Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Elektronines cigaretes


laimis321

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei nori garinti geriau netaupyk pinigų ir pirk iš Ecodumo, o jei nori, kad nežinai ką garini nėra nei gamintojo nieko tai pirk iš bet kur kitur po 4 eurus kur tas pats skystis kitur kainuos tarkim 16 euru. Gali aišku nieko neatsitikti, bet gali pataikyti ant blogo ir bus ne kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), NTQ parašė:

pirkdamas iš visokių aliexpress, tai vėliau nesistebėk, kodėl išdegins gerklę

aš tiek tepasakysiu kad tie užsakovai kaip ecodumas, royalsmoke perpirka iš aliexpress ir paskiau už x2 kaina pardavinėja parduotuvese. Tarkim jei aš norėjau nusipirkt stikliuka jie pastoviai neturėdavo tik tais po poros sav atvežė, ogi iš kur atvežė? O gi iš kitaicų. Pasižiūrėtum ant pakuočių elektroninių cigarečių "Made in Chine"

Redaguota , nario boe1ng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
3 minutes prieš, Eskriwa parašė:

Sveikas,
Mano rekomendacija būtų tokia, jog išvis mesti tą rūkymą. Tu pats sau kenki, bei žaloji savo plaučius. Po daug metų, tau pasireikš rezultatas, kas atsitiko nuo rūkymo.

i think too hard

bent jau man taip;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-25 09:17, boe1ng parašė:

aš tiek tepasakysiu kad tie užsakovai kaip ecodumas, royalsmoke perpirka iš aliexpress ir paskiau už x2 kaina pardavinėja parduotuvese. Tarkim jei aš norėjau nusipirkt stikliuka jie pastoviai neturėdavo tik tais po poros sav atvežė, ogi iš kur atvežė? O gi iš kitaicų. Pasižiūrėtum ant pakuočių elektroninių cigarečių "Made in Chine"

oj kaip tu klysti, šneki ir nusišneki

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...