Peršokti į turinį

Funkcija random ir gudrybė


Stuneris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šioje pamokoje papasakosiu apie funkciją random ir kaip ją būtų galima pakoreguoti, jog galėtumėte nustatyti nuo - iki, o ne tik iki.

 

Parametrai:

 

max - maksimalus skaičius iki kurio bus išrenkamas atsitiktinis skaičius.

 

Pavyzdys:

printf("%i", random(10));

Šio kodo dėka jūsų konsolėje bus išspausdintas atsitiktinis skaičius iki 10.

 

Dabar, kaip ir minėjau, galima paredagavus nustatyti ir nuo. Viskas atrodytų taip:

printf("%i", random(10-5)+5);

Šiuo atveju jums atspausdins skaičių nuo 5 iki 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo esu ir pats sukūręs temą apie šią funkciją. Tačiau atrodo minimalaus skaičiaus nepaminėjau. 

 

Esi pats išleidęs temą apie optimizacijas, nors tai yra LABAI maža smulkmena(ir patogumas) kam kompiliatoriui skaičiuoti tai ką gali paduoti suskaičiuotą, aš apie "10-5"(nebent tai pavyzdžio tikslais)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo esu ir pats sukūręs temą apie šią funkciją. Tačiau atrodo minimalaus skaičiaus nepaminėjau. 

 

Esi pats išleidęs temą apie optimizacijas, nors tai yra LABAI maža smulkmena(ir patogumas) kam kompiliatoriui skaičiuoti tai ką gali paduoti suskaičiuotą, aš apie "10-5"(nebent tai pavyzdžio tikslais)

Visiškai tau pritariu, bet aš taip parašiau, kad naujokai geriau suprastu kaip tai gaunasi, o patyrusiems ir taip nereikės tokios pamokos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai tau pritariu, bet aš taip parašiau, kad naujokai geriau suprastu kaip tai gaunasi, o patyrusiems ir taip nereikės tokios pamokos.

Ah(nekentinta įžeisti,jeigu tai padariau) tu kaip matau šiame forume dar naujas, greitu metu suprasi kad vienintelis dalykas kurio nori naujokai yra kodas.... Jiems nesvarbu kaip kas veikia ar kodėl, jiems svarbu kad kodas veiktų nukopijavus į savo GRP4.0. 

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki šioje pamokoje papasakosiu apie funkciją random ir kaip ją būtų galima pakoreguoti, jog galėtumėte nustatyti nuo - iki, o ne tik iki.

 

Parametrai:

 

max - maksimalus skaičius iki kurio bus išrenkamas atsitiktinis skaičius.

 

Pavyzdys:

printf("%i", random(10));

Šio kodo dėka jūsų konsolėje bus išspausdintas atsitiktinis skaičius iki 10.

 

Dabar, kaip ir minėjau, galima paredagavus nustatyti ir nuo. Viskas atrodytų taip:

printf("%i", random(10-5)+5);

Šiuo atveju jums atspausdins skaičių nuo 5 iki 10.

 

*cough* printf("%i", random(10-5) + 5; *cough*

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ah(nekentinta įžeisti,jeigu tai padariau) tu kaip matau šiame forume dar naujas, greitu metu suprasi kad vienintelis dalykas kurio nori naujokai yra kodas.... Jiems nesvarbu kaip kas veikia ar kodėl, jiems svarbu kad kodas veiktų nukopijavus į savo GRP4.0.

Pataisysiu, LTG ir pan. Naujokai GRP4 nenaudoja.

Tai kaip suprantu vietoj random( 10-5 ) + 5 galima rašyti random( 5 ) + 5, taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ah(nekentinta įžeisti,jeigu tai padariau) tu kaip matau šiame forume dar naujas, greitu metu suprasi kad vienintelis dalykas kurio nori naujokai yra kodas.... Jiems nesvarbu kaip kas veikia ar kodėl, jiems svarbu kad kodas veiktų nukopijavus į savo GRP4.0. 

Toli gražu aš nenaujokas, tiesiog aš visada buvau linkęs daryti kuo suprantamesnį kodą, pamoką ar ką kitą, jei tai yra skirtą ne komerciniam naudojimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Manau jis turėjo omeny, kad esi naujokas šiame forume.

Aš būtent taip pat pagalvojau. Todėl ir pasakiau, kad nesu naujokas šiame forume. Ponas Blacky puikiai mane pažįsta ir žino, kad aš ne naujokas esu šiame forume. Jame esu jau daugybe metų.

Redaguota , nario Virtual Idea
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*cough* printf("%i", random(10-5) + 5; *cough*

Kaip tik apie tai kalba ir ėjo.

 

Hm. Nice. Ištikro smagu, kad į foruma renkasi civilizuoti, su reikalu ateja žmones, malonu :)

Dar vienas žmogelis galintis pasakyti, kad aš jau senas šio forumo dalyvis, nes taip pat gerai mane pažįsta. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...