happyrain

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  37 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

Apie happyrain

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  happyrain#9849

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/id/ruskiiest123/

Paskutiniai lankytojai

117 profilio peržiūros
 1. Gal kam paskyros? Be 2FA, e-mailą keisti galima. Niekas nežaista, nedaryta, netradinta ir t.t., fresh acc apart idlintų valandų. Pradžia 2.5eur, kėlimas po 0.5eur.
 2. 5 eurai arba 3 CS:GO/TF2 raktai. https://steamcommunity.com/id/ruskiiest123 pridėkit, kas norite pirkti. Neturint steam'o, rašykite komentarą.
 3. ════════════════════════════════ ŽAIDIMAI UŽ RAKTUS IR KITUS DAIKTUS 1 x TF2 raktas (?️) = 20x žaidimų 1x CS:GO raktas (?️) = 25x žaidimai ════════════════════════════════ Norintys, galite siūlyti ir kitus daiktus iš Steam'o ir/ar kitų platformų, tiesiog parašykite komentarą. Perkantiems, pridėti: https://steamcommunity.com/id/ruskiiest123 Backpack.tf trust: https://backpack.tf/trust/76561198216693185 Steamrep: https://steamrep.com/
 4. 2 eur už vienetą. Domina TF2 daiktai steamcommunity.com/id/ruskiiest123
 5. Pridekit steamcommunitty.com/id/ruskiiest123
 6. happyrain

  Perku Steam Trading Cards už TF2 itemus

  Eikit į PM padiskutuoti, nespaminkit post'o
 7. PERKU STEAM TRADING KORTELES UŽ TF2 DAIKTUS / PINIGUS Steamrep: https://steamrep.com/profiles/76561198216693185 Cash rep: https://backpack.tf/trust/76561198216693185 Pirku visus, nepriklausomai nuo žaidimo. Būtų geriausia pirkti dideliais kiekiais, tačiau nupirksiu ir po kelias. Atsiskaityti galiu tiek sutartiniais TF2 daiktais, tiek pinigais lietuvos bankais, PayPal'u ar kitomis priemonėmis leidžiančiomis naudoti banko kortelę. Norintys parduoti, pridėkite mane čia: https://steamcommunity.com/id/ruskiiest123 p.s. apie ketvirtadienį turėsiu 6 tradable CS:GO raktus, tad atsiskaitinėti galėsiu ir jais.
 8. VR Only, nes šitas žaidimas atsirado tik VR dėka. Iš pradžių Valve tobulindami savo Valve Index naudojo Half-Life 2 varikliuką ir pasaulį įvairiems testams, galimybių ieškojimams ir t.t.. Tai darydami jie sukūrė itin daug palankių mechanikų ir kitų dalykų, kuriuos galų gale pavertė į HL: Alyx. Išleisti žaidimo jie nekėtino, tačiau paskui pastebėjo, kad nueitas jau didelis kelias, be to, tai nežmoniškai didelis marketingas jų VR set'ui. Vienaip ar kitaip, tai tik marketingas + noras kitas triple A studijas paskatinti pradėti VR žaidimus, mat dauguma jų dar vis to baidosi. Yra kažkur intervių įkeltas su komanda Alyx. Last hours of HL:Alyx lygtais vadinasi, rekomenduoju pažiūrėti!
 9. happyrain

  aukcionas Steam Žaidimų Krūva

  Nekreipkit dėmesio į tamstas ir siūlykit kam įdomu.
 10. Kainas siūlykite komentaruose, galite tiek pinigais, tiek įvairiais Steam žaidimų daiktais. ---------TURIU ŠIUOS ŽAIDIMUS--------- Frostpunk: The Rifts DLC Cosmic Trip Smashbox Arena Pinstripe Rise and Shine Super House of Dead Ninjas: True Ninja Pack Super House of the Dead Ninjas Beholder Distrust Orwell: Keeping an Eye on You
 11. happyrain

  GAMER TAG !! Padėkite

  Nu aš pats pakeičiau kokius 20, per 10 metų tarpą, kol pagaliau nusistovėjau, nes tiesiog supratau, kad niekam nerūpi ir nėra reikalo keisti
 12. happyrain

  teikiu vfx paslaugas NEMOKAMAI

  Kuo tiksliau? Montažu, 3D, CGI, HTML, dizainu, photoshop'u?
 13. happyrain

  GAMER TAG !! Padėkite

  Šiaip sakyčiau pats pamastyk, ne kiti turėtų tai nuspręsti už tave, bet siūlau mind map'ą pasidaryti, bus daaaaug lengviau! Pasakyk ką sugalvosi ?
 14. happyrain

  video recorder

  NVidia GeForce Experience arba built-in Windows Hub.
 15. Tikėkimės be dalay'u šįkart