Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas KOMANDOS/SCRIPTERIO


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Minde_Audi parašė:

Nesuprantu kas Jums negerai, neturėjau laiko atrašyti tai jis eina niekinti viešai, Nu taip tebūnie :D

Paaiškink man, koks tikslas Tau eiti čia ir kelti mano pranešimus? 
Tai yra žmogaus neturėjimas ką veikti. 

O aš manau, kad žmogus kaip tik turi tikslą čia eiti ir išreikšti savo nuomonę, visgi čia yra diskusijų forumas, o bėję visi jo pastebėjimai yra teisingi, visas projekto darbas ir prasideda nuo vizijos, sistemų įdėjų ir kitų dalykų kurie ir yra visas pamatas, o turėti .lt domeną ir VPS hostingą tikrai neužtenką norint sukurti rimtą projektą, kadangi sa-mp žaidimas nėra toks populerus kaip buvo 2010-2015 metų tarpę, žmogus normaliai uždavė klausimus į kuriuos nesugebėjai atsakyti, o dabar tiesiog pasiteisinimas kad neturėjai laiko ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

O aš manau, kad žmogus kaip tik turi tikslą čia eiti ir išreikšti savo nuomonę, visgi čia yra diskusijų forumas, o bėję visi jo pastebėjimai yra teisingi, visas projekto darbas ir prasideda nuo vizijos, sistemų įdėjų ir kitų dalykų kurie ir yra visas pamatas, o turėti .lt domeną ir VPS hostingą tikrai neužtenką norint sukurti rimtą projektą, kadangi sa-mp žaidimas nėra toks populerus kaip buvo 2010-2015 metų tarpę, žmogus normaliai uždavė klausimus į kuriuos nesugebėjai atsakyti, o dabar tiesiog pasiteisinimas kad neturėjai laiko ;)

Rašiau, kad pirmą kartą ieškau tokio žmogaus ir nežinau kaip protingai atsakyti į Jo užduotus klausimus. Beje, po to neturėjau laiko, bet tebūnie, jeigu jau tema papildyta, taigi papieškim, kaip aš nemoku atsakyti į užduotus klausimus. :) Turi tikslą eiti, nematau vietos kurioje aš jam draudžiau, tik nematau tikslo, jei nesu toks jau patyręs, jog eiti po kiekvienu mano post'u ir šmeižti.

Redaguota , nario Minde_Audi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Minde_Audi parašė:

Rašiau, kad pirmą kartą ieškau tokio žmogaus ir nežinau kaip protingai atsakyti į Jo užduotus klausimus. Beje, po to neturėjau laiko, bet tebūnie, jeigu jau tema papildyta, taigi papieškim, kaip aš nemoku atsakyti į užduotus klausimus. :) Turi tikslą eiti, nematau vietos kurioje aš jam uždraudžiau tik nematau tikslo, jei esu toks jau patyręs, jog eiti po kiekvienu mano post'u ir šmeižti.

O ties kuria vietą tavę šmeižia? tiesiog vysta diskusija ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Minde_Audi parašė:

Mano nuomone , tai šmeižimas.

 

Prieš 1 valandą, Stuneris parašė:

Nežinau kaip jis planuoja susirasti komandos narį, negali pasakyti ar neturi idėjos ir vizijos.

Net jis sako kad arba negali arba neturi, niekas tavęs nei šmeižė, nei kaltino kažkuo tik išreiškė savo nuomonę apie tavę ir niekur nieko blogo nepasakė tai manau tiesiog reikėtu biški kritiką išmokti priimti, bet čia tikrai ne man kažką mokyti, tiesiog kaip ir kiti galiu išreikšti savo nuomonę, bei pastebėjimą kad viskas prasideda nuo vizijos ir įdėju, tai pirmiausia mano manymu tau reikėtu būtent ties ten padirbėti ir gerai pagalvoti kad kai kitas paprašys tokios informacijos turėtum ką atsakyti ir pasakoti apie savo projekto planus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

 

Net jis sako kad arba negali arba neturi, niekas tavęs nei šmeižė, nei kaltino kažkuo tik išreiškė savo nuomonę apie tavę ir niekur nieko blogo nepasakė tai manau tiesiog reikėtu biški kritiką išmokti priimti, bet čia tikrai ne man kažką mokyti, tiesiog kaip ir kiti galiu išreikšti savo nuomonę, bei pastebėjimą kad viskas prasideda nuo vizijos ir įdėju, tai pirmiausia mano manymu tau reikėtu būtent ties ten padirbėti ir gerai pagalvoti kad kai kitas paprašys tokios informacijos turėtum ką atsakyti ir pasakoti apie savo projekto planus.

Taip, kritiką priimti man sunku. Tiesiog kartais reikia patylėti. + dėkui už smulkius patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šį asmenybė neadekvati :) 
- Klausia visko daug ir nori visko nemokamai, pradžiai atrodys normalus pasirodys jo kitą puse mordos. 
- Nepagarbus ir aplamai su juo reikalu neapsimoka turėti ;) 
Minde, jei kažką blogo pasakysiau sakyk. Įkelsiu Discord'o chat'us :) 

Pagal pasakyma reiškia tiesa sakiau :) 
FFJd32J.png

Redaguota , nario xGlory
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...