Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pawn paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1468 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveika supergames publika, nusprendžiau padėti jums išspręsti problemas kilusias su serveriu. Dirbu kokybiškai, tad su paslaugų konkretumu problemų nebus. Su sa-mp esu jau daugiau kaip 10 metų. Tai gi prieikime prie konkretumo ką aš jums siūlau:

 

Script klaidų taisymas, redagavimas, papildymas.


Script optimizacija, tobulinimas.
Script kūrimas pagal poreikį.
Įvairių kitokių klaidų tvarkymas.
Komandų vertimas į/iš ZCMD, YCMD, FCMD, DCMD.
Įvairūs kitokie kodavimo darbai.
 

O čia nuorodų sąrašas, dėl kurių galėsite susidaryti nuomonę apie mane, dauguma jos senokos, nes po to viešai savo darbais nebesidalinau:
 

Taip pat radau viena video mano kurtos sistemėlės:

Susisiekti su manimi galite pm žinute, bet labiau rekomenduoju discord kontaktu (Stuneris TheChrisys#1072). Dėl kainos taip pat pakalbėsime privačiau, bendradarbiaudami. Geros likusios dienos.


 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1468 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...