Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos paleidžiant CS 1.6 serverį


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal nusimanot kaip paleist serverį per Remote Desktop Connection ar hlds, neįsivaizduoju, rašė http://iv.lt support'as, jog per hlds kažkaip leist + kažką apie Remote Desktop Connection minėjo bet nesigauna man ten. Serveris - Windows. Rašykit į AŽ kas moka arba į temą moku (galit ir kontaktus numest) ir pats parašysiu jums. Atsidėkočiau +rep'u, atsiliepimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Remote Desktop Connection yra programa (integruota į Windows) valdyti Windows serverius. Tai per ją niekaip nepaleisi.

hlds.exe yra Counter-strike serverio paleidimo įrankis Windows platformai. Jam /addons aktualūs, kaip ir server.cfg. Palaiko rehlds, regamedll, metamod ir kt.

Windows naudoja daugiau resursų nei Linux, dėl to brangiau mokėsi už serverį, nors efektas nieko nesiskirs nuo Linux (kaip tik prasčiau veiks, jeigu silpnesnis planas).

ČiatTas pats žmogus, kuris mandravuoja prieš @Soundas_, nors nežino tokių elementarių dalykų.

Counter-Strike 1.6 Warzone varikliukas puikiai tinka ant Windows.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, NTQ parašė:

Remote Desktop Connection yra programa (integruota į Windows) valdyti Windows serverius. Tai per ją niekaip nepaleisi.

hlds.exe yra Counter-strike serverio paleidimo įrankis Windows platformai. Jam /addons aktualūs, kaip ir server.cfg. Palaiko rehlds, regamedll, metamod ir kt.

Windows naudoja daugiau resursų nei Linux, dėl to brangiau mokėsi už serverį, nors efektas nieko nesiskirs nuo Linux (kaip tik prasčiau veiks, jeigu silpnesnis planas).

ČiatTas pats žmogus, kuris mandravuoja prieš @Soundas_, nors nežino tokių elementarių dalykų.

Counter-Strike 1.6 Warzone varikliukas puikiai tinka ant Windows.

Tai žinau kaip paleist per hlds, moku, bet, kad man tik vienam ir teveiks per ten, nes nepamenu prisijungimo prie Technicolor Gateway ir portų negaliu surašyt, nieko, o per Remote Desktop Connection gali susikonfiguruoti prisijungimą prie Filezilla tik tiek, kad aš kiek bandžiau, pasidariau lyg tai tą prisijungimą bet man neveikia, neprijungia prie Filezilla.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, NTQ parašė:

Kam tau Filezilla jeigu tu naudoji remote desktop? Linux tik aktualūs SFTP/FTP. Dedikuoti duoda sutvarkytus connectionus, čia tau ne Google Cloud. Atidarai 27015 port ir viskas. IP sukonfigūruotas.

Tai, kad aš negaliu 27015 port'o atidaryti, nes prisijungus prie Technicolor gateway man nemeta nei Advanced settings, nei NAT per kurį gali atidaryti, t.y nurodyti port'ą ir ip'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...