Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie orinius -Rep ir + Rep


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi moderatoriai visiškai nereaguoja į report, tai sukurkim temą apie orinius -Rep ir +Rep iš multi account'ų, kurie juos dovanoja visiems iš eilės. Jeigu gavote iš oro Spam -Rep, parašykit šioje temoje. Jeigu rimtai į tai žiūrėsi, be kvailų juokelių, jūs pamatysit tendenciją, kaip dažnai kartojasi tie patys veikėjai. Nesu moderatorius, nematau aš tų IP adresų, bet aš į tariu vieną asmenį, kuris turi virš 40 ar 50 nick šiame forume. Aš pradėsiu:

Du oriniai -Rep per 2 sekundės nuo  kažkieno antro account'o ;D Aš visai neseniai gavau 1 mėn. ban už tai, kad kažkoks vaikas mane užspamino -20 Rep. Aš jam atgal daviau 3, ir gavau ban: https://i.imgur.com/GxmOQWz.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu įtari, kad žmogus kuria papildomas paskyras, kad galėtų dėti reputacija pranešk moderatoriams, nes tai yra draudžiama

Jeigu gavai -rep, tai galbūt žmogus turėjo tam priežastį? Gal jam nepatiko tavo nuomonė ar kažkas pan.?

"Kadangi moderatoriai visiškai nereaguoja į report" Nežinau kaip kitiems, bet tavo situacijoi viskas aišku:

 

70166205884eebb41a38ecced6769f89734.png

Redaguota , nario Manifest
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš dieną skelbei, kad atiduodi acc, nes šitas forumas nieko vertas, o dabar kuri temas, kad kažkam nepatiko tavo komentaras ir uždėjo  -rep? Ašarų pakalnė. Matai, dabar 2019 metai, nuomonės reiškimas gali būti viešas, kad ir kokia ji bebūtų, tačiau taip pat ir tavo nuomonė ar tas pats komentaras ne visiems patiks ir -rep būtent tam ir yra skirti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavau -30 Rep per savaitę po ban'o. Reportavau kiekvieną dieną tą asmenį. Nulis dėmesio. Matyt tas asmuo gerai įlindęs supergames.lt administracijai. Laukiau savaitę ir žiūrėjau kas bus ;D Kai buvo Aurimas savininkas, tokių nesąmonių niekada nebūdavo. Kai padarė visokius juokdarius Adomus moderatoriais, ir prasidejo oriniai ban. Gavau menesiui ban už -3 Rep, bet kad man kala po -5 rep kiekvieną  dieną- visiems dzin. SuperGames.Lt moderatoriai. Turėjau 130 prieš šią temą. Davar turiu 100 ;D Respect

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...