Peršokti į turinį
N.1

Pagalbos paleidžiant CS 1.6 serverį

Recommended Posts

Sveiki, gal nusimanot kaip paleist serverį per Remote Desktop Connection ar hlds, neįsivaizduoju, rašė http://iv.lt support'as, jog per hlds kažkaip leist + kažką apie Remote Desktop Connection minėjo bet nesigauna man ten. Serveris - Windows. Rašykit į AŽ kas moka arba į temą moku (galit ir kontaktus numest) ir pats parašysiu jums. Atsidėkočiau +rep'u, atsiliepimu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Remote Desktop Connection yra programa (integruota į Windows) valdyti Windows serverius. Tai per ją niekaip nepaleisi.

hlds.exe yra Counter-strike serverio paleidimo įrankis Windows platformai. Jam /addons aktualūs, kaip ir server.cfg. Palaiko rehlds, regamedll, metamod ir kt.

Windows naudoja daugiau resursų nei Linux, dėl to brangiau mokėsi už serverį, nors efektas nieko nesiskirs nuo Linux (kaip tik prasčiau veiks, jeigu silpnesnis planas).

ČiatTas pats žmogus, kuris mandravuoja prieš @Soundas_, nors nežino tokių elementarių dalykų.

Counter-Strike 1.6 Warzone varikliukas puikiai tinka ant Windows.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
8 minutes prieš, NTQ parašė:

Remote Desktop Connection yra programa (integruota į Windows) valdyti Windows serverius. Tai per ją niekaip nepaleisi.

hlds.exe yra Counter-strike serverio paleidimo įrankis Windows platformai. Jam /addons aktualūs, kaip ir server.cfg. Palaiko rehlds, regamedll, metamod ir kt.

Windows naudoja daugiau resursų nei Linux, dėl to brangiau mokėsi už serverį, nors efektas nieko nesiskirs nuo Linux (kaip tik prasčiau veiks, jeigu silpnesnis planas).

ČiatTas pats žmogus, kuris mandravuoja prieš @Soundas_, nors nežino tokių elementarių dalykų.

Counter-Strike 1.6 Warzone varikliukas puikiai tinka ant Windows.

Tai žinau kaip paleist per hlds, moku, bet, kad man tik vienam ir teveiks per ten, nes nepamenu prisijungimo prie Technicolor Gateway ir portų negaliu surašyt, nieko, o per Remote Desktop Connection gali susikonfiguruoti prisijungimą prie Filezilla tik tiek, kad aš kiek bandžiau, pasidariau lyg tai tą prisijungimą bet man neveikia, neprijungia prie Filezilla.

Redaguota , nario N.1

Dalintis šį pranešimą

Kam tau Filezilla jeigu tu naudoji remote desktop? Linux tik aktualūs SFTP/FTP. Dedikuoti duoda sutvarkytus connectionus, čia tau ne Google Cloud. Atidarai 27015 port ir viskas. IP sukonfigūruotas.

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, NTQ parašė:

Kam tau Filezilla jeigu tu naudoji remote desktop? Linux tik aktualūs SFTP/FTP. Dedikuoti duoda sutvarkytus connectionus, čia tau ne Google Cloud. Atidarai 27015 port ir viskas. IP sukonfigūruotas.

Tai, kad aš negaliu 27015 port'o atidaryti, nes prisijungus prie Technicolor gateway man nemeta nei Advanced settings, nei NAT per kurį gali atidaryti, t.y nurodyti port'ą ir ip'ą.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė N.1
      Sveikučiai mieli supergames.lt nariai, lankytojai, senbūviai ir t.t, noriu paklausti galbūt kas nors turi nenaudojamą arba retai naudojamą CS 1.6 steam acc? (STEAM be VAC) Ir galėtų paskolinti tuo metu, kai nežaidžia arba bent keletai dienų? Norėčiau pažaisti su draugeliu Mix serveriuose (juose būtinas STEAM acc). Būčiau dėkingas ❤️🙏
      Kas turit - rašykit į AŽ arba į komentarus TURIU ir pats parašysiu 😊
      Kam nepatinka post'as - tiesiog apeikite, nedomina manęs komentarai, jog nusipirk ar nedaug kainuoja ir panašiai 😊
      +r3p Kas pagelbės bei gerą atsiliepimą parašysiu 😜
    • Parašė N.1
      Sveikučiai, taigi noriu visiems prisistatyti. Apie save nepasakosiu, jei norėsit - pabendrausit, susipažinsit, suprasit kas per žmogutis esu, bet noriu pasakyti kuo užsiimu ir ką galiu suteikti. Taip, galbūt jums esu nežinomas veidas, nematę manęs ir neesu čia dar plačiai pasinėręs į vandenis ir patikimumo kupinas, bet still... Ne už pinigus visą tai darau, taigi taip galėsit įvertinti mano darbą ir taip galėsiu užsitarnauti reputaciją :).

Užsiimu photoshopu, nusimanau šiek tiek html, ftp, galiu pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti temas ir t.t, jei ko reikia - pm, paslaugos jau už pinigus arba už savininko statuso suteikimą, teigiamą atsiliepimą / +rep ir prieigą prie visų failų, tvarkymų / taisymų. Patikimumo šiek tiek turiu, tik savo paslaugų neviešinau anksčiau, labai plačiai tuo neužsiimiau, tik draugams padėdavau arba kas paprašydavo per fb / discord'ą ir panašiai, esu buvęs ne viename cs 1.6 serveryje pagalbininku, bendrasavininku, tvarkydavau visokius iškilusius mini nesklandumus su serveriu / forumu, karts nuo karto sunkesnių darbų pasitaikydavo, padėdavau viskuo kuo galėdavau, patirties 1.6 turiu tikrai nemažai (12-17 metų) :).
    • Parašė tkiit
      Kadangi moderatoriai visiškai nereaguoja į report, tai sukurkim temą apie orinius -Rep ir +Rep iš multi account'ų, kurie juos dovanoja visiems iš eilės. Jeigu gavote iš oro Spam -Rep, parašykit šioje temoje. Jeigu rimtai į tai žiūrėsi, be kvailų juokelių, jūs pamatysit tendenciją, kaip dažnai kartojasi tie patys veikėjai. Nesu moderatorius, nematau aš tų IP adresų, bet aš į tariu vieną asmenį, kuris turi virš 40 ar 50 nick šiame forume. Aš pradėsiu:
      Du oriniai -Rep per 2 sekundės nuo  kažkieno antro account'o ;D Aš visai neseniai gavau 1 mėn. ban už tai, kad kažkoks vaikas mane užspamino -20 Rep. Aš jam atgal daviau 3, ir gavau ban: https://i.imgur.com/GxmOQWz.png
      https://www.supergames.lt/profile/42962-asince/  aSince sureagavo į pranešimą temoje: Apgavikas rašytojas - Mitkus prieš 1 valandą  aSince sureagavo į pranešimą temoje: Apgavikas rašytojas - Mitkus prieš 1 valandą  
    • Parašė RomasTR
      Counter-strike 1.6 PROCS.LT serverių tinklas.
      Projektas startavo: 2016.01.15
      Tinklapis: http://www.procs.lt
      Serveriai:
      PUBLIKAS: cs.procs.lt
      DUST2: cs.procs.lt:27017
      CSDM: cs.procs.lt:27018
      DUST MAPS: cs.procs.lt:27016

Prizai:
      http://www.procs.lt/top15-prizai/

Nugalėtojai:
      http://www.procs.lt/prizu-nugaletojai/

Kontaktai:

Promo Video:

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele