Peršokti į turinį
laimis321

Elektronines cigaretes

Recommended Posts

Jei nori garinti geriau netaupyk pinigų ir pirk iš Ecodumo, o jei nori, kad nežinai ką garini nėra nei gamintojo nieko tai pirk iš bet kur kitur po 4 eurus kur tas pats skystis kitur kainuos tarkim 16 euru. Gali aišku nieko neatsitikti, bet gali pataikyti ant blogo ir bus ne kažką.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašė (redaguota)
prieš 7 valandas(-ų), NTQ parašė:

pirkdamas iš visokių aliexpress, tai vėliau nesistebėk, kodėl išdegins gerklę

aš tiek tepasakysiu kad tie užsakovai kaip ecodumas, royalsmoke perpirka iš aliexpress ir paskiau už x2 kaina pardavinėja parduotuvese. Tarkim jei aš norėjau nusipirkt stikliuka jie pastoviai neturėdavo tik tais po poros sav atvežė, ogi iš kur atvežė? O gi iš kitaicų. Pasižiūrėtum ant pakuočių elektroninių cigarečių "Made in Chine"

Redaguota , nario boe1ng
  • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, Eskriwa parašė:

Sveikas,
Mano rekomendacija būtų tokia, jog išvis mesti tą rūkymą. Tu pats sau kenki, bei žaloji savo plaučius. Po daug metų, tau pasireikš rezultatas, kas atsitiko nuo rūkymo.

i think too hard

bent jau man taip;D

Dalintis šį pranešimą

2020-01-25 09:17, boe1ng parašė:

aš tiek tepasakysiu kad tie užsakovai kaip ecodumas, royalsmoke perpirka iš aliexpress ir paskiau už x2 kaina pardavinėja parduotuvese. Tarkim jei aš norėjau nusipirkt stikliuka jie pastoviai neturėdavo tik tais po poros sav atvežė, ogi iš kur atvežė? O gi iš kitaicų. Pasižiūrėtum ant pakuočių elektroninių cigarečių "Made in Chine"

oj kaip tu klysti, šneki ir nusišneki

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele