Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
❗️ Dėmesio! Prieš leidžiant skriptus/modifikacijas, būtinai patikrinkite jų kodą! </>

roleplay Dalinuosi Country RolePlay Failais


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15 minutes prieš, TheEND parašė:

Savaite nepavalgiai? .....

 

17 minutes prieš, Euro20Euro parašė:

Didelis minusas...

Šitas tai tikrai nusipelnęs -rep :D Pirko skriptus už 40€ ne tą versiją atsiunčiau, sakau pl per naują versiją atsiūsiu, tas pradėjo verkti, kad gražinti pinigus ir pnš (Kiek supratau mama pagavo, kad išleido pinigus nuo jos kortelės) :D Prisipažino pats, kad pasėmė kelis skriptus ir sako aš tau discordą gražinu ir skriptus XDD [Tikiuosi supratot mano mintį]

Šitas žiaurus vpš kokią teisę tu turi viešinti kitų projektų asmeninį turtą? (Skriptus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-30 18:41, SuperisHD (GentleRP) parašė:

Šitas žiaurus vpš kokią teisę tu turi viešinti kitų projektų asmeninį turtą? (Skriptus)

O kokią teisę neturi? Atsakau, kad 98% ne jų kurti scriptai ten, o tiesiog public prieinami, gal net visas šimtas. Tegul tik viešina tuos šudserverius, vaikai pasileisti net jų nemoka visą serverį gavę, tai koks skirtumas anyway. :D

Redaguota , nario Enderdroid
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-30 20:52, Enderdroid parašė:

O kokią teisę neturi? Atsakau, kad 98% ne jų kurti scriptai ten, o tiesiog public prieinami, gal net visas šimtas. Tegul tik viešina tuos šudserverius, vaikai pasileisti net jų nemoka visą serverį gavę, tai koks skirtumas anyway. :D

:D Tu man parodyk tiesiai šviesiai bent viena projekta kuris VISIŠKAI TURĖTU savo serverį, o ne remintis esx pagrindu. Nes remiantis tavo teiginių visa FiveM rinka yra nemokamas šudas. Bet kuriuo atvėju prie serverio dirbta ,neįtakoja ar jis varomas esx pagrindu ar kitu ,esmė ,kad viešina failus. (NoPixel gali nesakyti ,nes vistiek ten yra kažkokie-kokie nemomami scriptai nors ir perdaryti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kaip jie contributina projektui, jeigu tiesiog ne išvertimą padaro?  +- be to daugiau niekas nėra keičiami. Vos ne kiekvienas scriptas tam ir turi savo locales, kad būtų lengviau tai pasidaryti, manai vien išvertus jiems suteikia tai teisia platinti ar neplatinti failų, kurie net nėra jų kurti? Nu nebūkim juokingi gal. Tokios temos yra visiškas absurdas, kai ale "paplatinimas" vos ne "unikalus" serveris kuris iš tikro yra tas pats scriptų kratinys tiesiai iš interneto, tiesiog pakeista porą angliškų žodelių į lietuvių kalbą ;) Žmogus paminėjo "projektų asmeninį turtą? (Skriptus)". Tai tikrai nėra teisingas apibrėžimas, turtas ne jų, scriptai ne jų. Peace. Tegul platina tik tai ką patys padarė, kas būtų tik tikriausiai koks 1% to viso "scriptų kratinio" kuris čia įmestas. Ir tai tas jų darbelis bus visiškai BEVERTIS be pačių scriptų, ką jie pakeitę yra. O ar aš sakiau, kad kažkas unikalaus turi būti ar nebūti lietuvos rinkoje? Apie tai aš nekalbu, ne tame esmė šioje temoje ir tai ką norėjau pasakyti. Pats puikiai žinau kad visas šimtas procentų lietuviškų rp naudoją esx, ir niekuom tai nestebina.
 

Redaguota , nario Enderdroid
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1539 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...