newyorkas

karo prievole studentui

Recommended Posts

durnas klausimas, bet gal kazkas is vyresniu besilankanciu forume padesit.

esu studentas, studijuoju antram kurse. siuo metu atlieku praktika pasirinktoje imoneje. siandien pasitikrinau sauktiniu sarasus, nezinau kodel, bet esu i juos itrauktas. suprasciau, jeigu karo prievole butu atideta, bet kazkodel ji yra kiek supratau privaloma. iki vasario menesio (kiek suprantu) turiu pristatyti jiem savo dokumentus ir t.t.

any ideas kodel? kam pist prota - kolegijai, LK/KAM ar imonei kurioje atlieku praktika? buvau gaves administraciji protokola, darbo vieta buvo parasyta, pareigos - ne, kiek galva nesa, turejau buti idarbintas kaip praktikantas. visiems draugams, kurie taip pat yra studentai ir pateko i sarasus, karo prievole yra atideta. 

image.png.f60bf136f3fc6ea7b0fe20a8df3fd74a.png

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pasiskambink ─» LK ir paklausk, visiem studijuojantiem (bent jau universitete) atidedama (d─Śl kolegij┼│ ne┼żinau), tau gali b┼źt, kad neatid─Śjo, nes u┼żskait─Ś, kad dirbi, o ne studijuoji

Studentai visi ─»traukiami, kad i┼ívengt piktnaud┼żiavimo t.y. jog studijuoja tol kol sueina 24metai.
Atlikti prievol─Ö gali baig─Ös studijas (yra ir kiti variantai, bet nemanau jog tau jie bus aktual┼źs), u┼żtenka pagooglint, viskas ai┼íkiai i┼íd─Śstyta.

Dabar, Ark'xes para┼í─Ś:

Studentai visi ─»traukiami, kad i┼ívengt piktnaud┼żiavimo t.y. jog studijuoja tol kol sueina 24metai.
Atlikti prievol─Ö gali baig─Ös studijas (yra ir kiti variantai, bet nemanau jog tau jie bus aktual┼źs), u┼żtenka pagooglint, viskas ai┼íkiai i┼íd─Śstyta.

─«traukiami, bet ┼íone para┼íyta, kad tarnyba atid─Śta ir taip yra VISIEMS studentams, net jeigu tau 25 ir tu studijuoji antr─ů kart─ů, magistr─ů ar kit─ů krypt─». Jam kaip studentui irgi turi ra┼íyt, kad tarnyba atid─Śta (kaip man). Vienintelis paai┼íkinimas, kad d─Śl praktikos su┼íiko dokumentus ir parod─Ś tave kaip dirbant─», o ne student─ů. D─Śl to reik kalb─Śt su institucija atsakinga u┼ż ┼íaukim─ů

Dabar, Crime para┼í─Ś:

Eina jie ten visi Vilniui s─Śdintys ***** ┼ívelniai tariant, esu mokinys, mokausi gyvenu Vokietijoje jau keturi metai, ir jie man ┼íaukim─ů duoda? Pfff a┼í Lietuvoje net neregistruotas, nemoku mokes─Źi┼│ nieko a┼í ten neturiu, patys i┼ívar─Ś i┼í gimtin─Śs ir dabar turiu gr─»┼żti jiems tarnauti? TIKRAI NE! Baudomis nepag─ůsdins, ir kur jie man tas baudas si┼źs va kur klausimas a┼í ten net neregistruotas┬á:taika:

D─Śjau b*b* ant j┼│ vis┼│ ten, vsio pasakiau.

tegu lai┼żo kiau┼í─ů

2 minutes prie┼í, Crime para┼í─Ś:

Eina jie ten visi Vilniui s─Śdintys ***** ┼ívelniai tariant, esu mokinys, mokausi gyvenu Vokietijoje jau keturi metai, ir jie man ┼íaukim─ů duoda? Pfff a┼í Lietuvoje net neregistruotas, nemoku mokes─Źi┼│ nieko a┼í ten neturiu, patys i┼ívar─Ś i┼í gimtin─Śs ir dabar turiu gr─»┼żti jiems tarnauti? TIKRAI NE! Baudomis nepag─ůsdins, ir kur jie man tas baudas si┼źs va kur klausimas a┼í ten net neregistruotas┬á:taika:

D─Śjau b*b* ant j┼│ vis┼│ ten, vsio pasakiau.

Nesvarbu ar tu registruotas ar ne, ir taip, baud┼│ jie tau nesi┼│s, per duot─ů laika nepateikus dokument┼│ ar nesusiekus su jais jie tiesiog paskelbs paie┼ík─ů ir tavo vardas atsidurs┬á─îIA┬ákaip ir t┼źkstan─Źi┼│ kit┼│ kurie paie┼íkomi u┼ż "karo prievolininkas, vengiantis vykdyti karo prievol─Ö"

27 minutes prie┼í, Gabison* para┼í─Ś:

Nesvarbu ar tu registruotas ar ne, ir taip, baud┼│ jie tau nesi┼│s, per duot─ů laika nepateikus dokument┼│ ar nesusiekus su jais jie tiesiog paskelbs paie┼ík─ů ir tavo vardas atsidurs┬á─îIA┬ákaip ir t┼źkstan─Źi┼│ kit┼│ kurie paie┼íkomi u┼ż "karo prievolininkas, vengiantis vykdyti karo prievol─Ö"

Ir kas bus kai suras? Tarkim Vokietijoje policija sustabdys kas bus? Ir Lietuvoje kas bus?

2 minutes prie┼í, Crime para┼í─Ś:

Ir kas bus kai suras? Tarkim Vokietijoje policija sustabdys kas bus? Ir Lietuvoje kas bus?

Negaliu a┼í tau pasakyt kas konkre─Źiai bus, mano vienam draugui kuris gyveno uk ir veng─Ś su jais susiekt paskelb─Ś paie┼ík─ů u┼ż to ┼í┼źdo vengim─ů, nebendradarbiavim─ů ir t.t. tai jis savo noru gra┼żiai pas juos nuvyko ir susimok─Śjo baud─ů, tik ┼żymiai didesn─Ö nei ji b┼źt┼│ buvus atvykus pav─Śluotai be paie┼íkos skelbimo. Bet turb┼źt jei ir pagaus, skrendant ─» lietuv─ů, oro uoste gr─»┼żus pa─Źiups, tu jau esi ie┼íkom┼│ s─ůra┼íe ir jie vistiek tave tada paims, n─Śra ─Źia ko juokaut su jais, reikia tartis, derintis, o neatsukt nugar─ů ir sakyt a┼í nelie─Źiamas. Prie┼í juos nelaim─Śsi, jie vistiek tave paims ir vistiek gaus i┼í tav─Ös ko jie nor─Śs :D a┼í kai gavau ┼íaukim─ů 3 metai atgal, vengiau taip pat, atvykau pav─Ślav─Ös 2m─Śn tai sumok─Śjau 15 eur┼│ baud─ů.

29 minutes prie┼í, Gabison* para┼í─Ś:

Negaliu a┼í tau pasakyt kas konkre─Źiai bus, mano vienam draugui kuris gyveno uk ir veng─Ś su jais susiekt paskelb─Ś paie┼ík─ů u┼ż to ┼í┼źdo vengim─ů, nebendradarbiavim─ů ir t.t. tai jis savo noru gra┼żiai pas juos nuvyko ir susimok─Śjo baud─ů, tik ┼żymiai didesn─Ö nei ji b┼źt┼│ buvus atvykus pav─Śluotai be paie┼íkos skelbimo. Bet turb┼źt jei ir pagaus, skrendant ─» lietuv─ů, oro uoste gr─»┼żus pa─Źiups, tu jau esi ie┼íkom┼│ s─ůra┼íe ir jie vistiek tave tada paims, n─Śra ─Źia ko juokaut su jais, reikia tartis, derintis, o neatsukt nugar─ů ir sakyt a┼í nelie─Źiamas. Prie┼í juos nelaim─Śsi, jie vistiek tave paims ir vistiek gaus i┼í tav─Ös ko jie nor─Śs :D a┼í kai gavau ┼íaukim─ů 3 metai atgal, vengiau taip pat, atvykau pav─Ślav─Ös 2m─Śn tai sumok─Śjau 15 eur┼│ baud─ů.

D─Śkui u┼ż info┬á

Taip pat pirm─ů kart─ů s─ůra┼íuose atsid┼źr─Ś auk┼ít┼│j┼│ mokykl┼│ studentai. Ta─Źiau patek─Ö ─» juos studentai tur─Śs apsisprendimo galimyb─Ö ÔÇô sustabdyti studijas ir atlikti devyni┼│ m─Śnesi┼│ nuolatin─Ö privalom─ůj─ů pradin─Ö karo tarnyb─ů arba nenutraukus studij┼│ pasirinkti jaunesni┼│j┼│ karinink┼│ vad┼│ mokymus, kurie vyksta trejus metus savaitgaliais, arba studijuoti ir trejus metus tarnauti Kra┼íto apsaugos savanori┼│ paj─Śgose.

Nepasirinkus n─Ś vieno i┼í min─Śt┼│ tarnybos b┼źd┼│, karo prievolininkams, kuriems d─Śl studij┼│ auk┼ítojoje mokykloje bus atid─Śta tarnyba, ┼íaukimas b┼źt┼│ prat─Ösiamas, kol jiems sukaks 26 metai, bet ne ilgiau nei vienus metus po studij┼│ baigimo. Baig─Ö studijas jaunuoliai vien─ů kart─ů tur─Śs galimyb─Ö patekti ─» ┼íaukiam┼│j┼│ s─ůra┼íus.

5 minutes prie┼í, ┼áar┼źnas V. para┼í─Ś:

ir as gavau, viskas ok galeciau eit, bet pinigai juokingi 

Kasininkas daugiau u┼żdirba nei tie ┼íauktiniai. + nuolaidas gauna 10% ar 20% apsiperkant su kortele.

@Crime┬ájeigu Vokietijoje gyveni, atsisakyk Lietuvos pilietyb─Śs ir i┼íkart na┼íta nukris nuo pe─Źi┼│. Lietuva atsilikusi viskuo. ─«skaitant technologine prasme.

Kiek buvau ra┼í─Ös leidykloms, jog i┼íleist┼│ (i┼íverst┼│ angl┼│ ─» lietuvi┼│ k.) programavimo kalb┼│ knygas, visi knygynai atsisak─Ś, nes ÔÇ×nepaklausuÔÇť. Lietuva neremia mano specialyb─Śs bei nesuteikia jauniems galimybi┼│ tobul─Śti, tapti programuotojais. Kod─Śl a┼í turiu j─ů remti?

Vis dar atsiranda brainwashint┼│ Lietuvos pakalik┼│, kurie deda viltis ─» ┼żlungan─Źi─ů ┼íal─», bet nuolat prajuokina.

Tegul su ta kariuomene eina jie ****.

O atsimazinti gali labai lengvai. U┼żtenka psichologin─Śs ligos, pavyzd┼żiui, OCD. Apib┼źdink simptomus ir jau b┼źsi laisvas. Kad ir tas ─»ra┼ías, nesugadins tau joki┼│ galimybi┼│.

man jokinga, kiek jie besius musu kiek jie betreniruos musu, rusai ar dar kazka uzpultu nupistu mus ir viskas. ;) ka mes turim 3 tankus *Myliu SuperGames.lt*? :DDD juokdariai, keista kad cia dar gyvenu ir veikiu kazka sioj bananu sali.

Mano vyrui buvo taip: Jis buvo s─ůra┼íuose ir pats pateik─Ś pra┼íym─ů savanoriu. Taip Jis buvo ┼íauktini┼│ s─ůra┼íuose, bet pateik─Ös pra┼íym─ů buvo perkeltas savanoriu. Su juo visi skait─Śsi, Jis atliko 12 m─Śnesi┼│ tarnyb─ů, nors jeigu b┼źt┼│ neteik─Ös pra┼íymo b┼źt┼│ atlik─Ös privalom─ůj─ů 9 m─Śn ┼íauktini┼│ tarnyb─ů. Tai Jis padar─Ś savo noru. ┼Żmogus tur─Śjo ger─ů darbo viet─ů, bet buvo ┼íaukiamas karo tarnybai privalomai. Tai Jis susitvark─Ś CMEK, tiesa prie┼í CMEK pirmiausiai nuvyko ─» t─ů padalin─» kuriame prival─Śjo prisistatyti, nuvyk─Ös u┼żpild─Ś pra┼íym─ů savanoriui. Jis neprarado darbo vietos, Jam paai┼íkino taip: Jeigu eini savanoriu, mes i┼ísaugosim tau darbo viet─ů, taip pat jeigu studijuotum ar mokytumeisi ar netgi atliktum praktik─ů visk─ů gali atid─Śti pati kariuomen─Ś. Nereikia bijoti kariuomen─Śs, tai ne koks baubas. Pati esu karinink─Ś, turinti ser┼żant─Śs laipsn─». K─ů gavau at─Śjusi ─» kariuomen─Ö? Gavau tai ko realiame gyvenime ne visi i┼ímoksta. Pirmas dalykas bendrauju kitaip, antras ┼żinau kas yra drausm─Ś ir visa kita. Tai pakeit─Ś mano gyvenim─ů, ne visada lankausi ─Źia ┼íiame forume. Studijavau teis─Ö, mokslus atid─Śjo, bet nusprend┼żiau pasilikti kariuomen─Śje, mokslus baigiau universitetiniu lygiu b┼źdama kariuomen─Śje. Visada gaunu pastovias pajamas, ┼żinau kad man─Ös i┼í darbo neatleis, nes turiu garantuot─ů darbo viet─ů. Taip pat turiu tikrai gan─Śtinai nema┼żai laisvadieni┼│ ko paprastame darbe negautum. Esu jauna mama turiu ma┼ż─ů vaik─ů, esu i┼í─Śjusi dekretui po kurio gr─»┼íiu atgal ─» kariuomen─Ö. Nors mano vyras atitarnav─Ös 12 m─Śnesi┼│ nesiejo tolimesnio gyvenimo su kariuomene Jis turi puiki─ů prog─ů bet kada sugr─»┼żti gaunant karininko laipsn─», bet jis turi savo versl─ů tod─Śl nesieja jo su kariuomene. Kariuomen─Ś tarsi antrieji namai, gyvenimo mokykla ─» kuri─ů tikrai verta nukeliauti. Nereikia bijoti, visi b┼źsite viskuo apr┼źpinti ir tur─Śsite didesn─Ö perspektyv─ů visur kur beeitum─Śte po kariuomen─Śs ar joje pasiliktum─Śte. Galb┼źt daugelis komentuodavo mano komentarus kad ra┼íau ne ─» tem─ů bet b┼źdama kariuomen─Śje ─»gijau Teis─Śs magistro laipsn─», pabaigiau Buhalterijos specialyb─Ö, i┼ísilaikiau visas ─»manomas vairuotojo kategorijas, taip pat turiu ginklo licencij─ů. Kalbu ne apie t─ů kurie pagalvot┼│ jog ┼żaidime, turiu visa tai gyvenime realiame gyvenime. Man kariuomen─Śje sakydavo, i┼ísilaikius ginklo valdymo test─ů nueitum dirbti apsaugoje, paklaust┼│ kokius ginklus moki valdyti, juk nepasakysi kad moki ┼íaudyti i┼í kulkosvaid┼żio. granatsvaid┼żio, ar automato, ir jei pasakytum kad moki ir granatas m─Śtyti jie sakyt┼│ mes negalim tau pasi┼źlyti tokio darbo nes tu moki per daug ginkl┼│ valdyti. ─« darb─ů priimt┼│ pirmumu. Si┼źly─Źiau nuspr─Östi ir nebijoti atlikti karin─Śs tarnybos. Jeigu patekai ─» ┼íauktini┼│ s─ůra┼íus si┼źlau eiti savanoriu u┼żpildant pra┼íym─ů. B┼źsi labiau gerbiamas nei tie kurie eina ┼íauktiniais. Negalvokit kad i┼í J┼źs┼│ ty─Źiosis ar ka┼żkas bus ne taip, kalbu ne apie tai. Tiesiog i┼í J┼źs┼│ esant ┼íauktiniui daugiau reikalaus, truputuk─ů didesni normatyvai. O jeigu eisit kas savanoriu pasteb─Śsit tai apie k─ů para┼íiau.┬á

o gal ┼żinot koks kariuomenei turi b┼źti ugio ir svorio santikis ar tesiog turi atitikti KMI sveikatos reikalavimus?

prie┼í 2 valandas(-┼│), Mantex69 para┼í─Ś:

o gal ┼żinot koks kariuomenei turi b┼źti ugio ir svorio santikis ar tesiog turi atitikti KMI sveikatos reikalavimus?

Ten praeisi CMEK tau pasakys tavo grupe t.y. A - Ima visada B - svarsto ar imti C - Labai retai ima┬á ┬á ┬ábet viska praejus da┼żniausiai b┼źna A arba B grup─Śs

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.