Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu pagalbą kuriant / paleidžiant 1.6 serverį, forumą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, taigi noriu visiems prisistatyti. Apie save nepasakosiu, jei norėsit - pabendrausit, susipažinsit, suprasit kas per žmogutis esu, bet noriu pasakyti kuo užsiimu ir ką galiu suteikti. Taip, galbūt jums esu nežinomas veidas, nematę manęs ir neesu čia dar plačiai pasinėręs į vandenis ir patikimumo kupinas, bet still... Ne už pinigus visą tai darau, taigi taip galėsit įvertinti mano darbą ir taip galėsiu užsitarnauti reputaciją :).

Užsiimu photoshopu, nusimanau šiek tiek html, ftp, galiu pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti temas ir t.t, jei ko reikia - pm, paslaugos jau už pinigus arba už savininko statuso suteikimą, teigiamą atsiliepimą / +rep ir prieigą prie visų failų, tvarkymų / taisymų. Patikimumo šiek tiek turiu, tik savo paslaugų neviešinau anksčiau, labai plačiai tuo neužsiimiau, tik draugams padėdavau arba kas paprašydavo per fb / discord'ą ir panašiai, esu buvęs ne viename cs 1.6 serveryje pagalbininku, bendrasavininku, tvarkydavau visokius iškilusius mini nesklandumus su serveriu / forumu, karts nuo karto sunkesnių darbų pasitaikydavo, padėdavau viskuo kuo galėdavau, patirties 1.6 turiu tikrai nemažai (12-17 metų) :).

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, mariusqw parašė:

FTP - File Transfer Protocol

Taip, bet ne visi moka perkelti failus kaip pavizdys tvarkant savo serverį iš kompiuterio į FileZilla arba kitokią programą, kad tie failai būtų veiksmingi, padaro kažkokią klaidą ir bam, žiūri, jog neveikia, metą kažkokią klaidą ir pnš... :).

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, N.1 parašė:

Taip, bet ne visi moka perkelti failus kaip pavizdys tvarkant savo serverį iš kompiuterio į FileZilla arba kitokią programą, kad tie failai būtų veiksmingi, padaro kažkokią klaidą ir bam, žiūri, jog neveikia, metą kažkokią klaidą ir pnš... :).

huh, gal ir nemoka, bet negali sakyt, kad tu moki FTP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, -_- parašė:

Ta prasme, FTP manau naudotis mokėtų net ir 8 metų vaikas ;) tiesiog naudoji kaip kokį folderį.

Na, esu sutikęs ir pilnamečių žmonių kurie nesugebėdavo pasileisti savo serverio, nes paprasčiausiai į programą nemokėdavo įsikelti / įsirašyti tam tikrų failų kurių ten trūkdavo ir be kurių serveris būdavo nepilnavertis, veikdavo ne visu pajėgumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, N.1 parašė:

Na, esu sutikęs ir pilnamečių žmonių kurie nesugebėdavo pasileisti savo serverio, nes paprasčiausiai į programą nemokėdavo įsikelti / įsirašyti tam tikrų failų kurių ten trūkdavo ir be kurių serveris būdavo nepilnavertis, veikdavo ne visu pajėgumu.

Tai čia ta prasme, tu serverį paleidi, FTP įkelti jie mokėjo tik kad visu neturėjo failų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, N.1 parašė:

Sakiau, jog nusimanau :D, t.y žinau kaip padaryti / perkelti viską tvarkingai, jog veiktų ir nemestų jokių klaidų. Peace.

Pasirenki failus, kuriuos nori perkelti. Nuvedi juos su pelyte į direktoriją, kurią nori perkelti ir viskas. Kur čia mokslas? Kaip čia galima tuos failus sugadint? Sugadinsi, jeigu perkelimo metu išjungsi programą, arba nutrūks internetas. Jeigu taip ir būtų tai sutvarkyti galima labai greitai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, -_- parašė:

O kaip tu turi įkelti kad tau mestų klaida ? :) Kokį magiška mygtuka naudoji ar ką?

Na aš nežinau kaip kitiems būna, bet būna, jog įsikelia, kaip pavizdys pasikeičia amxbans failus 1.6 folderio ir jiems neveikia koks adminas, nes ištrina ne tą failą, ne taip įkelia. Man tokių problemų nebuvo, tai aš nežinau dėl ko jiems meta tą error'ą, aš tiesiog jiems sutvarkau, sukeliu viską tvarkingai ir viskas ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, N.1 parašė:

Na aš nežinau kaip kitiems būna, bet būna, jog įsikelia, kaip pavizdys pasikeičia amxbans failus 1.6 folderio ir jiems neveikia koks adminas, nes ištrina ne tą failą, ne taip įkelia. Man tokių problemų nebuvo, tai aš nežinau dėl ko jiems meta tą error'ą, aš tiesiog jiems sutvarkau, sukeliu viską tvarkingai ir viskas ;)

 

Tai čia serverio failų klaidos, bet supranti čia FTP ne prie ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, • Denas • parašė:

Pasirenki failus, kuriuos nori perkelti. Nuvedi juos su pelyte į direktoriją, kurią nori perkelti ir viskas. Kur čia mokslas? Kaip čia galima tuos failus sugadint? Sugadinsi, jeigu perkelimo metu išjungsi programą, arba nutrūks internetas. Jeigu taip ir būtų tai sutvarkyti galima labai greitai :D

Žinau, jog tai labai paprasta, aš ir nesakau, jog tai reikalauja daug mokslo ar reikia tam būt pabaigus aukštąjį, bet still... yra kas nesugeba, kad ir tik perkelti iš vienos vietos į kitą :D, na, bet ne tik tai darau, tai nesustokim vien ties šia tema, gana čia plėstis į tas diskusijas kurios bevaisės, jokios naudos nesuteikia mūsų pasisakymai kaip čia lengva ar kaip kas nesugeba tokių paprastų dalykų pasidaryti.

1 minute prieš, -_- parašė:

Tai čia serverio failų klaidos, bet supranti čia FTP ne prie ko.

Na galbūt ne serverio failų klaidos, o pačios programos klaida kuria žmonės naudojasi, tas pats FileZilla, galbūt per ten keliant bus viskas gerai, o gal atvirkščiai, gal kažkas nesigaus, o pabandžius kokią nors kitą programą viskas veiks kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Atsiliepimus galima gauti tik už sandorius ir paslaugas kurios buvo suteiktos už pinigus . Reputacija galima gauti  tik už vertingą turinį. Nesilankant 2.1. ir 1.15 taisyklių būsi įspėtas ir atsiliepimai bus pašalinti .

 

Na, tai vertingas turinys bus suteiktas žmogui, tarkim paaiškinimas kaip ką padaryti, jei kas klaus, įmes įrodymus ir viskas + bus suteiktos paslaugos ir už pinigus, sandoriai bus sudaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Parodysi tuos photoshop darbus savuosius?

Nėra pas mane kažko labai ypatingo, paprasti darbeliai kuriuos daug kas galėtų padaryt, nes visgi nemokami... Tas kam įdomu ir kam reikia pagalbos / paslaugų tie parašo man į AŽ, jei nori kažko, parašo, avataro, background'o ir tada numetu jiems vieną, kitą darbo pavizdį pagal jų norus, poreikius, ko jiems reikia, kažką panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

kaip dėl skinu, piešti moki? Reikia tiek v_, p_, w_. Dar klausimas gal moki ir sudėti į 1 mdl viska? jei ne užteks ir piešimo paslaugu.

Pridėk - Privatus asmuo#3473 sutarsim.
 

Redaguota , nario Privatus asmuo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...