Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau. žmonių projektui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu Eimantas, kitaip žinomas EsCar|Wacky, kuriu projektą pats, kadangi turėjau gavęs pora projektu prie kuriu dirbt, bet projektu savininkai, nebuvo pasiruoše niekam ir neturėjo tikslu, bei investicijų hostingui ir pnš. Kuriu savo projektą, ir ieškau žmonių, kurie galbūt norėtu prisidėt, žinau, jog žmonės užsiimantys tokiais projektais, ieško kur prisiglaust, nusprendžiau surinkti žmonės, kurie išties turi motyvacijos dirbti ir galbūt sukurti projektą, kuris nusisektu. Pats dirbu su pluginais, bet neprošal butu pagalba. Nenoriu matyti komentarų, nieko nepasieksi ir pnš, pasieksiu, jei turėsiu motyvacijos ir gera tikslą, viskas yra įmanomą. 

Ieškomi žmonės;

Žmogus dirbantis su failais [padės man]

Remėjas, remėjui daug remti nereiks, ir bus vėliau po kiek laiko tikrai atsilyginta. 

Reklamuotojas, šio žmogaus reiks šiektiek vėliau.

Ir ieškau visokeriopos pagalbos, kaip prižiurėtoju, administratorių, builderiu irgi reikėtu. Tiesiog visokeriopos pagalbos reikia. 

 

Ačiū už dėmėsį..

 

Mano kontaktai - EsCar#2448

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Zero Two parašė:

kai tiek zmoniu reikia parodo, kad bus daug mesmales ir dramos

Žmonių daug? Čia nėra daug. Asmeniškai, jau surastas žmogus kuris padės man su failais. Liko tik tie kurie dabar yra ieškomi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Žmonių daug? Čia nėra daug. Asmeniškai, jau surastas žmogus kuris padės man su failais. Liko tik tie kurie dabar yra ieškomi.

vienas/du zmones yra pats tas serverio kurimui

jei reikia remejo reiskias ne toks didelis noras ir kurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Sveiki, esu Eimantas, kitaip žinomas EsCar|Wacky, kuriu projektą pats, kadangi turėjau gavęs pora projektu prie kuriu dirbt, bet projektu savininkai, nebuvo pasiruoše niekam ir neturėjo tikslu, bei investicijų hostingui ir pnš. Kuriu savo projektą, ir ieškau žmonių, kurie galbūt norėtu prisidėt, žinau, jog žmonės užsiimantys tokiais projektais, ieško kur prisiglaust, nusprendžiau surinkti žmonės, kurie išties turi motyvacijos dirbti ir galbūt sukurti projektą, kuris nusisektu. Pats dirbu su pluginais, bet neprošal butu pagalba. Nenoriu matyti komentarų, nieko nepasieksi ir pnš, pasieksiu, jei turėsiu motyvacijos ir gera tikslą, viskas yra įmanomą. 

Ieškomi žmonės;

Žmogus dirbantis su failais [padės man]

Remėjas, remėjui daug remti nereiks, ir bus vėliau po kiek laiko tikrai atsilyginta. 

Reklamuotojas, šio žmogaus reiks šiektiek vėliau.

Ir ieškau visokeriopos pagalbos, kaip prižiurėtoju, administratorių, builderiu irgi reikėtu. Tiesiog visokeriopos pagalbos reikia. 

 

Ačiū už dėmėsį..

 

Mano kontaktai - EsCar#2448

Pats rašai jog neturėjo hostingui, o pats taip pat ieškai, kas paremtų, tai kiek ilgai tą žmogų melši? Serveris gyvuos, tol kol kažkas rems? O kas bus jei vieną kartą parems ir viskas, po mėnesio uždarysi? Toks ir projekto rimtumas, jeigu neturi net kelių eurų išlaikymui. Kokia čia komanda dirbs, pats nieko beveik nedarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Citata

Remėjas, remėjui daug remti nereiks, ir bus vėliau po kiek laiko tikrai atsilyginta. 

Jeigu tau neužtenka kelių eurų ant pradinio hosto (testams ir panašiai), tai apie kokį mes čia projektą iš viso kalbam. Ir įdomu kaip tu jam atsilyginsi, įbrisi į skolas ir bandysi išsimokėti? Duosi procentą nuo paslaugų pirkimo, kas galimai gali nepasitvirtinti ir per mėnesį tik keli eurai rėmėjui įkristi? Jokio saugumo rėmėjui neužtikrini, kad jis nepraras savo pinigų, o kolkas tie tavo pasakymai "bus atsilyginta" yra tik tušti žodžiai. 

Nenoriu pradėti jokių dramų, tik pasakiau kaip bus, arba kaip manau, kad bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), eXocSit_ parašė:

Jeigu tau neužtenka kelių eurų ant pradinio hosto (testams ir panašiai), tai apie kokį mes čia projektą iš viso kalbam. Ir įdomu kaip tu jam atsilyginsi, įbrisi į skolas ir bandysi išsimokėti? Duosi procentą nuo paslaugų pirkimo, kas galimai gali nepasitvirtinti ir per mėnesį tik keli eurai rėmėjui įkristi? Jokio saugumo rėmėjui neužtikrini, kad jis nepraras savo pinigų, o kolkas tie tavo pasakymai "bus atsilyginta" yra tik tušti žodžiai. 

Nenoriu pradėti jokių dramų, tik pasakiau kaip bus, arba kaip manau, kad bus.

 

prieš 22 valandas(-ų), Exillumnet parašė:

Pats rašai jog neturėjo hostingui, o pats taip pat ieškai, kas paremtų, tai kiek ilgai tą žmogų melši? Serveris gyvuos, tol kol kažkas rems? O kas bus jei vieną kartą parems ir viskas, po mėnesio uždarysi? Toks ir projekto rimtumas, jeigu neturi net kelių eurų išlaikymui. Kokia čia komanda dirbs, pats nieko beveik nedarysi.

:D Hostas jau yra, pirktas iš mano pinigu, investuoti aš nebijau, tiesiog dabar negaliu. Kaip ir sakiau remėjo ieškau, bet jam max iki 5-7 euru tereiks padoneint, ir tai pradžioj, po kiek laiko aš su tuo žmogumi susieksiu ir atsilyginsiu. O gal net iškarto. Tad nežinodami situacijos nešnekėkite. O aš tikrai ne procentus dalysiu tam remėjui, aš po kiek laiko iškart visa suma atiduosiu jam bankiniu pavedimu. Plačiau pašnekėsiu, su tuo žmogumi kuris norėtu but remėjas.

prieš 22 valandas(-ų), Naflx. parašė:

Galim susitart  dėl rėmimo.

Galim susitart. Plačiau į discorda, nes ten aktyviausias bunu. Pakviečiau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

 

:D Hostas jau yra, pirktas iš mano pinigu, investuoti aš nebijau, tiesiog dabar negaliu. Kaip ir sakiau remėjo ieškau, bet jam max iki 5-7 euru tereiks padoneint, ir tai pradžioj, po kiek laiko aš su tuo žmogumi susieksiu ir atsilyginsiu. O gal net iškarto. Tad nežinodami situacijos nešnekėkite. O aš tikrai ne procentus dalysiu tam remėjui, aš po kiek laiko iškart visa suma atiduosiu jam bankiniu pavedimu. Plačiau pašnekėsiu, su tuo žmogumi kuris norėtu but remėjas.

Galim susitart. Plačiau į discorda, nes ten aktyviausias bunu. Pakviečiau.

 

Kam išviso tada rėmėjas jei po kiek laiko jam atsilyginsi, ar tau čia skubu per savaitę paleisti serverį? Negali palaukti kol turėsi tuos pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...