Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Nupirkčiau unikalią SA-MP modifikaciją


Lukas_Zip

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nupirkčiau unikalią SA-MP SF modifikaciją, nedomina įvairus editai ar dar kažkas panašaus, reikalinga modifikaciją į kuria įdėjot daug pastangų ir pilnai paruoštą serverio paleidimui, taip pat turi būti SISTEMOS išskirtinės neeilines, domina tiktais rimti pardavėjai!

Biudžėtas: 800€

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vitalik3030 parašė:

800 per mažai turi įdėti dauk darbo jog už 800 parduoti kai gali pats pajungti ir padaryti projėkta ir už paslaugas daugiau uždirbtum :D

Pasiskaityk iš naujo, ir įsisavink į savo protą, kad nereikalingi man editai, jei mokėčiau skriptinti, tai aš tos temos ir nekurčiau, nereikia čia iš mažo burbulo pusti į dideli...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Lukas_Zip parašė:

Pasiskaityk iš naujo, ir įsisavink į savo protą, kad nereikalingi man editai, jei mokėčiau skriptinti, tai aš tos temos ir nekurčiau, nereikia čia iš mažo burbulo pusti į dideli...

Tai wtf kam pirkti modifikacija, paskui samdytis skripteri + jam dar saibos xDDDD, negeriau kad nuo 0 sukurtu? Nes jei projektas be atnaujinimu bus, nu nebent kaip karma nauji mapp darbai, komandu isemimas tai kzn xddd.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Mahart parašė:

Tai wtf kam pirkti modifikacija, paskui samdytis skripteri + jam dar saibos xDDDD, negeriau kad nuo 0 sukurtu? Nes jei projektas be atnaujinimu bus, nu nebent kaip karma nauji mapp darbai, komandu isemimas tai kzn xddd.. 

Dėl skripterio aš nesuku galvos, manau ir tai ne jūsų nosį, atėjau tiktais įsigyti modifikaciją unikalia, dėl skripterių ir kitu mano išlaidų manau nereikia sukti galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

„Unikali“, bei su „išskirtinėmis sistemomis“, o biudžetas viso labo tik 800€? Nebent mūsų supratimas kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“ labai jau skiriasi. :D

Grubiai skaičiuojant, pagal mano supratimą kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“, tai tokia modifikacija turėtų per pirmus mėnesius nešti bent nuo 300 iki 500 € / mėn. gryno pelno (priklausomai nuo paslaugų, kurios generuoja pelną). Tokios modifikacijos paruošimui reikėtų X metų laiko. Tad tavo siūloma suma atsipirktų per ~2 mėnesius jeigu sugebėtum protingai startuoti, o ne taip kaip kad kiti lenda su savo „skype“ botais į akis ar perka „reklamą“ pas visokius „r. kunigus“ ar „maybachus“.

Protingas ir sąžiningas žmogus už tokią sumą pinigų neparduodu modifikacijos. Mano nuomone kaina tokios modifikacijos turėtų būti: 300 € * X mėnesiai praleisti modifikacijos kūrimui = kaina.

Tai reiškia, jog savo siūlomą kainą padaugink bent minimum 5 kartus ir tada ieškok „unikalios“ ir su „išskirtinėmis“ sistemomis modifikacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, S'Jobs parašė:

„Unikali“, bei su „išskirtinėmis sistemomis“, o biudžetas viso labo tik 800€? Nebent mūsų supratimas kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“ labai jau skiriasi. :D

Grubiai skaičiuojant, pagal mano supratimą kas yra „unikalus“ ir „išskirtinis“, tai tokia modifikacija turėtų per pirmus mėnesius nešti bent nuo 300 iki 500 € / mėn. gryno pelno (priklausomai nuo paslaugų, kurios generuoja pelną). Tokios modifikacijos paruošimui reikėtų X metų laiko. Tad tavo siūloma suma atsipirktų per ~2 mėnesius jeigu sugebėtum protingai startuoti, o ne taip kaip kad kiti lenda su savo „skype“ botais į akis ar perka „reklamą“ pas visokius „r. kunigus“ ar „maybachus“.

Protingas ir sąžiningas žmogus už tokią sumą pinigų neparduodu modifikacijos. Mano nuomone kaina tokios modifikacijos turėtų būti: 300 € * X mėnesiai praleisti modifikacijos kūrimui = kaina.

Tai reiškia, jog savo siūlomą kainą padaugink bent minimum 5 kartus ir tada ieškok „unikalios“ ir su „išskirtinėmis“ sistemomis modifikacijos.

ne lietuvių nosiai, kalbu ne apie skripterius, o apie auditoriją pasiekt kažką su sampu. Kad ir naują serverį atidaryt, tiesiog jau esamų milžinų nelabai aplenks. O investuot keturženklę sumą nemanau ar tikrai būtų verta. Didesnė tikimybė užsidirbt yra investuojant kitur į marketingą ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1529 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...