Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas(-a) atvykęs(-usi) į mano grafikos parduotuvę, šioje parduotuvėje gali užsisakyti norimą GFX darbą pagal norus / poreikius [SARG.LT PROJEKTUI / PROJEKTO TIKSLAMS] :)

 

Informacija / Taisyklės:

 

1. Darbai atliekami per 24 valandas nuo jūsų paskelbtos anketos;

2. Atsiskaityti už darbą privalote iškart, kai jį gaunate (kitaip būsite įtrauktas į juodąjį sąrašą ir daugiau iš manęs niekada negalėsite nieko nusipirkti arba kitą kartą perkant kaina bus dviguba)

3. Per akcijas - darbai yra nemokami;

4. Būtina užpildyti anketą ir pateikti visus atsakymus į užduotus klausimus;

 

Kainoraštis:

 

1. Logotipas - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 5,000,000, maksimali kaina 20,000,000)

2. Avataras - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 5,000,000, maksimali kaina 20,000,000)

3. Parašas - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 5,000,000, maksimali kaina 20,000,000)

4. Viršelio nuotrauka - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 5,000,000, maksimali kaina 50,000,000)

5. Frag movie (ilgas, trumpas, su efektais arba be efektų) - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 50,000,000, maksimali kaina 500,000,000)

6. Pristatomasis projekto filmukas (ilgas, trumpas, su efektais arba be efektų) - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 50,000,000, maksimali kaina 500,000,000 bet gali būti ir šiek tiek didesnė, priklausomai kokio jums reikės ir kiek laiko užtruksiu jį daryti)

7. Darbo rangai - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 10,000,000, maksimali kaina 20,000,000)

8. Banner'is - Priklausomai kokio norite, kainą susitarsime privačiai. (Minimali kaina 7,500,000, maksimali kaina 20,000,000)

9. Didelis kiekis parašų - Parašykite AŽ.

10. Web dizainai (Galimas ir tvarkingas įkėlimas į jūsų norimą forumą / sulietuvinimas ir kiti darbai su web) - Minimali kaina 100,000,000, maksimali kaina 1B (Dėl dizainų anketos nebus, jei reikia - parašykite AŽ)

Kiti darbai - Parašykite AŽ.

 

Anketa:

 

1. Jūsų nick žaidime?

2. Darbo tipas:

3. Norimas paveikslėlis ant kurio daryti jūsų norimą užrašą bei redaguoti patį paveikslėlį  (galiu parinkti ir savo paveikslėlį):

4. Darbo apibūdinimas (kas turi būti vaizduojama jūsų nurodytame paveikslėlyje):

5. Ar sutinkate laikytis kainoraščio?

 

Anketa (frag movie / pristatomasis projekto filmukas):

 

1. Jūsų nick žaidime?

2. Kokio tipo norite frag movie / pristatomojo projekto filmuko (ilgas, trumpas (koks maždaug laikas), su efektais arba be efektų)?

3. Kokio norite užrašo prieš prasidedant vaizdo klipui (jei nenorite, dedate -)?

4. Kokio tipo frag movie, iš vienos demo ar iš kelių, bei, jei yra tame demo keli žmonės ar norite, jog prie kiekvieno momento šone būtų rodomas žaidėjo nick?

5. Ar sutinkate laikytis kainoraščio?
 

Juodasis sąrašas:

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

Jeigu padarysiu kokią žioplą klaidą - visada prisiimu atsakomybę, rašykite asmeninę žinutę ir tai bus ištaisyta nemokamai.

Iškart pasakau, jog, kai kuriuose įdėta daugiau darbo, daręs su programomis, o kai kurie daryti per tam tikras internetines svetaines, jei reikia labai paprastų darbų, tai galima tiesiog per ten padaryti, o po to sutvarkyti / padaryti normalų GFX darbą pasinaudojant programomis :P.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, koks jums point'as komentuot, jei jums tai visiškai neįdomu / tai jūsų nedomina? Praeinat sau temą ramiai ir viskas, o ne rašot kažkokius vėjus, jog komedija, ne čia pataikiau ir t.t, jezz... atsigaukit truputuką vaikiukai, daug kam reikia tokių paslaugų ką aš suteikiu, o čia yra forumas kuriame yra visokių žaidimų tipų temų, tai lankosi nemažai ir SARG.LT žaidėjų arba bent kas žaidė / turi draugų kas žaidžia ir jiems praneš apie mano teikiamas paslaugas, o dėl pavyzdžių, tai aš jų prie savęs neturiu, tik ant kito kompiuterio, o jo šiuo metu negaliu gauti, jei reikės žmogui pirmą darbą atliksiu nemokamai, nors realiai, tai aš pirmą darbą atlieku, jei tinka - susimoka, jei netinka - darau, kol tiks :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, N.1 parašė:

Aš nesuprantu, koks jums point'as komentuot, jei jums tai visiškai neįdomu / tai jūsų nedomina? Praeinat sau temą ramiai ir viskas, o ne rašot kažkokius vėjus, jog komedija, ne čia pataikiau ir t.t, jezz... atsigaukit truputuką vaikiukai, daug kam reikia tokių paslaugų ką aš suteikiu, o čia yra forumas kuriame yra visokių žaidimų tipų temų, tai lankosi nemažai ir SARG.LT žaidėjų arba bent kas žaidė / turi draugų kas žaidžia ir jiems praneš apie mano teikiamas paslaugas, o dėl pavyzdžių, tai aš jų prie savęs neturiu, tik ant kito kompiuterio, o jo šiuo metu negaliu gauti, jei reikės žmogui pirmą darbą atliksiu nemokamai, nors realiai, tai aš pirmą darbą atlieku, jei tinka - susimoka, jei netinka - darau, kol tiks :).

Jų nuomone pagal juos yra labai svarbi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, N.1 parašė:

Aš nesuprantu, koks jums point'as komentuot, jei jums tai visiškai neįdomu / tai jūsų nedomina? Praeinat sau temą ramiai ir viskas, o ne rašot kažkokius vėjus, jog komedija, ne čia pataikiau ir t.t, jezz... atsigaukit truputuką vaikiukai, daug kam reikia tokių paslaugų ką aš suteikiu, o čia yra forumas kuriame yra visokių žaidimų tipų temų, tai lankosi nemažai ir SARG.LT žaidėjų arba bent kas žaidė / turi draugų kas žaidžia ir jiems praneš apie mano teikiamas paslaugas, o dėl pavyzdžių, tai aš jų prie savęs neturiu, tik ant kito kompiuterio, o jo šiuo metu negaliu gauti, jei reikės žmogui pirmą darbą atliksiu nemokamai, nors realiai, tai aš pirmą darbą atlieku, jei tinka - susimoka, jei netinka - darau, kol tiks :).

Cia diskusiju forumas o ne parduotuviu tinklas. Sukurei tema ne vietoje - gavai komentaru. Jei nesugebi priimt kritikos is zmoniu kurie bent kazka moka ir supranta kam yra DISKUSIJU forumas, tai gali grizt atgal i ta sargo foruma. Speju ten uzbanintas busi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, nebestumk gerai parašė:

Cia diskusiju forumas o ne parduotuviu tinklas. Sukurei tema ne vietoje - gavai komentaru. Jei nesugebi priimt kritikos is zmoniu kurie bent kazka moka ir supranta kam yra DISKUSIJU forumas, tai gali grizt atgal i ta sargo foruma. Speju ten uzbanintas busi

Visų pirma, taip, diskusijų forumas, bet tema susijusi su pardavimu, čia ne kažkokia diskusija, kaip ir kitas žmogus sakė, būtų kažkas su CSGO susiję, niekas nieko nesakytų, nes dabar matai samp'ą visi hate'ina, juokinat jūs mane, sakai čia nesugebu priimti kritikos iš žmonių kur kažką moka ir supranta kam yra diskusijų forumas? Seniuk, aš pats daug ką moku ir tai kokias čia paslaugas suteikiu, tai nėra mano aukštumos, užsiimu dar ir kita veikla ir atlieku kitokius darbus žmonėms, jei tik paprašo už tam tikrą, padorią kainą, o forumų pats esu turėjęs ne vieną ir ne du, kūręs kitiems, tai žinau kas yra DISKUSIJA ir kaip ji vyksta, o šioje temoje nėt nėra tikslo diskutuot, nes čia mano GFX dizainerio anketa, kodėl ne vieta čia man tai kelti? GFX paslaugos, nesvarbu ar aš imu pinigus už tai ar kitą valiutą.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, nebestumk gerai parašė:

Cia diskusiju forumas o ne parduotuviu tinklas. Sukurei tema ne vietoje - gavai komentaru. Jei nesugebi priimt kritikos is zmoniu kurie bent kazka moka ir supranta kam yra DISKUSIJU forumas, tai gali grizt atgal i ta sargo foruma. Speju ten uzbanintas busi

Žmogau, daug kas čia teikia GFX paslaugas, visi turi teisę jas teikti. Čia nėra vien tik diskusijų forumas, pamatyti čia galima visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), nebestumk gerai parašė:

Cia diskusiju forumas o ne parduotuviu tinklas. Sukurei tema ne vietoje - gavai komentaru. Jei nesugebi priimt kritikos is zmoniu kurie bent kazka moka ir supranta kam yra DISKUSIJU forumas, tai gali grizt atgal i ta sargo foruma. Speju ten uzbanintas busi

image.png.b78f07b12ae46a5216502ca10afff67e.png

Ką tavo nuomone, čia reikia diskutuoti? Forume yra daug skilčių, pagal visų poreikius ir žmonės gali laisvai skelbtis kur nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), N.1 parašė:

Visų pirma, taip, diskusijų forumas, bet tema susijusi su pardavimu, čia ne kažkokia diskusija, kaip ir kitas žmogus sakė, būtų kažkas su CSGO susiję, niekas nieko nesakytų, nes dabar matai samp'ą visi hate'ina, juokinat jūs mane, sakai čia nesugebu priimti kritikos iš žmonių kur kažką moka ir supranta kam yra diskusijų forumas? Seniuk, aš pats daug ką moku ir tai kokias čia paslaugas suteikiu, tai nėra mano aukštumos, užsiimu dar ir kita veikla ir atlieku kitokius darbus žmonėms, jei tik paprašo už tam tikrą, padorią kainą, o forumų pats esu turėjęs ne vieną ir ne du, kūręs kitiems, tai žinau kas yra DISKUSIJA ir kaip ji vyksta, o šioje temoje nėt nėra tikslo diskutuot, nes čia mano GFX dizainerio anketa, kodėl ne vieta čia man tai kelti? GFX paslaugos, nesvarbu ar aš imu pinigus už tai ar kitą valiutą.

Todel nes csgo neturi serveriu su ten skirta ir sukurta valiuta, csgo itemai yra bendrinis dalykas kuomet sargo milai yra TIK SARGO MILAI. Sargas turi savo foruma, tad ten ir kurk situos nevykusius darbus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įkišiu savo trigaršį nors jaučiu nereikėtų.

 

Kiek žinau Sarg projektas taip pat naudoja forumą ir taip pat turi GFX darbų skiltį. Kodėl nusprendei išvis kelti savo anketą čia, kur pagal tave vienintelis atsiskaitymo būdas yra Sarg žaidimo serverio virtuali valiuta.

Pasikartosiu su žmogumi, kuris rašė virš manęs, bet kiek gražiau ir brandžiau.

Net neatisdaręs sarg forumo galiu tikrai garantuoti, kad susilauksi didesnio klientų susidomėjimo ten įkėlęs savo temą arba pakėlęs į viršų nei nukopijavęs ir įklijavęs į čia.

Suprasčiau jei būtum išėmęs visą "sarg.lt" projekto reklamą ir parašęs, kad dirbi už sutartines kainas, bet kai tavo temą pagrįsta virtualios valiutos užsidirbimu visai kito projekto žaidime tai truputi komediška situacija išeina.

Tad nesistebėkit, kodėl žmonės pyksta ar dar kitaip aršiai komentuoja po tavo tema, o tuo labiau įrodyti savo tiesą, kad viskas čia gerai, nes nei vienas logiškai mąstantis žmogus neina į kitus puslapius ir nesiskelbia, kad kuriu grafikos darbus tik už "sarg.lt" projekto valiutą.

Na, o pabagai palinkėsiu geros kloties ir sėkmės dirbant už virtualią valiutą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, swede. parašė:

Įkišiu savo trigaršį nors jaučiu nereikėtų.

 

Kiek žinau Sarg projektas taip pat naudoja forumą ir taip pat turi GFX darbų skiltį. Kodėl nusprendei išvis kelti savo anketą čia, kur pagal tave vienintelis atsiskaitymo būdas yra Sarg žaidimo serverio virtuali valiuta.

Pasikartosiu su žmogumi, kuris rašė virš manęs, bet kiek gražiau ir brandžiau.

Net neatisdaręs sarg forumo galiu tikrai garantuoti, kad susilauksi didesnio klientų susidomėjimo ten įkėlęs savo temą arba pakėlęs į viršų nei nukopijavęs ir įklijavęs į čia.

Suprasčiau jei būtum išėmęs visą "sarg.lt" projekto reklamą ir parašęs, kad dirbi už sutartines kainas, bet kai tavo temą pagrįsta virtualios valiutos užsidirbimu visai kito projekto žaidime tai truputi komediška situacija išeina.

Tad nesistebėkit, kodėl žmonės pyksta ar dar kitaip aršiai komentuoja po tavo tema, o tuo labiau įrodyti savo tiesą, kad viskas čia gerai, nes nei vienas logiškai mąstantis žmogus neina į kitus puslapius ir nesiskelbia, kad kuriu grafikos darbus tik už "sarg.lt" projekto valiutą.

Na, o pabagai palinkėsiu geros kloties ir sėkmės dirbant už virtualią valiutą.

Gali būti variantas ,kad skilti gfx kur prižiūri moderatorius neaproovino jo darbus t.y neverti ar pnš , dėl to ir neleido pasiskelbt sarg'e

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...