Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pelnas ir žaidimai nemokamai dirbant su STEAM


BaubasPoLova

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Ne, taip nėra. Jeigu tik tokius būdus žinai - tavo problemos.

Nesakau, kad tik tokius, tačiau X pirkimas kitoje šalyje pigiau ir perdavimas  brangiau žmogui kuris apie tai nežino - perpardavinėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, happyrain parašė:

Nesakau, kad tik tokius, tačiau X pirkimas kitoje šalyje pigiau ir perdavimas  brangiau žmogui kuris apie tai nežino - perpardavinėjimas.

Bet tam žmogui reikia naudoti VPN kad pasikeisti regioną tuo atveju kai nori aktyvuoti žaidimą ir t.t. Esmė tokia, mano mokymai su tuo nesusija, turiu 2 žmones kurie nusipirko ir man užteks to, pamačiau kokie lietuviai yra - tegul vargsta toliau kas nori :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, BaubasPoLova parašė:

Bet tam žmogui reikia naudoti VPN kad pasikeisti regioną tuo atveju kai nori aktyvuoti žaidimą ir t.t. Esmė tokia, mano mokymai su tuo nesusija, turiu 2 žmones kurie nusipirko ir man užteks to, pamačiau kokie lietuviai yra - tegul vargsta toliau kas nori :)

Aš ir nesakiau, kad tai apie tavo mokymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, BaubasPoLova parašė:

Tai tuo labiau nematau reikalo tavo komentarams, sprendžiu iš to kad nori tik pasirinkt komentarų :))

Na kaip čia jau tau šviečiasi - tavo reikalas. Bet nepamiršk, kad čia forumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai bent aprašyk minimaliai ,kad žmonės susidomėtu t.y kiek pelno galima pasidaryti pvz per mėnesį, kiek investicijų reik ,kad greičiau atsipirktu, kiek intensyviai reik tai daryt ir kiek laiko užima ir t.t Kai nesuteiki jokios informacijos tai ir bijo žmonės , tau nereik būtinai pasakot apie gida tą savo ir atskleisti informacija, tiesiog apibūdink jį neatskleides detalių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), OwnaGe parašė:

Tai bent aprašyk minimaliai ,kad žmonės susidomėtu t.y kiek pelno galima pasidaryti pvz per mėnesį, kiek investicijų reik ,kad greičiau atsipirktu, kiek intensyviai reik tai daryt ir kiek laiko užima ir t.t Kai nesuteiki jokios informacijos tai ir bijo žmonės , tau nereik būtinai pasakot apie gida tą savo ir atskleisti informacija, tiesiog apibūdink jį neatskleides detalių.

Kiek investuodamas į akcijas padarysi per mėnesį? Va tau ir atsakymas, nėra taip, kad gausi fiksuotą sumą su investicija. Nėra man ko pasakot, dirbam mes keliese ir to gana.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Kiek investuodamas į akcijas padarysi per mėnesį? Va tau ir atsakymas, nėra taip, kad gausi fiksuotą sumą su investicija. Nėra man ko pasakot, dirbam mes keliese ir to gana.

Nebūtina įvardinti konkrečia sumą , galima sakyti ir procentais koks prieaugis, ar viena kart investuosi 50 atgausi per menėsį kita kart jau per 5 mėnesius ar priklauso kažkas nuo idėto darbo ar sėkmės ar visiem vienodai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, OwnaGe parašė:

Nebūtina įvardinti konkrečia sumą , galima sakyti ir procentais koks prieaugis, ar viena kart investuosi 50 atgausi per menėsį kita kart jau per 5 mėnesius ar priklauso kažkas nuo idėto darbo ar sėkmės ar visiem vienodai?

Matau, kad visiškai nesigaudai. Kai suprasi ką reiškia investicijos į akcijas, tada suprasi kodėl negaliu pasakyt kiek atgausi, kiek gausi ir t.t. per mėnesį steame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2020-02-21 17:53, BaubasPoLova parašė:

Matau, kad visiškai nesigaudai. Kai suprasi ką reiškia investicijos į akcijas, tada suprasi kodėl negaliu pasakyt kiek atgausi, kiek gausi ir t.t. per mėnesį steame.

Kažkokių čia nesąmonių parašęs, tikiesi atpirkti savo prarastą laiką kitų žmonių sąskaitą?  Čia labiau tiktų tau pačiam pasakyti, kai suprasi ką reiškia investicijos tada suprasi, kodėl visi į tavo rašliavą taip reaguoja.

Gali būti, kad tų "uždirbi", bet esu 100% įsitikinęs, kad kitur investuotas laikas ir pinigai atneštų daug daugiau naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1471 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...