Peršokti į turinį
Chaddie00

Ieškau kas pakonsultuotu su css

Recommended Posts


prieš 6 valandas(-ų), Chaddie00 parašė:

Sveiki Supergames nariai ieskau kas pakonsultuotu su css. I komentarus savo kontaktus palikite.

Rėžk savo concern. Temoje galime atsakyti ir jeigu kažkurio info nėra tiksli, pataisyti atsakymą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
34 minutes prieš, Chaddie00 parašė:

 

image.png

HTML kodas yra, o kur CSS kodas? Be to, į pastebin.com įkelk, iš nuotraukos neatkartos ir nežais.

+ kurią liniją nori? Yra vertikali linija, horizontali linija. Dabar pas tave į left center right pasiskirsto.

P.s. pagr. lygiuotojas privalo būti už ciklo (foreach) ribų. Ciklas kartoja nereikalingai lygiavimo klasę ir taip niekada į horizontalią liniją neįdėsi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė HostData
   Sveiki ieškau darbelio su programavimu šiuo metų noriu biški užsidirbti, ne tai kad noriu o biški reik pinigėlių todėl nusprendžiau pabandyti užsidirbti iš savo sugebėjimų, reik patyrusio progromotojo? Reik kokybiškų paslaugų? Nori turėti savo projectą ar svetainę ar wap žaidimą? Parašyk man ir susitarsim. 
   Programuojų su įvairiom programavimo kalbom kaip php,html,css,javascript-ajax, c,c++ ir t.t esu programavime efektyvus tai yra mano hobys kuris man suteikia malonumą.
   Pirma atliekų darbą pagal užsakymą jai viskas tinka ir patinka tada atsiskaitymas, ką sudominau rašom į Až ten pateiksiu daugiau info apie savo sugebėjimus ir panašiai. 
   Atsiprašau jai padariau klaidų rašyboje nelabai bendraujantis su lietuvių kalbą stengiausi ko tvarkingiau ir aiškiau  viską parašyti.
  • Parašė Inn#Progress
   Labas, rašau temą, kadangi nepakenktų papildomas uždarbis laisvu metu bei žinoma ir toliau tobulėjimas, o ir šiaip, tiesiog dar ir neturiu ką veikt daugiau 
   Koduoju tinklapius su html/css, naudoju ir css preprocesorių (Sass (SCSS) ar frameworką (bootstrap). Galiu tam pačiam puslapiui rašyti ir back-endą, gerai moku PHP, rašau žinoma object-oriented būdu, naudoju templating engine, kaip smarty arba tiesiog rašau viską su frameworko pagalba. Turiu nemažai patirties kūriant web aplikacijas, tai yra JavaScript (vue.js), o ir dar turiu realios patirties dirbant IT paslaugų įmonėje.
   Naudojamos technologijos:
   HTML5 CSS3 Sass (SCSS) Bootstrap JavaScript Vue.js jQuery PHP Laravel Wordpress Smarty (galbūt nereikėtų jo čia minėti, kadangi tai ne frameworkas, TVS ar kažkas panašaus, bet visgi) SQL MySQL Įgyvendinti projektai:
   Wordpress: 
   http://aruntairko.lt/ https://litkraft.co.uk/ http://pnb.codepanda.lt/ (neveikia, pabandysiu surasti ir įkelti iš naujo) http://codepanda.lt/ (neveikia, pabandysiu surasti ir įkelti iš naujo) JavaScript:
   Grynai JavaScript, komercinių projektų, kurios turiu galimybę parodyti, nesu turėjęs, tačiau turiu daug JS, daugiausiai su Vue.js rašytų, projektų, savo github.com profilyje, tad galite ten pasižiūrėti ir mano kodą. PHP:
   Taip pat, kaip ir su JS, deja, neturiu projektų, kuriais galėčiau pasidalinti, keli yra github.com profilyje, tačiau rimtesni projektai, kurios dariau vienai įmonei, yra naudojami įmonės viduje ir visų pirma, tai neturiu prie jų priėjimo, o visų antra, jų rodymas vargu ar būtų geras sprendimas. Kiti html/css tinklapiukai:
   https://jskeyapi.000webhostapp.com/netflix/ - netflix landing page'o klonas https://jskeyapi.000webhostapp.com/luckzcode/ https://jskeyapi.000webhostapp.com/wgrp/ ir pnš. Galimo projekto kaina ir kontaktai
   Nustatyti apytikslės jūsų norimo tinklapio, projekto kainos neįmanoma, kiekvienas projektas yra skirtingas ir kiekvieno kaina skirtinga, tad dėl kainos tarsimės.

   discord: Inn_Progress#9019
   arba PM
  • Parašė gronke
   Sveiki visi, moki naudotis IPS? Sveikinu tu man reikalingas, aš ieškau žmogaus kuris moka dirbti su IPS forumu. Forumas jau irašytas šiek tiek suredaguotas pusiau paruoštas tačiau vienas aš nelabai suspėju ruošti forumą bei serverį. jeigu nori tapti mano projekto dalymi susisiek su manimi į AŽ (asmenine žinute) už kruopščiai atliekama darbą galėčiau ir pervest simboline sumą nuotaikai pagerinti, tačiau tikrai nemokėsiu milžinišku sumų. Ačiu už dėmesi. Forumas: http://gronke.eu
  • Parašė SyncMaster
   Sveiki, esu Marius, man 18 metų ir programavimu/kodavimu, tinklalapių kūrimu, domiuosi jau gana ilgą laiką,
   todėl nusprendžiau laisvu laiku teigti nesudėtingas tinklalapių kūrimo paslaugas.
    
   Teikiamos paslaugos
       • Dizainų kodavimas (PSD -> HTML ir CSS)
       • Responsive kodavimas
       • Klaidų taisymas
       • Sistemų kūrimas (iki vidutinio sunkumo)
    
   Naudojamos technologijos
       • HTML5
       • CSS3
       • SASS
       • JavaScript
       • PHP
       • PDO MySQL
    
   Susisiekimas
       • Asmenine žinute forume
    
   Kainos
       Kadangi paslaugos nėra profesionalios ir panašiai, tai kainos yra nedidelės, o visa veiksmų seka vyktų saugiai, taip, kad niekas nenukentėtų:
       1. Susitariam kaip kas bus
       2. Atsiunčiate man .PSD failą (jeigu reikia)
       3. Aš padarau tai ko jums reikia, ir taisau kol jums tinka (jeigu tai visiškai neatitinka jūsų poreikių, tada viską nutraukiame, ir niekas nieko neprarandą)
       4. Atsiskaitotę už paslaugas
       5. Atsiunčiu jums atliktą darbą ir jeigu reikia, nemokamai minimaliai pakonsultuoju
       • Kaina priklauso nuo darbo sunkumo.
   P.S. IPB/IPS dizainų nekoduoju
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×