Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[IEŠKAU] Ieškau SA:MP projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveiki,

iš temos pavadinimo supratote, kad ieškau projekto, prie kurio galėčiau prisidėti, turiu daug laisvo laiko, todėl norėčiau jį išnaudoti su nauda.

Trumpas prisistatymas:

Mano vardas Modestas, man yra 18 metų. Esu gana abipusiška (nemėgstu stoti į vieną pusę) ir skeptiška (visada pasitikslinu prieš pateikdamas nuosprendį) persona. Nemėgstu žmonių, kurie apsimeta tam tikros temos žinovais, bet neturi net menkiausio suvokimo, apie ką eina kalba. Taipogi esu gana nervingas asmuo. Ypatingai mėgstu pamąstymus bei diskusijas įvairiomis temomis. 

Ką aš galiu jums pasiūlyti?

  • Visokeriopa projekto priežiūrą, tiek forumo, tiek serverio;
  • Galiu pilnai paruošti forumą naudojimui, tiek varikliuko įrašymas, reikalingų įskiepių sujungimas, sulietuvinimas, tiek pačio forumo išvaizdą; ( pvz.: temų rašymas, analizės ir pan., kad būtų malonu akiai. )
  • Esu gan neblogas support'as, su kiekviena siela, galiu laisvai rasti bendrą kalbą, todėl, galėčiau lengvai padėti naujokams bei senbuviams;
  • Klaidų ieškojimas, idėjų siūlymas;
  • Reklamavimas, patirties šiame daug neturiu, bet nepatingėčiau parašyti gražu projekto aprašymą ir panašiai.

Ko aš ieškau?

  • Domina besikuriantis bei jau startavę projektai;
  • Visokios SARG ir t.t., kopijos nedomina;
  • Projekto administracija turi turėti projekto viziją bei motyvacija dirbėti prie jo;
  • Turėti domeną.

Susisiekimas:

  • Forumo A.Ž
  • Discord: wdviii#7736

 

Redaguota , nario frontier psychiatrist.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, • Denas • parašė:

Kodėl jūs vis dar naudojat šitą savoką? Čia man vienam tai skamba cringe ir vaikiškai? Gal tiesiog pradėkit vartot savokas sub-domenas ir domenas?

"Объяснение, для особо тупых" arba lietuviškai "Paaiškinimas, ypač kvailiems."

Nėra tikslo prisikabinėti prie tokio elementaraus dalyko, kaip kam patinka, taip tas ir rašo, trumpai ir aiškiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, frontier psychiatrist. parašė:

"Объяснение, для особо тупых" arba lietuviškai "Paaiškinimas, ypač kvailiems."

Nėra tikslo prisikabinėti prie tokio elementaraus dalyko, kaip kam patinka, taip tas ir rašo, trumpai ir aiškiai.

Tiesiog mano nuožiūra, šis pasakymas skamba vaikiškai ir jeigu ieškai rimto projekto, jie į tai atsižvelgs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, frontier psychiatrist. parašė:

"Объяснение, для особо тупых" arba lietuviškai "Paaiškinimas, ypač kvailiems."

Nėra tikslo prisikabinėti prie tokio elementaraus dalyko, kaip kam patinka, taip tas ir rašo, trumpai ir aiškiai.

Labai paprastas pastebėjimas, kaip ir rašė @• Denas •, jei projektas būtų orientuotas į užsienio rinką su .com ar .ru galūnėmis, tai jis jau neatitiktų tavo iškeltų reikalavimų. Geriau vartoti domeno apibrėžimą.

Redaguota , nario Lipalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Lipalas parašė:

Labai paprastas pastebėjimas, kaip ir rašė @• Denas •, jei projektas būtų orientuotas į užsienio rinką su .com ar .ru galūnėmis, tai jis jau neatitiktų tavo iškeltų reikalavimų. Geriau vartoti domeno apibrėžimą.

Ištaisiau, dėkui jums už kritiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, Gabison* parašė:

1. Prižiūrėt forumą ir serverį. Nu nuostabu. Prižiūrėt gali išrinkti administratoriai bei serverio savininkai, visiškai čia esi nenaudingas. 

2. Startavę projektai jau turi pilnai paruoštą forumą. Analizes ir kita rašo prižiūrėtojai tam tikrų skilčių bei moderatoriai. Ir vėl tu čia nenaudingas. 

3. Na ir vėl, naujokam padėt gali administratoriai.

4. Klaidas praneša projekto žaidėjai, idėjas siūlo irgi. Ir vėl nenaudingas. 

5. Na prie penkto net nebežinau ką pasakyt, nu nenaudingas vistiek.

Karoče, viską apibrėžiant ieškai kur gaut nemokamas pareigas, nu kaip sakant susigalvojai va, kad nori pareigų kokių, bet realiai nieko naudingo negali pasiūlyt. Nu į kokį šūdservį ar sarg kopiją galėsi eit, linkiu sėkmės. Joks rimtas projektas tavęs neims, nes tai ką tu čia surašei kuo gali būt naudingas nu realiai vapšė niekuo nenaudingas.

Neįsižeisk.

1. - Nevisi projektai turi išsirinkę administratorius, todėl, ši tema, taipogi skaitosi, kaip kandidatūrą. ( savininkai, nevisada turi laiko prižiūrėti viską. )

2. - Nesenai startavę projektai, turi forumą, tačiau nevisi ir nevisur jie atitinka žaidėjų poreikius, todėl, atsižvelgiant į kitų nuomonę, forumo išvaizdą galima būtų pakeisti. Aš daviau tik pavyzdį, kad galiu rašyti analizęs - būtų išrinktas prižiūrėtojas or something like that.

3. - Kaip ir minėjau, savininkai laiko gali neturėti, atsižvelgiant į kitus projektus, kur skundžiamasi, kad nuo administracijos 0 pagalbos. Taip pat, pasikartosiu, nevisuose projektuose yra išrinkti administratoriai.

4. - Tai buvo skirta nestartavusiam projektui, jog galiu priimti atsakomybę už modifikacijos klaidų ieškojimą bei idėjų siūlymą.

5. - Jeigu administracija yra užsiėmusi projekto modifikacija, jiems tikrais pravers ši pagalba.

Neįsižeidžiau, bet, kaip sakoma, "pagalis turi du galus", šansas 50/50, gali būti taip, kaip tu sakai bei galima pasisekti man ir bus taip, kaip aprašiau aš.

Redaguota , nario frontier psychiatrist.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Marrela parašė:

Koks tolkas ieškoti serverio? Geriau pradėtum kūrti savo , o ne ieškoti ir gaišintis laiką. Kadangi jaigu tu nori patekti į rimta projekta turi mokėti kažką rimto , o ne prižiurėti forume ar serverį. 

2020 žmonių dar protingu yra! Teisingi žodžiai įsakyti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau per jieškai per daug.
Žodžiu būtųm normalies palgalvojas šitos temos net čia nereikia tu gali tikrai nueiti per forumus ir parašyti savininkam lietuvoj tikrai nėra tiek daug serverių. Ir manau jeigu ir rastum tu pats ten nenorėtum dirbti dėl apleistos priežiūros ties serverių ir pastovių 0 online žaidėjų.

patarimas eik užpildyk į kokius moderatorius idėk pastangų parodyk kad esi vertas kažkuo geresnio
ir kilk po biški , o ne iškarto į paty viršu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Sv0ger parašė:

Manau per jieškai per daug.
Žodžiu būtųm normalies palgalvojas šitos temos net čia nereikia tu gali tikrai nueiti per forumus ir parašyti savininkam lietuvoj tikrai nėra tiek daug serverių. Ir manau jeigu ir rastum tu pats ten nenorėtum dirbti dėl apleistos priežiūros ties serverių ir pastovių 0 online žaidėjų.

patarimas eik užpildyk į kokius moderatorius idėk pastangų parodyk kad esi vertas kažkuo geresnio
ir kilk po biški , o ne iškarto į paty viršu :)

O tau reikėtų eiti pasimokinti lietuvių kalbos , o ne aiškinti kitiems ką jiems reikia daryti.

Redaguota , nario Marrela
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Marrela parašė:

Nu jaigu gyveni kitoje šalyje  , šitas dalykas suprantamą... :) 

Oi tu Marrela, Marrela, ką tik davei pizdy, jog išsitaisytų jis klaidas, o pats padarei klaidą ties žodžiu jeigu, nes rašosi, tai jeigu, o tu parašei jaigu :D Ot ta karma =DD

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, N.1 parašė:

Oi tu Marrela, Marrela, ką tik davei pizdy, jog išsitaisytų jis klaidas, o pats padarei klaidą ties žodžiu jeigu, nes rašosi, tai jeigu, o tu parašei jaigu :D. Ot ta karma =DD

Karma :D Bet savo klaidas galima ištaisyti.

Redaguota , nario Marrela
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...