Peršokti į turinį
N.1

Gal kas turit CS 1.6 STEAM paskyrą?

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Sveikučiai mieli supergames.lt nariai, lankytojai, senbūviai ir t.t, noriu paklausti galbūt kas nors turi nenaudojamą arba retai naudojamą CS 1.6 steam acc? (STEAM be VAC) Ir galėtų paskolinti tuo metu, kai nežaidžia arba bent keletai dienų? Norėčiau pažaisti su draugeliu Mix serveriuose (juose būtinas STEAM acc). Būčiau dėkingas ❤️🙏

Kas turit - rašykit į AŽ arba į komentarus TURIU ir pats parašysiu 😊

Kam nepatinka post'as - tiesiog apeikite, nedomina manęs komentarai, jog nusipirk ar nedaug kainuoja ir panašiai 😊

+r3p Kas pagelbės bei gerą atsiliepimą parašysiu 😜

Redaguota , nario N.1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, ZoLq parašė:

zaisk csgo tada , nemokamas

Nedomina. Pirmas dalykas - non prime daug čyterių, jokio tikslo žaist mm hvh, o visų antra man reik 1.6, jog su draugu LT MIX'us žaist, tai komentaras visiškai ne į temą :)

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, N.1 parašė:

Nedomina. Pirmas dalykas - non prime daug čyterių, jokio tikslo žaist mm hvh, o visų antra man reik 1.6, jog su draugu LT MIX'us žaist, tai komentaras visiškai ne į temą :)

Laisvas forumas, žmogus ką nori tą ir komentuoja, nėra nuostatų ką gali rašyt ko ne. Ilgai maldausi to steamo, paprasčiau 2e sumokėt ir turėt nuosavą žaidimą, nevisi duos, nes bijos, kad vac suveiksi. Pamastyk labiau ;)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Laisvas forumas, žmogus ką nori tą ir komentuoja, nėra nuostatų ką gali rašyt ko ne. Ilgai maldausi to steamo, paprasčiau 2e sumokėt ir turėt nuosavą žaidimą, nevisi duos, nes bijos, kad vac suveiksi. Pamastyk labiau ;)

Žinau, tiesą sakai, bet kažkada buvau prašęs, tai laisvu metu duodavo vienas kitas žmogus, kai nenaudodavo to acc, tik, kad neberandu tų žmonių kontaktų, o prisijungt prie tų steam'ų kodo reik :D, palauksiu, gal atsiras koks žmogus kuris galės numest, galbūt pasiimsiu tiesiog iš rusų site'ų, sakė pažįstamas čia galiu rast supergames.lt patikimų site'ų kur pigiai nusipirkt, net tų 2e nereikės, o jei atsiras žmogus kuris galės duot acc, tai draugeliui permesčiau, galėtų kartu su manimi Mix'us žaist.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė N.1
      Sveiki, gal nusimanot kaip paleist serverį per Remote Desktop Connection ar hlds, neįsivaizduoju, rašė http://iv.lt support'as, jog per hlds kažkaip leist + kažką apie Remote Desktop Connection minėjo bet nesigauna man ten. Serveris - Windows. Rašykit į AŽ kas moka arba į temą moku (galit ir kontaktus numest) ir pats parašysiu jums. Atsidėkočiau +rep'u, atsiliepimu.
    • Parašė N.1
      Sveikučiai, taigi noriu visiems prisistatyti. Apie save nepasakosiu, jei norėsit - pabendrausit, susipažinsit, suprasit kas per žmogutis esu, bet noriu pasakyti kuo užsiimu ir ką galiu suteikti. Taip, galbūt jums esu nežinomas veidas, nematę manęs ir neesu čia dar plačiai pasinėręs į vandenis ir patikimumo kupinas, bet still... Ne už pinigus visą tai darau, taigi taip galėsit įvertinti mano darbą ir taip galėsiu užsitarnauti reputaciją :).

Užsiimu photoshopu, nusimanau šiek tiek html, ftp, galiu pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti temas ir t.t, jei ko reikia - pm, paslaugos jau už pinigus arba už savininko statuso suteikimą, teigiamą atsiliepimą / +rep ir prieigą prie visų failų, tvarkymų / taisymų. Patikimumo šiek tiek turiu, tik savo paslaugų neviešinau anksčiau, labai plačiai tuo neužsiimiau, tik draugams padėdavau arba kas paprašydavo per fb / discord'ą ir panašiai, esu buvęs ne viename cs 1.6 serveryje pagalbininku, bendrasavininku, tvarkydavau visokius iškilusius mini nesklandumus su serveriu / forumu, karts nuo karto sunkesnių darbų pasitaikydavo, padėdavau viskuo kuo galėdavau, patirties 1.6 turiu tikrai nemažai (12-17 metų) :).
    • Parašė tkiit
      Kadangi moderatoriai visiškai nereaguoja į report, tai sukurkim temą apie orinius -Rep ir +Rep iš multi account'ų, kurie juos dovanoja visiems iš eilės. Jeigu gavote iš oro Spam -Rep, parašykit šioje temoje. Jeigu rimtai į tai žiūrėsi, be kvailų juokelių, jūs pamatysit tendenciją, kaip dažnai kartojasi tie patys veikėjai. Nesu moderatorius, nematau aš tų IP adresų, bet aš į tariu vieną asmenį, kuris turi virš 40 ar 50 nick šiame forume. Aš pradėsiu:
      Du oriniai -Rep per 2 sekundės nuo  kažkieno antro account'o ;D Aš visai neseniai gavau 1 mėn. ban už tai, kad kažkoks vaikas mane užspamino -20 Rep. Aš jam atgal daviau 3, ir gavau ban: https://i.imgur.com/GxmOQWz.png
      https://www.supergames.lt/profile/42962-asince/  aSince sureagavo į pranešimą temoje: Apgavikas rašytojas - Mitkus prieš 1 valandą  aSince sureagavo į pranešimą temoje: Apgavikas rašytojas - Mitkus prieš 1 valandą  
    • Parašė Ervinas.
      Sveiki, norėjau pasidomėti, ar forume yra tokių žmonių, kurie bando kažką kurti arba šiaip turi veiklą internete, kurią po truputį plėtoja ir vėliau galvoja viską išplėtoti į tam tikrą verslą. Pats taip pat norėčiau kažkuo užsiimti, bet nekyla jokių minčių ir taip stoviu vietoj, tai tiesiog norėjau, jei atsirastų tokių žmonių, prašau pasidalinkit ką veikiat/ kuo užsiimat internete, kokios to galimybės ir t.t.
      Visas šitas man įdomus ne dėl atlygio, bet betkokia patirtis traukia ir manau kad ji labai praverstų.
      Labai dėkingas už atsakymus, visiem +rep numesiu.
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele