N.1

Teikiu pagalbą kuriant / paleidžiant 1.6 serverį, forumą.

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Sveikučiai, taigi noriu visiems prisistatyti. Apie save nepasakosiu, jei norėsit - pabendrausit, susipažinsit, suprasit kas per žmogutis esu, bet noriu pasakyti kuo užsiimu ir ką galiu suteikti. Taip, galbūt jums esu nežinomas veidas, nematę manęs ir neesu čia dar plačiai pasinėręs į vandenis ir patikimumo kupinas, bet still... Ne už pinigus visą tai darau, taigi taip galėsit įvertinti mano darbą ir taip galėsiu užsitarnauti reputaciją :).

Užsiimu photoshopu, nusimanau šiek tiek html, ftp, galiu pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti temas ir t.t, jei ko reikia - pm, paslaugos jau už pinigus arba už savininko statuso suteikimą, teigiamą atsiliepimą / +rep ir prieigą prie visų failų, tvarkymų / taisymų. Patikimumo šiek tiek turiu, tik savo paslaugų neviešinau anksčiau, labai plačiai tuo neužsiimiau, tik draugams padėdavau arba kas paprašydavo per fb / discord'ą ir panašiai, esu buvęs ne viename cs 1.6 serveryje pagalbininku, bendrasavininku, tvarkydavau visokius iškilusius mini nesklandumus su serveriu / forumu, karts nuo karto sunkesnių darbų pasitaikydavo, padėdavau viskuo kuo galėdavau, patirties 1.6 turiu tikrai nemažai (12-17 metų) :).

Redaguota , nario N.1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašė (redaguota)
Dabar, • Denas • parašė:

ftp? Hmmm... Kur čia mokslas? :D Ar tu moki kažką išskirtinio ten?

Nu ten mokslo nereikia, tiesiog... gal yra kas nemoka, gal nemoka perkelti failų kaip pavizdys iš FileZilla į savo serverį ar panašiai :D

Redaguota , nario N.1

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
1 minute prieš, mariusqw parašė:

FTP - File Transfer Protocol

Taip, bet ne visi moka perkelti failus kaip pavizdys tvarkant savo serverį iš kompiuterio į FileZilla arba kitokią programą, kad tie failai būtų veiksmingi, padaro kažkokią klaidą ir bam, žiūri, jog neveikia, metą kažkokią klaidą ir pnš... :).

Redaguota , nario N.1

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Taip, bet ne visi moka perkelti failus kaip pavizdys tvarkant savo serverį iš kompiuterio į FileZilla arba kitokią programą, kad tie failai būtų veiksmingi, padaro kažkokią klaidą ir bam, žiūri, jog neveikia, metą kažkokią klaidą ir pnš... :).

huh, gal ir nemoka, bet negali sakyt, kad tu moki FTP

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Taip, bet ne visi moka perkelti failus kaip pavizdys tvarkant savo serverį iš kompiuterio į FileZilla arba kitokią programą, kad tie failai būtų veiksmingi :).

Ta prasme, FTP manau naudotis mokėtų net ir 8 metų vaikas ;) tiesiog naudoji kaip kokį folderį.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Sakiau, jog nusimanau :D, t.y žinau kaip padaryti / perkelti viską tvarkingai, jog veiktų ir nemestų jokių klaidų. Peace.

O kaip tu turi įkelti kad tau mestų klaida ? :) Kokį magiška mygtuka naudoji ar ką?

Dalintis šį pranešimą

Dabar, -_- parašė:

Ta prasme, FTP manau naudotis mokėtų net ir 8 metų vaikas ;) tiesiog naudoji kaip kokį folderį.

Na, esu sutikęs ir pilnamečių žmonių kurie nesugebėdavo pasileisti savo serverio, nes paprasčiausiai į programą nemokėdavo įsikelti / įsirašyti tam tikrų failų kurių ten trūkdavo ir be kurių serveris būdavo nepilnavertis, veikdavo ne visu pajėgumu.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Na, esu sutikęs ir pilnamečių žmonių kurie nesugebėdavo pasileisti savo serverio, nes paprasčiausiai į programą nemokėdavo įsikelti / įsirašyti tam tikrų failų kurių ten trūkdavo ir be kurių serveris būdavo nepilnavertis, veikdavo ne visu pajėgumu.

Tai čia ta prasme, tu serverį paleidi, FTP įkelti jie mokėjo tik kad visu neturėjo failų.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Sakiau, jog nusimanau :D, t.y žinau kaip padaryti / perkelti viską tvarkingai, jog veiktų ir nemestų jokių klaidų. Peace.

Pasirenki failus, kuriuos nori perkelti. Nuvedi juos su pelyte į direktoriją, kurią nori perkelti ir viskas. Kur čia mokslas? Kaip čia galima tuos failus sugadint? Sugadinsi, jeigu perkelimo metu išjungsi programą, arba nutrūks internetas. Jeigu taip ir būtų tai sutvarkyti galima labai greitai :D

Dalintis šį pranešimą

Dabar, -_- parašė:

O kaip tu turi įkelti kad tau mestų klaida ? :) Kokį magiška mygtuka naudoji ar ką?

Na aš nežinau kaip kitiems būna, bet būna, jog įsikelia, kaip pavizdys pasikeičia amxbans failus 1.6 folderio ir jiems neveikia koks adminas, nes ištrina ne tą failą, ne taip įkelia. Man tokių problemų nebuvo, tai aš nežinau dėl ko jiems meta tą error'ą, aš tiesiog jiems sutvarkau, sukeliu viską tvarkingai ir viskas ;)

Dalintis šį pranešimą

Dabar, N.1 parašė:

Na aš nežinau kaip kitiems būna, bet būna, jog įsikelia, kaip pavizdys pasikeičia amxbans failus 1.6 folderio ir jiems neveikia koks adminas, nes ištrina ne tą failą, ne taip įkelia. Man tokių problemų nebuvo, tai aš nežinau dėl ko jiems meta tą error'ą, aš tiesiog jiems sutvarkau, sukeliu viską tvarkingai ir viskas ;)

Tai čia serverio failų klaidos, bet supranti čia FTP ne prie ko.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, • Denas • parašė:

Pasirenki failus, kuriuos nori perkelti. Nuvedi juos su pelyte į direktoriją, kurią nori perkelti ir viskas. Kur čia mokslas? Kaip čia galima tuos failus sugadint? Sugadinsi, jeigu perkelimo metu išjungsi programą, arba nutrūks internetas. Jeigu taip ir būtų tai sutvarkyti galima labai greitai :D

Žinau, jog tai labai paprasta, aš ir nesakau, jog tai reikalauja daug mokslo ar reikia tam būt pabaigus aukštąjį, bet still... yra kas nesugeba, kad ir tik perkelti iš vienos vietos į kitą :D, na, bet ne tik tai darau, tai nesustokim vien ties šia tema, gana čia plėstis į tas diskusijas kurios bevaisės, jokios naudos nesuteikia mūsų pasisakymai kaip čia lengva ar kaip kas nesugeba tokių paprastų dalykų pasidaryti.

1 minute prieš, -_- parašė:

Tai čia serverio failų klaidos, bet supranti čia FTP ne prie ko.

Na galbūt ne serverio failų klaidos, o pačios programos klaida kuria žmonės naudojasi, tas pats FileZilla, galbūt per ten keliant bus viskas gerai, o gal atvirkščiai, gal kažkas nesigaus, o pabandžius kokią nors kitą programą viskas veiks kuo puikiausiai.

Dalintis šį pranešimą

Atsiliepimus galima gauti tik už sandorius ir paslaugas kurios buvo suteiktos už pinigus . Reputacija galima gauti  tik už vertingą turinį. Nesilankant 2.1. ir 1.15 taisyklių būsi įspėtas ir atsiliepimai bus pašalinti .

Dalintis šį pranešimą

6 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Atsiliepimus galima gauti tik už sandorius ir paslaugas kurios buvo suteiktos už pinigus . Reputacija galima gauti  tik už vertingą turinį. Nesilankant 2.1. ir 1.15 taisyklių būsi įspėtas ir atsiliepimai bus pašalinti .

Na, tai vertingas turinys bus suteiktas žmogui, tarkim paaiškinimas kaip ką padaryti, jei kas klaus, įmes įrodymus ir viskas + bus suteiktos paslaugos ir už pinigus, sandoriai bus sudaryti.

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Parodysi tuos photoshop darbus savuosius?

Nėra pas mane kažko labai ypatingo, paprasti darbeliai kuriuos daug kas galėtų padaryt, nes visgi nemokami... Tas kam įdomu ir kam reikia pagalbos / paslaugų tie parašo man į AŽ, jei nori kažko, parašo, avataro, background'o ir tada numetu jiems vieną, kitą darbo pavizdį pagal jų norus, poreikius, ko jiems reikia, kažką panašaus.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

kaip dėl skinu, piešti moki? Reikia tiek v_, p_, w_. Dar klausimas gal moki ir sudėti į 1 mdl viska? jei ne užteks ir piešimo paslaugu.

Pridėk - Privatus asmuo#3473 sutarsim.

Redaguota , nario Privatus asmuo

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė SkrajojantisOlandas
      Aprašymas 

Discord: Titukas#6558 

Ieškomos pareigos: Pagalbininkas  

Kokio tipo projekto ieškau: SA-MP

Turima patirtis: Patirties turiu daug. Turėjęs ir CS ir SA-MP tematikos projektu. Rimtai susidomėjusius, tai galėsiu pavardinti asmeniškai. Projektais uzsiimu nuo 14-15 metu. Šiuo metu man yra 19 metu. 

Kiti susisiekimo būdai: asmeninė žinutė Supergames.lt diskusijų forume arba elektroniniu paštu [email protected]

Ko tikiuosi is projekto: Tikiuosi, kad projektas butu rimtas ir, kad administracija nenuleistų rankų ties projekto plėtra, tobulinimo tikslai būtų pirmoje vietoje. Turėtų vizija ir tolimesnių ateities planų. 

Mano sugebėjimai:
      IPS/IPB forumo paruošimas pilnam naudojimui. Modifikacijų tvarkymas. Tvarkos palaikymas, aprašymų kūrimas. Administravimas ir moderavimas. 
      Modifikacijos kodavimas, tai tik paprastų sistemų kūrimas ir jų koregavimas. Galimi patarimai iš mano pusės, tai ko reikia ir ko trūksta sistemai. 
      Discord kanalų tvarkymas, modifikacijų įrašymas, tvarkos palaikymas. Botų sutvarkymas ir koregavimas. Pilnas paruošimas naudojimui. Roliu nustatymas ir sutvarkymas. Jeigu trumpiau tariant, tai pilnas paruošimas naudojimui. 
      Modifikacijos pagražinimas/Mappinimas šioje srityje labai daug neišmanau, mapp darbus galiu padaryti, bet nelabai puikiai atrodančius, bet jeigu yra mapperis, tai galiu duoti nemažai patarimų iš savo pusės.
      Paprastų banneriu piešimas, paprastų aprašymų piešimas, forumo rangų ir logotipų piešimas. Darbai irgi nelabai puikus, bet is bėdos galiu ir padaryti ir pasistengti.
      Išvada tokia, kad viska moku, bet po truputi. Pagal aprašymą manau, kad galima suprasti, tai ka moku geriausiai.

Mano asmeninės savybės:

Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą.
      Visada imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis.
      Moku dirbti komandoje ir nepalieku nepadaryto darbo neatlikto.
      Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas,  kūrybiškumas.  

• Parašė N.1
      Sveiki Supergames.lt senbuviai, naujokai, lankytojai, draugai ir ne draugai, pažįstami. Perskaitykite viską, jei jau susidomėjote tema ir užsukote apžvelgti. Viską paaiškinsiu, aprašysiu nuo A iki Z, jei kils klausimų - visada atsakau, tik dažniausiai atsakau į AŽ, į komentarus kartais užtrunku atsakyti, nes nelabai seku temos, kadangi yra neadekvačių žmonių kas komentuoja ne pagal temą arba tiesiog haterių.
      Pradėkime.
      Teikiu visokeriopą nemokamą pagalbą dėl patikimumo / +rep įgavimo. Daugiausiai dirbu / užsiimu ties photoshop'u, (avatarų, viršelių, parašų, reklamos banner'ių ir kt., sukūrimu. Taip pat serverių, forumų kūrimu / paleidimu / kodavimu.
      Dar užsiimu ir FRAG MOVIE / PROJEKTŲ PRISTATOMŲJŲ FILMUKŲ kūryba). 
      Galiu Jums pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 arba samp serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti skiltis, temas ir t.t, jei ko reikia - Parašykite asmeninę žinutę.
      Paslaugos aišku ne už dyką, yra ką galiu padaryti ir nemokamai bet dauguma kainuoja. Kainos tikrai nesikandžioja.
      Ties photoshop'u patirties turiu apie keletą metelių, o ties 1.6 / samp forumų / serverių sukūrimu / tvarkymu turiu apie 10 metų patirties, daug ką žinau / išmanau.
      P.S Taip pat dar parduodu mažus bei didelius kiekius filmai.in taškų bei visokių platformų sekėjus, like'us, didinu grupių narių skaičių iki kliento paprašyto kiekio pagal kainą.
      Esu filmų igarsintojas, ilgą laiką dirbu kartu su filmai.in bei šiek tiek su kitomis filmų svetainėmis, jei reikia įgarsinimo paslaugų ar norite, pageidaujate, kad įgarsinčiau kokį filmą - Parašykite AŽ.
      Nori sužinoti patikimumą? Parašyk AŽ, duosiu įrodymus, realią reputaciją, o ne SG kur daugybę neišprususių, žemo mentaliteto lygio vaikų sumeta už nieką -rep limitą, nors realiai nepatiko tik viena tema...
      Hateriai praeikite pro šoną, niekam Jūs neįdomūs, jei norite įrodymų dėl darbų ar reputacijos - parašote į AŽ ir numetu.
    • Parašė Dunocq
      Kviečiu jus į open.mp naujajį San Andreas Multi Player prie kurio dirba tie patis asmenis sa-mp.com developeriai, už kelių dienų jau veiks ir open.mp forumas, o dabar kviečiu jus į discord kuriame galėsite bendrauti su developeriais, prašyti pagalbos tvarkant modifikacijos klaidas(error) ir t.t
      Lietuvių bendruomenė kviečia prisijungti į community sa-mp
      https://discord.gg/GVhEMjf
      Tiek galiu pasakyti jog sa-mp.com nebebus naujinamas nes pagrindinė developerių komanda kuri dirbo prie sa-mp paliko ir pradėjo kurti open.mp kuris bus open source visiems, ir be kalcoro kuris tik sugeba vadovauti o dirbti nieko, aišku bus galima jungtis su sa-mp į open.mp serverius, bet mano manymu tik leis su 0.3.DL nes kaip suprantu open.mp fanai už jį nubalsavo
    • Parašė korne100
      Gal kas padėtų įsirašyti teamspeak3? Per vps, žinau ten nesunku, bet ant vienos vietos susivarau.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele