrenginiais ir t.t. yra kuo puikiausiai, na bet akivaizdu, kad nieko gero. Ryšį rodo stiprų, 4/5 padalų. Dabar žaidi kad ir eilinį CSGO matchą ir užtenka, kad vienas namiškis pradėtų žiūrėti video ir vsio, 600-700 Ping ir nebeįmanoma nieko padaryti. Arba net žiūrėti YouTube tenka dažniausiai su 480p (Yes, rimtai.). Wot the fuck? Gal kas esat susidūrę su problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu gyveni Kaune, tai siūlau https://www.k-sistemos.lt/ tiekėją.

Sėdžiu su 1 gbps (oficialiai), o įrenginiai 5 GHz laisvai ima 860 Mbps, t. y. telefonas. Jokių trikdžių, nepriklausomai nuo dienos laikotarpio ar kiek naudojasi.

Pasijungęs routerį, o iš dar 4 laidus. Visų greitis vienodas, maksimalus.

9 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Asmeniškai kiek turėjau problemų iš jų visada sutvarkydavo laiku. Planas neriboti GB. Piko metu turiu ~40mbps, diena siekia 100mbps.. Siūlau juos apkraudinėt skundais ir tiek :)

 9190656424.png

Čia vakar 10h ryte

 9181418214.png

Šiti greičio matuokliai nerodo tiksliai dėl didelės paklaidos. Tik programinė įranga mato tikslius duomenis. Naršyklėje realaus greičio niekada nematysi. O į Android siųstis programą, kad pamatyti greitį yra kvaila, nes tavo telefone ši informacija yra pateikiama. Tiesiog reikia atsidaryti Wi-Fi nustatymus, pasirinkti prie kurio prisijungęs ir rodys.

Duomenų srauto (mobilieji duomenys) irgi matai nustatymuose arba per hidden meniu (tiksliai neprisimenu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, NTQ parašė:

Jeigu gyveni Kaune, tai siūlau https://www.k-sistemos.lt/ tiekėją.

Sėdžiu su 1 gbps (oficialiai), o įrenginiai 5 GHz laisvai ima 860 Mbps, t. y. telefonas. Jokių trikdžių, nepriklausomai nuo dienos laikotarpio ar kiek naudojasi.

Pasijungęs routerį, o iš dar 4 laidus. Visų greitis vienodas, maksimalus.

Šiti greičio matuokliai nerodo tiksliai dėl didelės paklaidos. Tik programinė įranga mato tikslius duomenis. Naršyklėje realaus greičio niekada nematysi. O į Android siųstis programą, kad pamatyti greitį yra kvaila, nes tavo telefone ši informacija yra pateikiama. Tiesiog reikia atsidaryti Wi-Fi nustatymus, pasirinkti prie kurio prisijungęs ir rodys.

Duomenų srauto (mobilieji duomenys) irgi matai nustatymuose arba per hidden meniu (tiksliai neprisimenu).

Na nėra pas mane ant huawei routerio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Asmeniškai kiek turėjau problemų iš jų visada sutvarkydavo laiku. Planas neriboti GB. Piko metu turiu ~40mbps, diena siekia 100mbps.. Siūlau juos apkraudinėt skundais ir tiek :)

 9190656424.png

Čia vakar 10h ryte

 9181418214.png

Matyt, reikės skundais juos apšert.. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rebootint modema reikia kol gauni gereresni IP su didesniu greiciu, kadangi cia tas internetas eina is mobilaus tinklo tai jis nera stabilus, kai daugiau zmoniu naudojasi internetu tai automatiskai ir tau greitis mazeja del apkrovos, vyksta ir atbulai (naktimis pasiekia greicius kuriuos retai pamatai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Zero Two parašė:

rebootint modema reikia kol gauni gereresni IP su didesniu greiciu, kadangi cia tas internetas eina is mobilaus tinklo tai jis nera stabilus, kai daugiau zmoniu naudojasi internetu tai automatiskai ir tau greitis mazeja del apkrovos, vyksta ir atbulai (naktimis pasiekia greicius kuriuos retai pamatai)

Paaiškink man durnam šitą plačiau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Zero Two parašė:

rebootint modema reikia kol gauni gereresni IP su didesniu greiciu, kadangi cia tas internetas eina is mobilaus tinklo tai jis nera stabilus, kai daugiau zmoniu naudojasi internetu tai automatiskai ir tau greitis mazeja del apkrovos, vyksta ir atbulai (naktimis pasiekia greicius kuriuos retai pamatai)

Bet gerai , o ką man pvž daryti. Aš nakti tokių laiku 02:54 https://prnt.sc/rnj113 upload'as dabar žinau dėl ko žemas bet neėsme. Bet kai diena kai visi atsikelia tu net negali normaliai parašyt žinutes , nei pažaist , nei pakalbėt. Tai ką to atvėjų man daryt?. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Bet gerai , o ką man pvž daryti. Aš nakti tokių laiku 02:54 https://prnt.sc/rnj113 upload'as dabar žinau dėl ko žemas bet neėsme. Bet kai diena kai visi atsikelia tu net negali normaliai parašyt žinutes , nei pažaist , nei pakalbėt. Tai ką to atvėjų man daryt?. :D 

Keist ISP??

prieš 11 valandas(-ų), Ipexas parašė:

nusipirkit ryšio stiprintuvą, man padėjo išlaikyt pastovų interneto greitį, o šiaip bėdų neturiu tikriausiai nes pora žmonių tik tenaudoja ?

man užtenka kai ~40mbps apkrovos metu tempia, ir diena 100mbps

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...